Жената Близнаци ?!

  • 36 378
  • 725
  •   1
Отговори
# 300
  • Бургас
  • Мнения: 1 275
По въпроса за забравянето,направо ме успокоихте. Peace
Аз си мислех,че от възрастта започвам да забравям newsm78.А то всъщност ми било от зодията. Crossing Arms
Наистина не си спомням неща,които на времето съм си мислила,че цял живот ще помня.
Най-често ученически щуротии,замислени,организирани и ръководени от мен.Сигурно съм се гордяла много със себе си,но вече не си ги спомням.А на срещите с класа съучениците ми ги разказват с подробности и възхита. Blush
Слущам ги,все едно за друг човек става дума.
Дори се ч,дя естена ли е или си измислят.
Та думата ми е как се прощавам с част от себе си,просто като змия от кожата,минало и край.Загърбвам този период,гледам напред.Дори не се сещам за стари любови,изневери,предателства.Чак пък толкова ли нащироко сме скроени ние,близнаците?
Или аз нещо се бъркам?

# 301
  • София
  • Мнения: 5 418
Не се бъркаш . Аз също забравям. Ако някой нещо ми припомни , тогава се сещам . Дори онзи ден мъжа ми каза , как малкия е казвал " вода " като е бил по - малък . А аз си мислех , че ще запомня всяка негова думичка .

# 302
  • Мнения: 133
Страхотна тема - страхотни постове!!!
Съгласна съм с всичко!!!  Joy
За забравянето мога да кажа, че работи като прекъсвач - като ми дойде повече нещо или не си е заслужавало, или е минало и съм решила, че е минало завинаги! Много полезен прекъсвач за и без друго натоварения близнашки мозък  Laughing
Любима реплика на мой приятел за мен "3 от вас 4-те много ме харесват, ама тая 4-тата ми разказва играта"  Hug

# 303
  • Мнения: 959
Не се бъркаш . Аз също забравям. Ако някой нещо ми припомни , тогава се сещам . Дори онзи ден мъжа ми каза , как малкия е казвал " вода " като е бил по - малък . А аз си мислех , че ще запомня всяка негова думичка .

М да ... ужас ... и аз, си мислех, че ще запомня всяка интересна думичка която е казвал синът ми, но онзи ден като ме попита по повод това, че малката сега нали говори по бебешки и на него му стана интересно, той как е говорил и аз, запецнах - оказа се, че нищичко не помня  Shocked
А, имам приятелки, който децата са им, по голями  и си спомнят с подробности много неща...

# 304
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096

За забравянето мога да кажа, че работи като прекъсвач - като ми дойде повече нещо или не си е заслужавало, или е минало и съм решила, че е минало завинаги! Много полезен прекъсвач за и без друго натоварения близнашки мозък  Laughing

Да, точно така е и при мен. Помня избирателно.

Към стихотворението на Ася ще добавя:
"Лесно е да ме нямаш,
трудното е да не ме очакваш."

# 305
  • Мнения: 113
По повод забравянето майка ми е намерила начин-записваше всичките ми думи,постъпки и щуротий.Сега тетрадките с мойте бисери са дадени на децата и те си умират от смях.Не мога да се скарам за някоя щуротия без да ми покажат същата от тетрадките.Но се измъквам с това че трябва да измеслят нещо ново а не да ползват мойте.

# 306
  • София
  • Мнения: 5 418
Момичета да ви питам . И вие ли сте на настроения като мен ? Значи за части от секудата така ме прихващат лудите , че се чудя сама на себе си . След минута се оправям , ама после си мисля , абе не можеше ли да направя еди как си и други такива . Онзи ден даже мъжо се хвана за главата . Вика ми , чакай бе жена , уж на кафенце бяхме , на разходка по магазините , това , онова , и изведнъж хоп скандал, ще ме побъркаш направо . Чудех се , как да се справям с постоянната смяна на настроенията си . Не трябва ли да се помъча да съм по - сдържана ...

# 307
  • Бургас
  • Мнения: 1 275
Когато сме двама човека в един,не е странно да си сменяме настроенията.Пък и света е пълен с предсказуеми и скучни хора,близките ни са свикнали вече.Поне хората около мен не се оплакват,просто чакат да ми мине.
Когато сте ядосани какво правите?
Аз започвам с дейности,които по принцип не обичам да върша и така си изкарвам бесовете-в търкане и чистене.

# 308
  • Мнения: 762
Не се бъркаш . Аз също забравям. Ако някой нещо ми припомни , тогава се сещам . Дори онзи ден мъжа ми каза , как малкия е казвал " вода " като е бил по - малък . А аз си мислех , че ще запомня всяка негова думичка .

М да ... ужас ... и аз, си мислех, че ще запомня всяка интересна думичка която е казвал синът ми, но онзи ден като ме попита по повод това, че малката сега нали говори по бебешки и на него му стана интересно, той как е говорил и аз, запецнах - оказа се, че нищичко не помня  Shocked
А, имам приятелки, който децата са им, по голями  и си спомнят с подробности много неща...
На вас ви е лесно,а моята дъщеря като каза за пръв път (на 10-11 месеца) "ало".То и телефона е първото нещо,за което се хвана изобщо през живота си.Да не ви обяснявам сега какви думички,какви изречения и даже песни знае,а е само на 1 г и 9 месеца.Трябва да пиша денонощно,за да записвам всяка нейна смешка. hahaha

# 309
  • София
  • Мнения: 7 097
Момичета да ви питам . И вие ли сте на настроения като мен ? Значи за части от секудата така ме прихващат лудите , че се чудя сама на себе си . След минута се оправям , ама после си мисля , абе не можеше ли да направя еди как си и други такива .

Естествено  Laughing

Чак себе си изненадвам понякога... Crazy
Трудни сме, трудни за съжителство  ooooh!

# 310
  • Мнения: 348
Аз пък не, винаги съм в добро настроение. Никога нямам усещане, че в мен има двама  Mr. Green Иначе на всичко останало отговарям  bowuu

# 311
  • Мнения: 1 294
Аз пък не, винаги съм в добро настроение. Никога нямам усещане, че в мен има двама  Mr. Green Иначе на всичко останало отговарям  bowuu
И аз съм така Grinning Смея се и в следващия момент вече може да съм разревана. Луда работа Crazy

# 312
  • Мнения: 348
Аз пък не, винаги съм в добро настроение. Никога нямам усещане, че в мен има двама  Mr. Green Иначе на всичко останало отговарям  bowuu
И аз съм така Grinning Смея се и в следващия момент вече може да съм разревана. Луда работа Crazy

Хе хе Аsya, имах предвид, че не си сменям настроенията, като останалите близнаци  Simple Smile

# 313
  • Мнения: 348
Момичета всички хора, с които имам малко по-близка връзка ми дължат пари  Confused Мъжа ми ще ме  #2gunfire Все ми се струва, че точно този човек заслужава да му услужа заради някаква си услуга, която някога ми е направил. И имам чувство, че е егоистично да откажа помощ... Как сте с казването на "не". На мен ми е много трудно, а си давам сметка, че не съм права. Там е работата, че и в други сфери е същата работа, много често отминавам, за да не си поискам, каквото всъщност заслужавам или просто да не се набутвам в проблеми  Thinking Мразя това си качество!!!!

# 314
  • Бургас
  • Мнения: 1 275
Това си е жив недостатък,ако ме питаш.
Дължи се на факта,че човек съди за другите по себе си.Тъй като ти не би отказала си мислиш,че и човека,който в момента ти иска нещо не би ти отказал.А за съжаление не е така.Трудно е да се научиш да казваш "не".Много време иска това научаване,за съжаление се учим  от опита.

Общи условия

Активация на акаунт