Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 96 отговора
Стара тема, нали?! Вярвам, че съществува вечна любов, трябва само да си я храниш, както храниш коте, например... Дали съм непоправим идеалист или тя наистина съществува......
Цитирай

Galaxy 13197853088

имаше една мама с подпис "любовта остава, само мъжете се менят" или нещо подобно ...
иначе, ти за коя любов питаш?
Цитирай

София

Добър е подписа...поради някакви обстоятелства съм склонна да подкрепя тази мисъл. Не мисля че съществува, освен към децата разбира се.
Цитирай
Знам ли за коя, май за тая дето изпитваш към един мъж и тя си остава. Не й трябват други мъже. А иначе, любовта да си остава, а мъжете да се менят, това всеки го знае, то е най-лесното, най-честото. Когато ти омръзне един, много бързо се появява друг, привлекателни и интересни мъже колкото щеш.
Чудя се дали е възможно да остареше с тоя мъж, когото си избрал примерно на двадесет и все още да има любов, не просто привързаност или навик, а любов, радост, че си си изживял живота с тоя именно човек, колкото и беззъб и грозен да е вече.
Цитирай

Galaxy 13197853088

има в легенди, книги, филми даже и във форума се срещат жени споделящи че изпитват такава любов ...
Цитирай
А как ми се иска  да напише някой поне 40 или 50 годишен, без  значение мъж или жена, че да, тя съществува, макар малко да са щастливците, които я изживяват. Да не е младеж, те са по-романтични, а някой пожилой челевек, както се казва на руски.....
Цитирай
человек
Цитирай

През девет форума в десети

Аз съм на 44, но не се имам за "вечна" и не мога да кажа нищо за вечната любов.
Попитай ме пак, когато стана на 104.  Mr. Green
Цитирай

sf

Разбира се, че съществува. Докато съм жив ще обичам ЦСКА.  Всичко започва и свършва така!
Цитирай

София

Иска ми се да е така  Hug
За съжаление, не мога да дам
отговор, защото са минали
само 8 години.
Ще поживеем ще видим  Flutter
Цитирай

при децата

Да. Но си променя формата и в един миг човек си мисли, че я няма. А всъщност не може да я разпознае. Изменчива работа.
Цитирай

И аз съм от вярващите че я има.
Цитирай

София

Не мисля,че съществува в идеалистичния вариант, в който ти се иска. Колкото й да ни се иска да поддържаме любовта за цял живот, тя се видоизменя с течение на времето, защото сме подтиснати от задължения, работа, условности и милион други дребни неща.
Цитирай

до морето

В природата нищо не се губи. Само се променя.
И все пак не бих казала, че има такова чудо Вечна Любов
Цитирай

Ако се трансформира в обич, да вярвам, че може да бъде вечна.
Ако не, просто свършва.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 96 отговора