Домашна аеробика и Тае бо

  • 64 744
  • 378
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 89
И аз да нахлуя при вас.
И аз се боря за по-добра фигура.
Чета отдавна тук. Избрах си и диетка-Дюкан,която не следвам кой знае колко стриктно,но все пак свалям бавно ,но славно.
Правя успоредно с това и упражнения,които обаче не мисл ,че имат голям ефект,макар да съм много редовна с тях. А нали казват и ,че с времето тялото ти свиква и иска разнообразие.
Та затова прочетох темичката и pina страшно ме зариби.
ТА затова искам да питам нея(а и всички ,които правят каланетиката):
Коя от всички програми от линка правите?
Колко пъти седмично?
Кога видяхте ефекта?
Маха ли целулита?
Съчетавате ли я с друг двигателен режим и кой?
Как знаете ,че правите упражненията правилно?
Много ви благодаря предварително.
И се надявам да се стимулираме и надъхваме тук ,за да не се отказваме.

И аз да се включа в отговора на въпроса ти,за каланетиката правя тази която пише 10 часа,10 години по млада (или нещо такова)правя я два пъти седмично,но не последователни дни (вторник и петак),а понеделник и четвъртък обикновенa аеробика си изтеглих от нета(тае бо още не съм почнала),правя го от 2-3 седмици някъде и има ефект и аз съм на диетата на Дюкан и се чувствам перфектно и по гъвкава  Wink Малко усилие и ще изглеждаме супер  Peace   bouquet

# 46
  • Мнения: 1 479
Запис и от мене в темата!
Играя в къщи тае бо от 2007 г и съм много доволна!
Сега прекъснах за около 10 дни, защото бях болна от грип!
Вчера правих каланетика, ама много ми е бавна!
Пишете , ако знаете, къде по нета има Били Бланкс - нещо по неизвестно!
На ULTIMATE първия диск го има , но като го изтеглиш е файла е с много малък размер и няма нищо!
Всичко което ви интересува, питайте!

# 47
  • Мнения: 11 747
Аз правя Каланетика '10 години по-млади в 10 часа' (това е за начинаещи) 3 пъти седмично, през ден. Днес ще правя 11-ти час. Ефект усетих още след първия/втория час, колкото и невероятно да ви се струва. След около 6/7-мия час корема ми е със съвсем друга форма, краката, най- вече бедрата ми са оформени доста различно. Най- голяма и бърза разлика видях в талията, особено откъм гърба.
Зумба играя 2 пъти седмично (редувам с Каланетиката), но често я прескачам от мързел  Embarassed А Зумбата е хубава, защото движенията в латино танците са такива, че оказват влияние върху паласките - доста проблемна зона.... Освен това е кардио тренировка, от което се отслабва, отделно че станах добра танцьорка!  Grinning
Тае бо играх 1 месец - 3 пъти седмично, спрях го, защото ми стана по- интересна, а и определено по- бързо действаща Каланетиката. Може би е и въпрос на вкус. Тренирала съм карате и джудо 2-3 години. Играла съм и Тае бо в зала. Сега за мен това не беше нищо ново, не ми даваше нищо повече. Може би и затова така бързо ме отегчи.
Каланетиката е много, много бавна, но е изключително женствена. Прави ме по-грациозна и по- гъвкава (осезаемо!) Ефекта върху оформянето на мускулите е изключително бърз и видим - затова я препоръчвам така горещо  Grinning

Целулита..... не знам. Аз имам голямо подобрение при него, но не мога да преценя кое дава резултат. Диетата (Дюкан), пиенето на много вода, 4-5 масажа правих, спорта....  Thinking  Но все още си имам целулит и не зная дали някога ще се отърва от него.

За правилното изпълнение на упражненията - ами по всички дискове, на всички спортове е обяснено и показано доста добре. Повече, отколкото внимание биха ви обърнали в зала (не всички, но голяма част). На английски е, но аз схващам в по-голямата част. Отделно се позиционирам пред огледалото (имаме на удобно място в къщи) и се гледам какво правя. Определено огледалото ми помага. Нося лаптопа на място и така гледам хем в компютъра, хем в огледалото и хем имам място за движение.

# 48
  • Мнения: 6 604
Благодаря ви много,момичета.  bouquet
pina-от твоите постове се запалих по каланетиката Wink. И на мен ми е малко бавна и чак ми е досадно,но снимките от филмчето определено ме мотивират Embarassed.
danito_77-може ли да ми дадеш линк към аеробиката ,за да редувам с нещо каланетиката?
От тази седмица съм на каланетиката.  Вече 2 дни. Днес ми е 3-тия. Чудя се каква програма да си направя. Кога да почивам и колко?
Ще пиша как ми се е отразила на мен след 2-3 седмици.
 Hug
П.С.pina-снимките ти преди и след са супер. Дано и аз се похваля скоро с такъв резултат

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 10:50 от Midi4ka*

# 49
  • Мнения: 11 747
Midi4ka* , къде видя мои снимки 'преди и след' ?  Grinning Аз не съм давала такива. Верно, че снимките от албумите ми има периоди - 'дебел' и 'по-слаб' (най- слабия го няма), но не съм слагала снимки за сравнение, където да се вижда.

Учудва ме, че Каланетиката ви се вижда скучна  Thinking Че е бавна, то е ясно, но на мен ми се струва много приятна и релаксираща. Е, и трудна... Странното е, че първия и втория път упражненията ми се видяха по-умерено трудни, но към 7-8 час взеха да ме озорват повече  Thinking
Аз току що си направих 11-я час Каланетика. Калан Пинкни обещава огромна промяна след 19-я час - ще видим! Малко ми остава.

За почивките - аз почивам събота и неделя. Хубаво е да се почива 2 дни  Peace

# 50
  • Мнения: 6 604

Ето тук е снимката

На тази снимка се вижда резултата от тренировка 5 пъти седмично - 3 пъти Каланетика (понеделник и петък Каланетика '10 в 10'; сряда Супер Каланетика) и вторник и четвъртък Тае бо Адвансд.

Мислех ,че това си ти. Явно съм сгрешила. Извинявай.Не ,че не искам такъв резултат де.

# 51
  • Мнения: 11 747
Ааа, разбирам.  Simple Smile Не, не, това е от американски форум за фитнес и диети. Рових се там, от време на време пак се ровя, да ги следя какво правят, дали не са открили някоя чудодейна формула.  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 469
pina! Shocked ти как успяваш б мацка с тая каланетика аз в чудо се видях току- що я правих ( не направих изцяло) аз много измалях при в първата част до 100 където се стои! Вярвай ми направо ми се насълзиха очите защото искам да отслабна Cry Cry Cry

# 53
  • Мнения: 11 747
Ами, то почти всичко е до 100  Simple Smile Тия за таза - завъртането и онова, което е като загребване са по 10 и слава богу, щото повече няма да мога...  Blush
Ами, аз бях чела по форуми колко трудни са упражненията, как не всеки успява да ги изкара до края и т.н. Бях се амбицирала, че каквото и да става, аз ще ги направя всичките!  Naughty Първия път бях така нахъсана, че дори лесни ми се видяха, бях подготвена за нещо по- страшно... Ама после, като се поотпуснах и взех да се задъхвам нещо  Thinking Ей го, днес, корема, с двата крака вдигнати, едвам изкарах стотака...  Thinking Аз си викам, ще напредна, ще минавам на Супер Каланетика, ама рано ми е още явно...
Иначе, аз си имам закалка, силна съм физически. Тя си казва в началото, Калан Пинкни, че трудно може да се види за хора, които не са спортували. Свиква се!  Peace

# 54
  • Мнения: 469
Ами, то почти всичко е до 100  Simple Smile Тия за таза - завъртането и онова, което е като загребване са по 10 и слава богу, щото повече няма да мога...  Blush
Ами, аз бях чела по форуми колко трудни са упражненията, как не всеки успява да ги изкара до края и т.н. Бях се амбицирала, че каквото и да става, аз ще ги направя всичките!  Naughty Първия път бях така нахъсана, че дори лесни ми се видяха, бях подготвена за нещо по- страшно... Ама после, като се поотпуснах и взех да се задъхвам нещо  Thinking Ей го, днес, корема, с двата крака вдигнати, едвам изкарах стотака...  Thinking Аз си викам, ще напредна, ще минавам на Супер Каланетика, ама рано ми е още явно...
Иначе, аз си имам закалка, силна съм физически. Тя си казва в началото, Калан Пинкни, че трудно може да се види за хора, които не са спортували. Свиква се!  Peace

 Тялото ми е измаляло направо съм като парцал,а си виках тая каланетика каква е заспала! Embarassed аз по принцип преди да забременея си спортувах играла съм аеробиката на Синди! Пък и ходя всяка сряда на народни танци!  Утре ще почина и в петък пак ще се мъча, няма да стане програмата която предлагаше с всичката каланетика и таебото, май ще минат две три седмици докато започна да правя всичко  bouquet

# 55
  • Мнения: 222
момичета здравейте!
аз си смъкнах една аеробика на Кати Смит, 20-мин супер е, белиденс фитнес с Раниа - много добре повлиява ханша и Тае-бо-то на Били Бланкс- има едни 8-мин програми изобщо не са сложни
ето линк, има и много други файлове, кой каквото си избере
http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/

# 56
  • Мнения: 385
Момичета, вие по кое време на деня спортувате? И има ли по принцип значение?

# 57
  • Мнения: 469
момичета здравейте!
аз си смъкнах една аеробика на Кати Смит, 20-мин супер е, белиденс фитнес с Раниа - много добре повлиява ханша и Тае-бо-то на Били Бланкс- има едни 8-мин програми изобщо не са сложни
ето линк, има и много други файлове, кой каквото си избере
http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/

може ли да споделиш кое белиденс смъкна че са доста като отворя папките, а вече наблъсках компа с сума ти и фитнеси1  bouquet

# 58
  • Мнения: 222
Bellydance fitness for Weight Loss - Cardio shimmy  и Hip Drop Hip Hop

# 59
  • Мнения: 469
мерси много  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт