MG Beauty и BG-Mamma организират КОНКУРС за най-забавна "красива" история

  • 5 222
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 173
сега и аз да споделя .
винаги съм обичала да си правя опити в външния си вид и най-често страдаше косата ми.Аз съм с едтрствено руса коса и реших да я направя червена ама какво червено.Стана мале мила!От там реших че не се харесвам и хайде пак руса.Постигнах го с 4 супри за ден и половина.Седмица след това си направих кичури,исках да са черно със син отенък но стана точно обратното-синио с черен отенък.Все пак бях 10 клас и тогава беше модерно да си сменяме цвета на косите.

Но най-кофти беше  опита ми с маска за лице.Направих си маска от ягоди.Стоях един час и резултата беше поразяващ.Лицето ми два дена беше червено като.......ягода

# 16
  • Мнения: 278
Случка 1. Първите ми опити в гримирането бяха върху бяла котка, гримирана със сини сенки и розово червило.
Случка 2. На около 13 години, след като дълго изучавах бързо порастващите ми косми по краката и начините за тяхното премахване, помолих майка ми - пълен лаик в обезкосмяването, да ми направи топла кола маска. Резултата беше поразителен, като изключим голямото кафяво петно на половината ми прасец от изгаряне, което стои и до днес.
Случка 3. С майка ми: Тя винаги е била с къса коса, а моята в пубертета се накъдри от което аз много страдах. Реши жената да прекрати мъките ми, купила две шишенца къдрин и в продължение на пет часа ми мокреше косата и старателно издърпваше с гребен. Ха познайте дали се изправи?
Случка 4. Вече, като студентка, взех от приятелка ленти да си направя кола под мишниците. Но бързах за лекции и с цялата си мъдрост сложих лентат върху акумулиращата печка, така се разтопи, че остана всичко под мишниците ми. Отивам при баща ми и стоя на Ф, питам го, как се маха смола. Той без да ме погледне ми казва, с бензин. Откъснах му голямо парче памук и му казах да ми капне малко. Изчистих колата, но мишците ми смърдяха на бензин.
Случка 5. След пубертета свикнах с моята дълга, гъста къдрава коса, но един ден отивам на плаж. Връщам се с въшки. Ужас. Накупих си шампоани, лосиони и т.н.препарати. Обилно полях, завих с найлонова торба, хавлия. Постоях 2 часа, после изкъпах с шампоан. Майка ми ме прегледа, чисто. Реших да отида на дискотека, а препарата смърди от километри. Един младеж ме сваляше със репликата: Много хубав парфюм имаш ...

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 22:12 от zorika

# 17
  • Мнения: 1 175
Момичета,четох вашите историй и искрено се смях!А също така ме върнахте в моето детство,когато жадувах да съм най-красивата.Когато аз бях 6-7 кл. много модерно беше къдренето на спирали.Да,ама моята коса си е естествено къдрава.Но,не на спирали.И така решавам да отида на фризьор.Голям зор докато събера парите за процедурата.Без Дюкан ослабнах доста килограми.Нали все пак пестях само от закуски.И така с парите в джоба сядам на заветния фризьорски стол.Съобщавам намеренията си на фризьорката и усещам как цветът на лицето и се смразява.Че като викна,доста трудно улучих вратата през която се излиза.Умрях си от унижение и обида .Да де, забравих да ви кажа за какво толкова ми държа конско.Тя направо изпадна в истерия как е възможно да искам да горя такава невероятно красива коса.Идваше ми да потъна в земята от срам!И като прибавим коментарите на кокетните пенсионерки с безвъзвратно окапали косици сигурно картинката ви става ясна.Такава лекция ми дръпнаха,токова възмутени бяха всички,просто нямам думи.Да можеше земята да се разтвори и аз да се скрия в нея.Но никоа не съм си мислила да се предавам.Изминаха няколко седмици.Нямах мира.Не можех нито да ям,нито да спя,нито да уча.Само спирали ми бяха в главата.Да ама косата ми дълга,гъста,чуплива.И решавам аз-Ще спя с чорап на главата.Речено-сторено!Вече не помня колко време го прилагах.Вечер напръсквам косата с вода и слагам чорапа.Заприличах на подострен молив!Дори мама се натъжи,че през пуберитета започва да ми се изправя косата.Добре,че нощем не влизаше в стаята ми,направо щеше да получи инфаркт,горката!И така важна-важна отново сядам на фризьорския стол.Но косата ми е в такова окаяно състояние,че дори опитната фризьорка не възразява да ме накъдри.Когато ме намокри доста се зачуди за чупките,но първоначалния ми вид беше толкова красноречив и жената явно се обърка.Помня,че ме попита дали някога косата ми е била къдрава,но аз категорично възразих.Толкова бях категорична,че тя остана безмълвна.Този път успях,победих.Но като ме накъдри направо ми се дорева.С моя остър косъм и гъста буйна,доста изгорена грива заприличах на лъв!Ужас!Какви ти спирали,по скоро приличах на мириносова супер третирана овца.И рев у дома в банята.Ама рев от болка,от ярост,от безсилие!Незабавно измимане и още месец спане с чорапа.Никога няма да го забравя.Това,което сам си сервираш и в най-калпавия салон не биха ти сервирали.Затова бях сърдита само на себе си!Добре поне,че сравнително бързо се оправих  в домашни условия.Сега имам преса,много четки и сешоар с дифузер-но не е толкова интересно както тогава.Ех,спомени!

Общи условия

Активация на акаунт