Възможно ли е да съм бременна?....

  • 28 540
  • 204
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 239
Adi84 , благодаря ти! Когато ти прочетох отговоря преди 5 минути ми стана много хубаво и вече 5 минути ходя с усмивка от ухо до ухо!  newsm53
В събота е датата, на която трябва да ми дойде по принцип, но дано наистина ме прескочи за поне 9 месеца! Simple Smile
Момичета, успех на всички и ще ви пиша като си направя теста!

Много се радвам, стискам палци Hug PraynigСигурна, че ще похвалиш с добарата новина Peace

# 76
  • Мнения: 239
Здравейте на всички, тръпнещи в очакване да разберат щастливата новина,че ще стават родители. За първи път се включвам във форума, въпреки че го посещавам от месеци- откакто правим опити за свое бебе. Както повечето от Вас ,типичните симптоми на бременност ги усещам често. но този път е малко по-различно.Усещам напрежение в гърдите, което започва да отслабва, но при допир ги усещам много болезнени.Също така имам всички ПМС- болки в корема и кръста, които са типични за мен всеки месец, но този път започнаха необичайно рано- 10-13 дни преди цикъл.По принцип точната дата ми е 20.02, но цикълът ми е 27-28 дни, което предполага,че ще ми дойде на 17-18.02.Усещам също така тази слабост в бедрата, която е характерна за 1-ви ден на цикъла.
Съжалявам ако съм била многословна, но се надявам да ми напишете някоя окуражителна дума и на мен.
Благодаря и успех. Blush

Ето една окуражителна дума от мен HugИ при мен започнаха симптомите доста рано, веднага след овулацията усещах болки в яйчниците, в гърдите, в кръста. Обаче те съветвам да не се вглеждаш толкова във себе си, да бъдеш спокойна и да изчакаш датата на М. Успех и дано видиш двете чертички Hug

# 77
  • Мнения: 22
Благодаря за окуражителните думи Adi84, но колкото и да се старая да послушам съвета ти, нещо не се получава.Освен това цял ден ме болят яйчниците и кръста, освен това ми е замаяно. newsm78
Надявам се този месец да се е получило.  ylinfant

# 78
  • Мнения: 3 641
Дани, пожелавма ти успех  bouquet
Мен кръста най-много ме болеше точно когато видях 2-те чертички и яйчниците също

# 79
  • Мнения: 126
стискам палци  дай  бож аз спрях дуфастона и чакам да ми доиде агати и ужаса тестовете са отрицателни newsm12 smile3518

# 80
  • Мнения: 22
Благодаря Ви момичета, страхотни сте, не споделям много вълненията с близките, за да не се разочароват , при евентуален отрицателен резултат. Вашата подклрепа е много важна за мен в такъм момент на незнание и невидение.
Знам , че рано или късно всички ще видим заветният резултат. Дано да е скоро

# 81
  • Мнения: 126
чул  те господ мила даи боже

# 82
  • Мнения: 172
Dany2009 поне може да те успокоя - ще чакаме една и съща дата заедно с нетърпение.
Ако това ще ти помогне поне малко! Simple Smile
Не се шашкай и наистина не мисли постоянно, то ако е станало, няма да избяга...

# 83
  • Мнения: 22
Ladi U, стикам ти палци от сърце ти желая успех!!!!! HugЩе следи заедно последващите ни събития baby_neutral

# 84
  • Мнения: 268
Dani, lady U, желая и на двете ви да се сдобиете с по един тест за бременност, на който има 2 чертички! И щастието да станеш майка да се случи и на вас! Същото си пожелавам и на себе си и ми стискайте силно палци в неделя, когато ще си направя тест! После ще ви пиша и дано мога да се похваля с добра новина!  newsm17

# 85
  • Мнения: 22
Успех , мила Биалкова Praynig Радостното при е теб е , че по-бързо от нас ще разбереш щастливата новина/искрено ти го пожелавам/.
Откриваш ли някакви нови признаци при теб?

# 86
  • Мнения: 268
Ами, не, нямам нови признаци! За сега имам само чувствителност в гърдите и много често подуване и болки в корема. Имам чувството, че понякога ми става лошо, но като се има предвид колко го искам може да ми се гади и от въображение Simple Smile Simple Smile Simple Smile не знам..... много се надявам тази бледа втора чертичка, която ми се появява за втори път е неделя да е ярка като първата! и да мога да ви се похваля....
Изпрящам ви целувки и пожелавам на всички нас успех!!!!! smile3541

# 87
  • Мнения: 3 695
Ами, не, нямам нови признаци! За сега имам само чувствителност в гърдите и много често подуване и болки в корема. Имам чувството, че понякога ми става лошо, но като се има предвид колко го искам може да ми се гади и от въображение Simple Smile Simple Smile Simple Smile не знам..... много се надявам тази бледа втора чертичка, която ми се появява за втори път е неделя да е ярка като първата! и да мога да ви се похваля....
Изпрящам ви целувки и пожелавам на всички нас успех!!!!! smile3541
стискаме ти палци  Peace

# 88
  • Мнения: 239
Ами, не, нямам нови признаци! За сега имам само чувствителност в гърдите и много често подуване и болки в корема. Имам чувството, че понякога ми става лошо, но като се има предвид колко го искам може да ми се гади и от въображение Simple Smile Simple Smile Simple Smile не знам..... много се надявам тази бледа втора чертичка, която ми се появява за втори път е неделя да е ярка като първата! и да мога да ви се похваля....
Изпрящам ви целувки и пожелавам на всички нас успех!!!!! smile3541

Щом имаш бледа черта, кръвният тест ще покаже веднага бременна ли си или не. Ако не ти се чака до неделя, бягай утре да ти вземат кръв и след няколко часа ще знаеш WinkУспех Hug

# 89
  • Мнения: 268
Момичета, а каква е вероятността след тези тестове, които ми показват втора бледа черта да се окаже , че не съм бременна. Знам, че е напълно възможно да се получи обратното- да бъде отрицателен теста, но в последствие резултата да е положителен.
Дали би могло да се окаже..... не знам, някаква грешка в теста, но пък и 2 пъти?

Общи условия

Активация на акаунт