докога давахте адаптирано мляко

  • 3 110
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 165
И аз давам преди лягане и рано сутрин, преди закуската. На годинка и четири месеца е  синът ми. Ще му давам, докато си иска. Peace

# 46
  • Мнения: 2 149
Щом го пие с охота  не е нужно да го спираш  Peace
Така е.Йоана пие всяка сутрин и вечер по 200 мл АМ.

# 47
  • Мнения: 2 960
Синът ми си пие с огромно удоволствие АМ-то вечер ,преди да заспи и сутрин като се събуди.Ще му давам докато иска PeaceНа година и 10 м.е!!!

# 48
  • Мнения: 71
ние пиехме до 8м.АМ и след това се отказа и минахме на кисело мляко и о6те си яде вечер и сътрин.

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Давах до 1г 6м

# 50
  • Мнения: 3 376
Все още му давам,защото иска.На обед и вечер преди да заспи изпива по около 200 мл.

# 51
  • Мнения: 4 335
Сутрин и вечер пие по 210мл. АМ.Няма да го спра,ще давам докато детето не се откаже само.

# 52
  • Мнения: 15 379
Сутрин и вечер пие по 210мл. АМ.Няма да го спра,ще давам докато детето не се откаже само.
Сякаш аз съм го писала! Grinning
Дано мойто диване да го пие поне до 3 годинки. Praynig

# 53
  • Мнения: 1 132
Все още давам.

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 194
Аз имах намерение да давам на дъщеря си докато иска, но понеже, когато стана на 1 год. и 2 месеца, реших да махна шишето с биберон и тя отказа да пие млялко от чаша, започнах да давам кисело мляко.

# 55
  • Мнения: 707
Замених АМ с нормално прясно мляко веднага след навършването на годинката.

# 56
  • Мнения: 405
На 1г. и 1м. е и вечер преди лягане изпива 250мл АМ. ..Вечерята си е отделна...към 18.30ч. Laughing

# 57
  • Мнения: 179
Писала съм в тази тема, но сега пиша отново, за да попитам - защо чак пък толкова е полезно адаптираното мляко, че да продължава да го пие, докато иска /сякаш това беше най-често срещаното мнение/?  newsm78
Не се заяждам, дано да не звуча грубо, просто искам да си изясня дали да продължавам или да го спра.
Когато детето беше съвсем малко, нямах избор и млякото наистина му понесе добре. Но все пак при напълно захранено дете вариантите за хранене са многобройни, защо да продължавам да му давам това изкуствено създадено нещо? Ясно е, че храната, която ядем, не е най-чистата и най-полезната възможна, но това го чака, той ще живее в този свят, не в някой друг.
Освен това пие млякото с биберон, а пък вече е голямо момче.  Simple Smile

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
До 3г,но не след вечеря а преди лягане.

# 59
  • Мнения: 30
и аз съм решила да давам на бебо докато му харесва и иска Wink

Общи условия

Активация на акаунт