Отговори
# 15
  • Мнения: 13 768
И аз се записвам, макар че няма да съм много редовна Simple Smile

Плодовете не се смесват до обяд! Само до обяд! На обяд и вечеря в плодовия ден смесването е разрешено! В книгата за обяд и вечеря редовно предлагат плодови салати от няколко плода, поръсени с ядки и сок от лимон или друг плод и малко мед дори. Все пак това не е диетата на Емилова. Трябва да се яде. Цял ден на 1 ябълка, 2 портокала и 5 ореха си е изтезание.

# 16
  • Мнения: 4 306
Благодаря за топлото посрещане и отговора! Hug
Аз някак си неусетно стопих 8 кг от раждането, но има поне още толкова, които упорито не щат да мръднат. Хем ги тормозя с фитнес тези кг, пък те много инатливи се оказаха Grinning
Страх ме е да не взема да си свикна с тях и да си ги нося ooooh!
Относно паузите - аз добре издържам между храненията и може и да пропускам малко повече време между тях, та за това питам да не е важно да ядеш "под час по лъжичка" Wink
Вечерям към 18.30 /като по учебник/ и после само вода и чай до към 20. Така ми е много добре, защото после почвам да приспивам бебетата и пропускам вечерята на мъжа ми и не се дразня като гледам какво яде.

# 17
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
И аз да се запиша в новата темичка.

Днес съм на плодове и досега съм изяла 1 банан, 2 кивита, 1 шепа сурови орехи, а в момента хрупам ябълка  Mr. Green Мисля, че ще издържа! Още повече, че кантарът вече показа минус килограм почти  Peace

Снощи вечеряхме с удоволствие вкусната пица на Стелхен  Hug Включих и мъжа ми към диетата, да не се мъча сама  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 095
хай и от мен в новата тема Simple Smile
Дано да запомня всичко,което питат другите вейки,че да не питам после и аз  Hug

# 19
  • Мнения: 622
Цоп и от мен! Малък дивачко заспа, а аз похапвам ориз с царевица и зелева салатка. Довечера само царевица и салатка. А утре, ох утреееее, как се точа само! Направих си грис- халвата още от сега.  Joy Сега сядам да прегледам рецептите, за да си изготвя менюто за следващите дни, че мъжо е взел заплата и довечера отиваме в Кауфланд.  Party

# 20
  • Мнения: 389
Цоп и аз в новата тема .  Peace
Месри ,звезди  Hug
А и забаравих да се похваля,4е за стимул мъжо ми дава по 20 лева на кило,може да се пробваре и вие,ако мине номера  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 095
Цоп и аз в новата тема .  Peace
Месри ,звезди  Hug
А и забаравих да се похваля,4е за стимул мъжо ми дава по 20 лева на кило,може да се пробваре и вие,ако мине номера  Mr. Green
Аз ако сваля всички излишни кила,моя ще се разори  Joy Смятайте 30 кг по 20 лв.  hahaha отиде му заплатата Flutter

# 22
  • Русе
  • Мнения: 45
Цоп и аз в новата тема .  Peace
Месри ,звезди  Hug
А и забаравих да се похваля,4е за стимул мъжо ми дава по 20 лева на кило,може да се пробваре и вие,ако мине номера  Mr. Green
Добра идея, ма при мен няма да мине. По-скоро аз трябва да му давам на него по 20лв за всяко негово вдигнато кило, че къвто е склери  Mr. Green

# 23
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Hug
След плодовия ден днес съм на зелеви сърми само с кайма . Обаче забелязах , че след като ги изядох в 12 часа ме заболя глава . Та се зачудих дали след плодов ден и съответно закуска и чайове до 12 обяда да не е месо , а млечни ? При вас ставало ли е така ? Или при мен стана , защото за първи път правя само плодов ден ( поне от 20 години не съм плодувала ... )

# 24
  • Мнения: 1 095
Цоп и аз в новата тема .  Peace
Месри ,звезди  Hug
А и забаравих да се похваля,4е за стимул мъжо ми дава по 20 лева на кило,може да се пробваре и вие,ако мине номера  Mr. Green
Добра идея, ма при мен няма да мине. По-скоро аз трябва да му давам на него по 20лв за всяко негово вдигнато кило, че къвто е склери  Mr. Green
Давай му да пие Ревалид, аз от него вдигнах 14 кг. поне така си мисля де  newsm78

# 25
  • Русе
  • Мнения: 45
 Shocked Аз от него ли напълнях бе  ooooh! и аз го пих 3 месеца заради косопада и си върнах всички смъкнати кила  #2gunfire
Давай му,  Thinking ма много скъп ще ми излезе  Mr. Green , то не че аз не му излизам много скъпа, като все инвестира в моите диети  Joy

# 26
  • Мнения: 2 641
Жанетка, а ти от кога си на диетата?

# 27
  • Мнения: 389
Цоп и аз в новата тема .  Peace
Месри ,звезди  Hug
А и забаравих да се похваля,4е за стимул мъжо ми дава по 20 лева на кило,може да се пробваре и вие,ако мине номера  Mr. Green
Аз ако сваля всички излишни кила,моя ще се разори  Joy Смятайте 30 кг по 20 лв.  hahaha отиде му заплатата Flutter
Аз и 15 да сваля пак 6те забогатея ,пък и 6те съм във форма,парите са за нови парцалки като стана фина  мадама   Mr. Green

# 28
  • Мнения: 252
айде и аз да се отчета, закуската ми беше 2 ябълки( големи  Embarassed), а за обяд всъщност преди малко ядох салата от карфиол.
Дали сутрин мога да пия по лъжуца ябълков оцет?
 А да и как се справяте по време на МЦ, аз тогава озверявам за сладко.

# 29
  • Русе
  • Мнения: 45
Между другото аз да питам от сега, че то, е на, наближило. Кой ще лунува с мен?! Да знам де да търся упора  Rolling Eyes , че след този белтъчен и бобов ден, чак не ми побира акъла как ще остискам толкова много  ooooh! от 01.02. като вечеряме към 7,30ч. до 03.02. чак сабахлям за закуска  #Crazy 02 Февруари 2009   понеделник   01:14   първа четвърт

Общи условия

Активация на акаунт