1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 12

  • 24 057
  • 443
  •   1
Отговори
# 60
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
На мен Бену ми харесва много, каква кожа, какви черти на лицето...картинка. Повече я харесвам от Шехерезат.

# 61
  • София
  • Мнения: 34
 Не мога да се сетя в момента  Twisted Evil на BG -Онур  е tutor on paper  в холдинга - той е Патрона! А Керем в момента е Изпълнителен Директор само - стана весело smile3521

# 62
  • Мнения: 380
и аз бих искала да го зарежя веднага,ама като се знам каква съм мекушава.....но със сигурност ще събера сили за един сериозен разговор,а пък след него....каквото сабя покаже.
макар че в случая,май няма нужда от разговор,щот керем е свикнал да и замазва очите с две хубави приказки Confusedмного е жалко как и двамата пропиляват времето си в една невъзможна любов Peace

# 63
  • Мнения: 3
Шеф,Ерика надявам се утре като гледате серията 81 да кажете нещо в бяло нали?МОля ви се!с

# 64
  • Мнения: 304
Ще очакване инфо в бяло утре веднага след като изгледате 81 епизот.
Shpono, мислим еднакво.

# 65
# 66
  • София
  • Мнения: 34
 Утре късно - след 23.30- инфо в бяло ! Просто не мога да повярвам- и текущи серии на български и нови - на турски - до лятото - все емоции. Чакам да ми пуснат и новия тейлър !

# 67
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
 Hug

# 68
  • Мнения: 3
Благодаря Шефче благодаря!Страхотна си!  bouquet

# 69
  • Мнения: 75
Няма да ви държим в невидение ще има Букви утре.  bouquet

# 70
  • Мнения: 304
Ще чакам притаила дъх!бяло: дано с мойте любимци Надиде и Бурхан всичко да е наред! Много ми се видяха разстроени в рекламата за 81 епизод.

# 71
  • Мнения: 3
БРАВООООООООООООО Ерика!

# 72
  • София
  • Мнения: 34
ерика, и аз многоразчитам на теб - бели букви :не мога да забравя думите на Надиде към Бурхан ( от трейлъра-81 еп.) Ти трябва да понесеш вината , ти ти... Казваше че и 10 живота да имаш , нито един няма да дадеш ( за Каан и Шехи), сега си живей 10-те живота.Какво ще направи Онур - ще си признае ли..... Е , това ме притеснява!

# 73
  • Мнения: 75
Бели буквиМомичета аз също много се разтроих от треилара и доста мисля какво ще се случи с Бурхан и Надиде.Мисля,че главно там ще се върти серията понеже за тях това е много голямо унижение.За нас не е кои знае какво на за тяхните порядки си е голяма работа.Дано не се разделят на дърти години.Предричам много сълзи утре.А за онур не ми стига акъла какво са измислили сценаристите какво ще направи тои ? Незнам ще видим утре,нямам търпение.  bouquet

# 74
  • София
  • Мнения: 2 381
Е, дупката на ухото на Орунчо не съм я видяла - признавам си.
Ей, има време докато 81-ва серия дойде и в Бг, така да се каже...

Общи условия

Активация на акаунт