От напълнели Дюкан ни превръща във фотомодели - 153

  • 28 076
  • 609
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 361
Приятна вечер,момичета и момче!
Не знам дали ще мога да влизам във форума другата седмица,но в мислите си ще съм с вас!
Бургазлийки,с вас в сряда ще се видим!
П.П.И повече протеини да има,ей!

# 76
  • Варна
  • Мнения: 169
И аз да се включа,защото съм страшно горда със себе си:) 11 ден пазя стриктно режима,чувствам се страхотно , отделих си време за фитнес .
Момичета, в момента не мога да погледна пилешко месо,чак ми се гади от миризмата ,но си хапвам рибка с кеф:)))
Някой пазил ли е 2/8?Мисля за този вариянт ,защото аз съм слаба от кръста нагоре и проблемната ми част е ханша.

# 77
  • Мнения: 3 070
Момичета, може би много сте писали по въпроса, но искам да питам нещо..
Започнах режима в понеделник.. От днес съм в МЦ.. Това сигурно се е и се отразява на килограмите.. Може би дори не са били реални в понеделник?
Сега какво да очаквам като се премеря утре след 5 дни ударен? Ще има ли някакъв минус изобщо?

# 78
  • Мнения: 63
Здравейте момичета!
Успех на всички със свалянето на килограми!! newsm10

Аз смятам вече да мина на захранване и имам 2 въпроса, тъй като съм новобранка в тази област:
1. На първа страница пише:Внимание!!!! Всяка втора диета се проваля през първите три месеца след постигането на желаното тегло! може ли някой да уточни защо е така и как да го избегнем!
2. Случвало ли се е на някого след тази диета да се получи йо-йо ефект и защо?

Много ще ви бъда благодарна да ме осветлите за скритите камъчета и как със сигурност да задържим килограмите си!!
Поздрави!

# 79
  • Мнения: 1 575
ПуШиЛиСт,аз навремето започнах режима в цикъл и отчетох резултат след седмица...

Ще дойда, ше дойда на срещата - имам най-добрата леля на света  newsm44!!!

# 80
  • Мнения: 5
Луи,не разбрах въпроса ти:какво имаш впредвид-"да мина вече на захранване"-3 фаза ли??


хайде и аз да се включа
http://vbox7.com/play:687c7058

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 18:50 от рошава

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065

Аз смятам вече да мина на захранване и имам 2 въпроса, тъй като съм новобранка в тази област:
1. На първа страница пише:Внимание!!!! Всяка втора диета се проваля през първите три месеца след постигането на желаното тегло! може ли някой да уточни защо е така и как да го избегнем!
2. Случвало ли се е на някого след тази диета да се получи йо-йо ефект и защо?


1. Образно казано "прасето в мен е живо" и след като постигна теглото започвам да си ям без мярка както преди.
2. В резултат от 1. се получава йо-йо ефект.

# 82
  • Мнения: 31
Здравейте в петък вечер!

Ако си спомняте, че имах един важен служебен ангажимент днес - е, мина и то супер успешно. Олекна ми.

Нинче, ЧРД!  newsm51 А май имаш месечинка също днес!

Виволина - честита месечинка, успех!  bouquet

Roisin - честита годинка с режима, изглеждаш великолепно. Браво!   bouquet

Боби - и моя мъж е по-малък от мен, и децата са почти връстнички, и момиченца - много съвпадения. И по-зрелите протеини ми харесват повече......  Hug Wink

Остана ми 1 кг до целта (утре ще се види на линийката). Много хора ме убеждават, че вече съм добре, но аз ще се инатя за още 1 кг.

Приятна вечер на всички!







# 83
  • Мнения: 150
мами и аz имам един вьпрос. като си правите десертите каква ванилия слагате? предполагам не е ванилия zахар, ароматите в 6и6енцата ли са или има не6то друго?
и когато се е слу4ило да се усвини6, как се zапо4ва, вси4ко от на4ало, с ударен период или си продьлжава6 по старото редуване.
мерси zа отговорите предварително

# 84
  • Мнения: 853
Добър вечер,
Нинче,ЧРД -много щастие и сбъднати мечти   bouquet
Коте,честито намаление,все така надолу да вървят килограмите!
За  "Какво"-то от на Котето протеините ,май борба ще има Mr. Green
Мастерче,като ти чета менюто и ми потичат лигите Hug
Горда,честит ти аватар  Peace
Дидка 23,благодаря за споделеното  Hug
Виволина,честита месечинка !
Боби,да се наредя ли и аз на опашката за аватари Mr. Green
902630,честито за УНСС,страшотна новина  Peace
Сузана,честито намаление!
Ройсин,честита 1год.,поздравления за успеха!
Вещи Hug
Гюлбенур,браво стархотна си само 1кг до целта  Peace
Ох ,докато напиша всичко май 1 час мина и детето ме дърпа да ставам Simple Smile

# 85
  • София
  • Мнения: 3 090
Ох, Ролинг Стоунс, уби ме , чудех се кои са тези бибенца  hahaha
Да, ванилия в капсулки на Captain's  Laughing
Не се освинвай!  Naughty
Роисин  Hug Hug Hug на живо си още по-слаба  smile3521 Честита годишнина!  smile3525 newsm51

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 20:43 от krikri

# 86
  • Мнения: 150
хахахахааха ужасно съм го написала това с 6и6енцата
мерси крикри, и аz така си мислех, но да съм сигурна

# 87
  • София
  • Мнения: 426
Според вас как е по добре 5/5 или 4/3 по какво се различават в смисъл зависи къде имаш да сваляш или какво

# 88
  • Мнения: 170
Момичета, аз само да се поправя от предната тема и безалкохолните. За протокола - Дерби колата(всичките и видове) е със захар и/или глюкозо фруктозен сироп-жалко, но не става, плодовите Дерби са с  подсладител-супер, стават. Пепси Мах - е с подсладител, йеее супер, режимно е, а и цената е много по добра(2л. за 1.80лв.)  от на Кола лайт(1.25л. за 1.70лв.), та поправката ми е следната не Пепси Мах е със захар( с подсладител си е), а Пепси Туист с лимончето е захаросано, объркала съм се, извинете. Обаче аз намерих в Бурлекс кола на CBA с подсладител - 2л. за цена 0.70ст. и хич, ама хич не е лоша.

# 89
  • София
  • Мнения: 250
Здравейте и от мен  Hug
Цял ден умирам от глад и ометох всичко, което имах в офиса - пилешко, кисело мляко , извара 1/4 и като се прибрах изядох 1 огромна риба и 3 кюфтета. За малко да се пръсна, ама в момента пак съм гладна. Чудя се да не е нещо от някоя фаза на луната  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт