ЦВЕТНА БРЕМЕНОСТ?!

  • 5 521
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Здравейте аз съм нова тук!Не разбирам много от този сайт и трудно се пооправих но все пак се справих!Влязох тук с надеждата някоя от вас да ми помогне?!Аз съм на 20 години и до сега не съм раждала нито пък забременявала.Сега имам подозрения че съм с цветна бременност!Пиех много кафе и пуших много цигари,но от 2-3 седмици нито ми се пие нито ми се пуши! smile3507 спи ми се постоянно и съм много уморена!Корема в областта на матката и яйчниците маи ми се е понадула!По принцип трябва да ми дойде цикъла другата седмица но се изплаших това гадене,пречерняване,сънливост и се обадих на личната ми генеколошка каза че се съмнява за цветна бременост!!Направих си тест но беше  EFN и се самнявам че може да е грешен!Вие имате повече опит бихте ли ми казали дали има вероятност да съм  preggo забременяла и да карам цветна бременост?! Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 603
Няма как да ти отговорим тук във форума, защото не сме екстрасенси. Но ако толкова държиш на някакъв отговор си направи кръвен тест в лаборатория.

Успех. Peace

# 2
аз имам час за утре при моята гинеколог и ще ме види!Пожелайте ми късмет!  newsm03

# 3
  • Мнения: 603
Късмет!!! newsm10 Flowers Four Leaf Clover

# 4
  • Мнения: 1 820
И от мен късмет! Hug

# 5
# 6
честно казано дано да съм! newsm03

# 7
  • Мнения: 1 844
ами стисаме палци тогава,дано ДА СИ! preggoи всичко да бъде наред..

# 8
  • Мнения: 1 335
Бременност на видеозон би могала да се констатира с 10 дневно закъснение. Преди това единствения сигурен начин е кръвен тест, който се прави най-рано 11 дни след предполагаемото оплождне.
Симптомите може да се дължат на какво ли не. Гледай да си покойна. Късмет!

# 9
е хубава работа ти сега ми уби всякакви надежди! Sad 

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 15:37 от Ivvv

# 10
Върнах се от прегледа!Пригледа ме каза че и тя се съмнява но иска да изчакаме до 1-2 седмци да видим но не карам цветна бременност!След мен влезе една бременна жена усмихнах се и излязох от кабинета с думите:Дано вие да сте ми кадем.Дано и аз да съм бременна!

# 11
  • Мнения: 3 157
А как въпросната генеколоШка е решила,че е цветна бременност,а не съвсем обикновена?Нали знаеш накое се казва ,,цветна бременНост''?
http://semeistvo.rozali.com/bremennost-problemi/p7789.html

# 12
да знам на кое се вика цветна бременност но тя ме попита дали предния месец съм имала менструация а аз имах беше ми същите дни но с по различен цвят!от там тя се осъмни че може да е цветна бременност!

# 13
  • Мнения: 4 335
Ако си бременна още от преди предният ти цикьл, щеше да се види на видиозона.
Защо не направи крьвен тест?

# 14
  • Мнения: 776
Аз имах цветна бременност с второто дете. Няма как да се сбърка, защото, не само консистенцията е различна, а теква, колкото да ти изцапа бельото и веднага спира!
Ако е от предния месец, което е малко вероятно, би трябвало да се установи от гинеколожката. Според мен е от по-скорошен период, ако има наличие на бременност.

# 15
  • Мнения: 1 484
Ако си бременна още от преди предният ти цикьл, щеше да се види на видиозона.
Защо не направи крьвен тест?
Peace

# 16
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Симптомите са ти като при бременност Peace Щом искаш, дано си бременна и всичко да е нормално!

# 17
  • Мнения: 686
И аз мисля ,че ако беше цветна бременност,което означава да си от месец бременна би трябвало да се види на видеозона,а и теста също щеше да отчете.Защо не направиш още един тест за по сигурно.
Хубаво е гинеколожката добре да огледа да не би да е извънматочна бременност,но тя също дава положителен резултат при тест.
Дано всичко е наред.
Успех!

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз съм имала цветна бременност, която хванах чак в 4-ти месец Sad.
Първо ми закъсня 15 дни, после капа 15 дни, ту обилно ту слабо, шантава работа.Спрях цигарите, замествах ги с храна, ама нали уж си ми идваше та не се усещах.Халюцинирах миризми, незнам дали ви се е случвало, но ми миришеше на нещо, което много ми се яде, без никой друг да  усеща миризмата Joy.Бях млада и зелена още и не ги разбирах тия работи, сега да ми е няма как да не се усетя, че съм бременна, ама тогава.... Crazy

# 19
  • Мнения: 114
аз имам позната приятелка която разбра в 6 месец ,чее бременна.Цветна бременност без никакви симптоми а и тя е на 18 години и може би изобщо несе е усъмнила че може да е бременна дори и да е имала симптоми.Даже и корем нямаше.През цялото време си е пушила пиела даже била болна и една седмица пила антибиотици Shockedвсе пак имала късмет и бебето беше добре .Сега има момиченце на 5 месеца-да и е живо и здраво и след случката се омъжи тя си имаше сериозен приятел.Късмет и на теб Hug

# 20
много ви благодаря на всички че ме подкрепяте!Аз много искам бебето но моя приятел каза че ако има нещо сигурно ще иска да го махаме за което много ми е гадно!Ако е така по добре да не съм!Искам бебето ми да е обичано и да се зарадва като му кажа че ще става баща!Не знам какво ще става чакам днес да ми дойде цикълът!Моля ви кажете ми какво да правя?Искам го адски много но същевременно знам че е още рано!Съмнявам се че ако направя аборт нищо няма да е както преди и ако родя също!Направо ще полудея!Честно и аз се чудя какво искам да стане да съм или да не съм?ПОСАВЕТВАИТЕ МЕ ПРАВИЛНО ЛИ МИСЛЯ ИЛИ НЕ! smile3518

# 21
  • Мнения: 129
Според мен за да родиш дете , тези колебания не трябва да ги има. Има ли ги значи не си готова!

# 22
  • Мнения: 10
Голямо значение има и опита на лекаря, който те преглежда, защото преди време посетих един "гинеколог", който не видя бременност във втори месец, и през цялото време ме убеждаваше, че ще ми дойде всеки момент. За беда 1-ят тест също беше отрицателен, а аз пиех хормонални лекарства за щитовидната жлеза и като капак антибиотици, поради друга инфекция.  В резултат след още един месец и нов тест се оказах бременна в 3-ти месец и се наложи да направя аборт в последния възможен момент, за което още ме е яд на този доктор.
Стискам палци при теб всичко да е наред Praynig и ако си бременна, послушай сърцето си  Heart Eyes
Все пак каквото и да се случи, не се отчайвай! Успех и късмет!

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 11:30 от constance

# 23
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Доколкото разбирам, още не си сигурна, че си бременна. За това не се настройвай за нищо, все още.
Убедена съм, че на всяка бременна жена на по-млада възраст й се въртят подобни мисли в главата. Решението е много индивидуално, има много фактори за едното или другото решение. Ние мнение да задържиш или не бебе не можем да дадем, защото всяка гледа от своята камбанария. Претегли за и против. Но все пак сърцето ти е това, което има най-голяма тежест. Защото всичко отминава, всички се примиряват, забравят - рано или късно. Твоето сърце е това, което ще понесе и радостта и тъгата.
Дано се случи най-доброто за теб! Hug

# 24
много ви благодаря на всички че ме подкрепяте!от вас получавам това което искам от мойте приятелки и от собствения си приятел!МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДКРЕПАТА И РАЗБИРАНЕТО!Дано всичко при всяка една от вас е ок!А доколкото до мен остава да чакаме! atwork  love001  ви всички!

# 25
СНОЩИ ОТИДОХ ДО АПТЕКАТА И СИ ВЗЕХ ТЕСТ НЯКАКЪВ КОЙТО Е ПО СКЪП ОТ ШЕР ЧУАК КОЙТО ВЪТРЕ СА 2:1 ПРЕДИ ДА ЗАКЪСНЕЙ А  2 СЛЕД!1 ПОКАЗА  EFN ДНЕС ЩЕ ВИДЯ 2!ПО ПРИНЦИП ТРЯБВАШЕ ДА МИ ДОЙДЕ ВЧЕРА НО НЕ МИ ДОЙДЕ!ДАЛИ МОЖЕ ДА НЕ МИ ИДВА ОТ ПРИТЕСНЕНИЕ? newsm12

# 26
# 27
  • Мнения: 3 157
Както казва Бареков-имаме новина:)))))

# 28
  • Мнения: 1 820

Хем съжалявам,хем не!Разбрах че ти искаш бебе и за това съжалявам че не си бременна,но не го правя и се радвам дори е не си,заради него. ooooh!Ако приятеля ти не иска дете защо изобщо е с теб?От колко време е с теб?Защо не иска.Какво да те посъветвам,освен че не е за теб.Аз не бих била с такъв човек.Не е готов да поеме отговорност явно  ThinkingИ другото -темата стаан за "Дом и семейство"  Peace

# 29
  • Мнения: 641
Смени си мъжа и пробвай пак,ако искаш бебе наистина.
Успех.

# 30
ние сме от 1 година заедно нито има къде да живеем нито имаме сега пари за бебе!за това той не иска за сега!не защото не иска от мен!

# 31
  • Мнения: 114
вие ако така мислите никога няма да се решите на бебе,честно казано пари все няма.Иние не сме най богатите даже трудно се справяме,но детето нее лишено от нищо.Ако бях чакала да забогатея за да имам дете значи никога нямаше да имам ,но това е мое мнение ти си знаеш.Децата са най хубавото нещо ако го желаеш много не му мислиш.С желание работа,любов,ще го изгледате да не би всички които имат деца да са богати?Като се роди и го гушнеш забравяш за всичко друго и си мислиш колко много го обичаш и как ще му купиш всичко което му е нужно....много се ядосвам на някои като каже нямаме пари затова нямаме деца newsm78и аз откак родих 3 месеца не бях взела и цент от Нои все грешки.грешки,но пак детето имаше всичко и както ти казах не сме богати.Това е лично мое мнение всеки си знае.

# 32
  • Мнения: 29
Аз съм много объркан човек.От около две години превиме опити да забременея, но нещо все не се получава.Миналата година през март трябваше да ми дойде на 7ми, но ми дойде чак на 16ти и аз отидох на лекар той ми обясни че сам имала отлепяне и ще трябва да лежа в болница, но аз реших да се посаветвам и с друг лекар.Отидох в София при един доцент и тои ми каза че не вижда бременост и че се съмнява да е имало такава.После май месец ситуацията почти се поврори трябваше да ми дойде на 16ти май но не ми дойде и аз отидох на лекар на 20ти тои каза че има бременност но е твърде рано.Отидох на 27ми и той потвърди думите си,но за мое сажаление на другия ден прокървях и ме пратиха в болница, но така или иначе пак нищо.Правих си изследвания и ми бяха в норма както и тези на мъжа ми.Този месец имах почти всички симптоми за бременност но ми дойде с 4ри дена по-рано и корема ме боли постоянно.Дали не е цветна бременност или може пак да сам направила спонтанен аборт правих си тест преди седмица някаде но беше отрицателен.Моля ви помогнете Sad Cry

# 33
здрасти!прочетох за твоя проблем и че се чудиш дали си бременна.най-точно можеш да разбереш с кръвен тест!отиди при генеколога си и му поискай листче с направление за някоя лаборатория!така ще разбереш най -точно!УСПЕХ !!!!! newsm10

# 34
Здравейте, да си призная аз съм нова във вашето форумче, но много често съм го посещавала за съвети  Flutter
Днес набрах смелост и реших да споделя с вас моя проблем. Може би съм намерила и точната тема  Blush
Преди 3 дена прокървих и си помислих, че ми е подранил цикъла с около 15 дена  Wink, но имаше разлика: - първия ден имах кръвене, през останалото време беше зацапващо  Confused и се обърках тотално. Започнах да се съмнявам дане би да правя цветна бременност, но вчера си купих тест и той се оказа отрицателен....... Rolling Eyes вече незнам какво да мисля.
Моля ви дайте ми съвет Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 3 157
Съвет-иди на гинеколог.

Общи условия

Активация на акаунт