Отчет на набор 2003 - 43!

  • 11 785
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 367
Здравейте и от мен!  bouquet
Виждам ,че съм ви поизпуснала,но ще наваксам,прочетох ви поне ,сега остава и да си кажем по нещо.
very nice,много е готино бебчо да се роди пролетта,просто ,абе готино е всяко бебче и неговата поява....ще чакам с теб! Hug
Къде е Мамчето? newsm78Аз се поизгубих,ама тя съвсем,дано е добре?
Браво на художниците,едната рисунка много ми прилича на мумия,от списание Мики Маус,мойте щерки ми се мотаят с нея вече два дни и голяма игра му дръпват,от там ли е? Rolling Eyes
Сасс,давай записвай го в новата детска,все пак го питай,но мисля че аз бих направила така .... Peace
Ние твърдо ще сме на предучилищна в училище,само дето още се колебая в кое училище,в някой имат добра предучилищна,в др. по -добри преподаватели от 1-3 клас,незнам кое е по-важно,учителя в предучилищна,или учителя в 1 - 3 клас? Thinking
За бате Стоян,само хубави неща съм чела в темата"Къде спортуват нашите деца",има му и телефона и часовете и още доста подробности.... Peace
Чао ,до скоро,Иринче,пускай го Павката с мойта кака,ще си паснат?!?!?! Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 4 970
Ето няколко рисунки и от нас. Имах една любима, много сполучлив динозавър беше, ама явно бебката й е видяла сметката! http://www.snimka.bg/album.php?album_id=247387&pid=10381813

Направих едно ново албумче - Рисунки. Само дето без да искам качих нашите рисунки в предишно албумче. Може ли да бъдат преместени? Някой знае ли как? Embarassed

Благодаря, момичета, за батко Стоян! Laughing
Ние вчера взехме някакъв лилав трансформър. В неделя обаче брат ми си взел някакъв в синьо и червено. newsm78

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 07:52 от Betty L.

# 32
  • Мнения: 687
Wild Child,Румен как е с езика?Спомня ли си неща от България?Изобщо замрънкал ли е например да си идвате или нещо такова?
Оправя се Simple Smile Всъщност доста напредна и макар да не говори все още свободно, може да обясни основни неща и разбира доста, което за момента е добре. Разбира се с децата и си играят без проблеми, а това май е най-важно за него. Е, случва се да води монолози на български, особено като влезе в някоя роля, но това, че не го разбират, хич не му пречи Laughing
За спомените, спомня си. Макар да няма много точна представа къде е това България... понякога като се разхождаме ми се изцепва: "Хайде да си ходим в България, само да си поиграя в моята стая с моите играчки." Или да сме ходели на гости на баба му и дядо му, ей такива проблясъци му идват. Но си знае, че тук е новият ни дом и не изпитва някаква голяма носталгия. Даже директно съм го питала иска ли да се прибере в Бг и определено няма такива мераци. Тук си му харесва, а и като цяло неговото ежедневие не се е променило толкова драстично и нищо не му липсва.
Сега работим по въпроса да му осигурим пак детска, че изкарахме почти година в една стая и му липсва пространство да се развихри. Живот и здраве и това ще стане скоро. Е, пак ще трябва да свиква да спи сам и усещам, че ще имаме проблеми, но поне за игра ще има терен Simple Smile

Бети, май няма функция за местене на снимки. Поне аз не я открих. Трябва да ги качиш отново или просто си ги остави там, ние пак ще ги разгледаме Simple Smile
Ама много хищни вашите динозаври Wink Румен явно все тревопасни ги рисува, защото по-миловидни ми изглеждат /да видим кога ще се наканя да сканирам/ Laughing

# 33
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Аз все така с нищо не мога да се запиша. Само ви чета. Подробности около Алекс незнам. Информират ме че е добре а той ми говои само глупости по тел.
Мамчето е с ограничен достъп до форума. Не е банната  Mr. Green. Чуваме се по скайп и е добре.
Лек и спокоен ден  Hug

# 34
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Здравейте  Hug
По повод на анкетата гласувам трета опция.
Яни ще е предучилищна в градината, учителките му са прекрасни, много ги занимават. За училище и аз съм се замислила, при нас е по-сложно, защото търся такова, в което имат опит със слухово увредени деца, спряла съм се на едно в Люлин, не ни е много далече, ще го мислим.
С рисунки не мога да се похваля, но поне вече има желание да рисува. Тепърва сме на тема къща с двор, дърво и цветя или мама, татко и аз - глави с ръце и крака, тяло липсва  Laughing Но поне се опитва, до скоро рисуването му беше безкрайно досадно и се изразяваше в неразбираеми драсканици.
За животните и ние имаме проблем, но противоположен на този на детенцето на мирта. Яни обожава всякакви твари, всички улични песове са "негови" и много държи да ги гали  ooooh! Изпадам в ужас всеки път като се залети към поредния помияр, защото е твърде логично да го захапе. Хиляди пъти съм повтаряла, че непознати кучета не се галят, е не се научи това дете. И аз много обичам животни, но как да му втълпя, че трябва да им се радва отдалеч???

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Бети  bouquet,за новата тема.
Аз гласувах за втората опция.Снощи бяхме на гости и се оказа ,че нещо не съм ги премерила правилно децата-оказа се че Влади и 119,а Марти-115(бях ви писала че е 110 Laughing),той вярно че е дребеничък ама аз съвсем съм го смалила.
 Днес Влади пак ме пита кой е по-голям,въпреки че знае че е той(имат 2 мин.разлика),но обича да изглежда и да бъде винаги повече от брат си,а Марти ме поглежда и казва-мама е по-голяма. Grinning

# 36
  • Мнения: 2 125
Здравейте и от нас!

По повод на преместване в нова градина, моя Алю категорично отказва Thinking Споменавала съм в стари теми, че сменяме квартала и от май 2008 съм го записала в системата за нова градина. Вече е 2-ри и съвсем скоро ще ни дойде реда. Но той не иска и да чуе. Решихме да се помъчим с карането сутрин до стария квартал и градина до юни и после да е при баба си лятото в провинцията. Все пак са само 3 месеца newsm78. Не знам дали ще проработи формулата, но се надявам да издържим на софийските задръствания Praynig
За предучилищната, от сега го подготвям, че ще е училище. Точно с/у новия блок е въпросното у-ще и лятото ще проверявам.

Да ви попитам...има ли някоя от вас, която живее в кв. Мотописта/Гоце Делчев???...Там се местим, вероятно другата седмица Simple Smile

И аз гласувах

# 37
  • Мнения: 922
Здравейте, гласувах в анкетата
Предучилищна Ники ще кара в ДГ. По принцип групата ни е смесена 2002 и 2003год. и тази година също кара предучилищна, само че ние си ги купуваме учебните тетрадки. Много съм доволна, много неща е научил. Другата година естествено, ще работят по други тетрадки. Освен това още не сме избрали училище.

# 38
  • София
  • Мнения: 7 673
yanakr, Бети, много хубави рисунки.
Бети, и аз не мисля, че могат да се местят в снимка БГ. Ти нямаш ли оригиналите, да си ги качиш отново, а тези да изтриеш?
Искате ли да напривим едно албумче към съществуващото с рисунки и ръчно изработени неща от наборчетата?  Hug
Вери Найс, аз понеже си го имам същото у дома. Аз това на Габи не го тълкувам, като да иска най-доброто за себе си (един вид детски егоизъм). Не, за мен това е едно амбициозно дете, което иска да е в центъра на вниманието и да прави впечатление...което не е лоша черта, а за в бъдеще ще й бъде от полза.  Heart Eyes
Пикасо, и дамата ли е щурава?  Heart Eyes
Стелина, ние сме в Стрелбище! Хайде на разходки в Южния Парк!  Hug

# 39
  • Мнения: 150
Здравейте и от мен,отдавна не мога да пиша,но ви изчитам редовно!Ние ще караме предучилищна в дг,че няма как да я вземам,ако е в училище.
Бети,много е готина идеята ти за албумче!Ние си падаме по ръчното творчество,на рисуване съм я записала,но учителя им нещо не бива.Не им обяснява кое как се рисува.А така трудно се учи,според мен.
Свраче,а нинджата явно си има дарба.
И аз гласувах в анкетата,втора опция,но да си призная честно ми се напълни сърцето от поздравите за рд на Мими!И да,верно е ,че много пълнят темата,за съжаление.

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Здравейте Hug
Гласувах с първата опция Peace
Моят син не ризува хубави рисунки,но поне вече имаа желание за рисуване....досега нямаше такова.На 15-ти този месец заминаваме с мъжът ми в Шанхай-той ще играе там и ние с него Wink
Обмисляме идеята да запишем Панайот на английска градина,а септември на английско училище,но незнам как ще се справи.Досега не е учил английски newsm78

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Привет и в новата тема  Hug
С 3-та опция гласувах.
А с рисунки не мога да се похваля. Пък и айде стига ми един художник вече... Stop

Сега ще имам танцьор  dancing

# 42
  • Мнения: 2 125
Стелина, ние сме в Стрелбище! Хайде на разходки в Южния Парк!  Hug

С удоволствие  Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 3 421
Сега взехме от Макдоналдс трансформъра - много грозен бе. Никакъв такъв и на цвят, и на вид. Ще видя дали ще му се радва довечера.

Да питам - защо не мога да кача в снимка.бг сканираните рисунки на детето? В pdf формат са.

pamsi за колко време ще сте там? На мен са ми слабост екзотичните места в тази част на света. Надявам се да мога да отида някой ден.

# 44
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
И аз, само че вече сме на втория. Рисунка Кристиян има една единствена, когато писа писмото на Дядо Коледа. Мотива - подарък беше невъобразимо силен. Иначе никога не е рисувал. Оцветява с нежелание, но изключително прецизно и старателно. Пише с невъобразим наклон заради леворъчието, Сега на село с баба си всеки ден пишат в тетрадките от детската, за да не изостава. Справя се добре, но аз не се и тревожа, защото същинските умения се придобиват догодина в предучилищната. Ужасно ми е мъчно вече и нямам търпение да дойде утре и да ходим при него.

Общи условия

Активация на акаунт