Мамчетата здраво пазаруват, а пък ЮНЧЕТАТА вече чуват! Тема № 30

  • 10 332
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 475
Честито Yana Kr за момченцето!! Simple Smile

edno_momiche, не им се връзвай , винаги се намират такива индивиди!!

Гъделичкова, забравих пак да напиша, че вчера ходих до Малечко, който ни е в квартала - та си извадила голям късмет с количката, спрян им е вноса на Нео Нато и повече, няма да доставят от тях, понеже идват на много високи цени новите модели, пък било криза , щели да идват на цени над 1400лв и собствениците са решили, че няма смисъл да доставят, почват да зареждат основно с Baby comfort, които между другото също не бяха евтини! Продават сладки бодита , ританки  и блузки на добри цени в магазина!

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 16:50 от somebody

# 286
  • Home is where the heart is...
  • Мнения: 60
yana kr - честити сини гащи!  stork-boy

Само усмивки при прегледите днеска (като знам ние с нашия тати как бяхме грейнали като тикви докато гледахме нашата мацка на монитора)......  Hug

edno momiche, думи (пристойни) нямам вече за случките от градския транспорт, ще е нужна цензура ако почна....  Embarassed  И аз не мога да спра да се възмущавам, а най-гадно ми е като зная, че нищо няма да се промени в скоро време.....   Tired

Мислехме си тази събота да излезнем да огледаме за колички, кошарки и такива неща, но нали дават, че ще е гадничко времето и май ще трябва да го отложим разглеждането..... Пак ще си ровя по интернет..... Whistling

# 287
  • Мнения: 13
Франческа Салиери много смешно Simple Smile е със сигурност и аз ще се обръщам с някакви други галени имена към него, но ще си му говорим и на име ... една от причините е тази, за която ти споменаваш - все пак трябва да си научи името.

rosicpние я взехме за 863 лв количката + коша за новородено, но беше последната от миналогодишните цветове и затова беше такава цената. Има много допълнителни екстри, които са си включени в комплекта. Към количката има помпа за гумите, дъждобран и приставките който се слагат ако се използва кош за новородено и кошче за кола. Към коша за новородено има дъждобран, комарник и поларено одеалце - доста дебело. На мен ми хареса, че е доста високо детето в нея, също така много лесно се управлява дори и с една ръка ... Сгъването и разгъването е също страшно лесно.

Количката стандартно е 640лв, коша за новородено май 340лв, а за коша за кола не помня, т.к. ние си имаме, но може би около 200-300 лв.

# 288
  • София
  • Мнения: 590
rosicp , и аз така. Преди два дена купих малко памучна прежда с идеята майка да изплете рокличка на беба. Майка много плете, има и много списания с бебешки модели. Та милото ми се скара, че купувам за нероден Петко. Дори и прежда. Но мисля да започвам да купувам вече.

Да питам: някой купувал ли е от дрешките на Даяна и Ники? Сестра ми ги хвали, много качествени били.

# 289
  • Мнения: 193
viper тя и моята майка така,но добре че не е във Варна,а на село,та само ние двете си знаем колко неща вече е изплела.
somebody  страхотна рибарка си.Според мен рибарите теб са гледали,а не дали кълве. smile3521
Аз не мога / по точно незнам как /да си кача снимка или изображение.Опитвам се,но нещо не става newsm78.Ако може някой да ме светне как става.

# 290
  • Мнения: 1 475
да правя ли новата тема, или някой я прави вече???

# 291
  • Мнения: 136
Момичета, ЖИВА СЪМ  newsm44! Бях на зъболекар, оказа се това, кеото и предполагах - събрала ми се е храна зад зъбчето, промиха ми го много внимателно, сложиха ми от горчивото лекарство и веднага ми олекна. Надявам се до утре да съм като нова (за награда, на връщане към офиса си купих едни вкусотийки, ама няма да казвам какви)   newsm68

И аз се возих в трамвая, но нищо ново - никой не си направи труда да ме пита дали искам да седна. Чак ми се вдигна малко самочувствието, може пък да не ми личи толкова  newsm47

Виждам, че сте осбъждали търсенето на права в България. В това отношение Жоро е железен. Преди 2 години имаше една игра на Туборг, трябваше кодът от етикета да се изпрати и евентуално се печели награди. Той и баща ми спечелиха CD холдър с Депеш Мод. В обратния смс пишеше, че наградата ще бъде доставена с куриер и съответно Жоро остави адреса на офиса си, къде по цял ден имаше някой.
Но мина един месец, награда - нъц. С баща ми - същата ситуация. Жоро звъни и пита какво става - оттам казват, че тези дни ще донесат наградата. Минават се още няколко седмици, но награда - няма. Звъни пак и оттам казват: ооо, ама наш куриер идва, но нямаше никой. Е, как да е нямало, това е офис, винаги има някой, отговорил той.
Най-накрая се ядоса и пусна жалба до Комисията за защита на потребителите, с копие до Туборг. Не искам да ви казвам, че нямаше и половин ден и лично бранд мениджърът на компанията цъфна в офиса на Жоро, извини се, донесе наградата+тениска на Депеш мод+цял кен с бира. Същото дадоха и за баща ми.
Няколко седмици по-късно разказахме тази случка на един наш приятел и той се сети, че от някаква ракия преди време е спечелил хамак, но още не е дошъл. Жорката се зае и с неговия случай и съвсем скоро изпратиха цели 2 хамака  Joy  Аз много му се смях тогава, но човекът си е прави - в крайна сметка и за 1 дъвка да става дума, трябва да си защитаваме правата. Няма да ни правят на луди, я!  Crossing Arms

somebody, магазинът наистина е страхотен, но леко скъп ми идва. А в този, в който си ходила, имаше ли колички?

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 18:48 от Gydelichkova

# 292
  • Плевен
  • Мнения: 854
Здравейте,
Много съжалявам за неприятните случки на Едно момиче и Грийнлайф, но освен да ги оставя без коментар и да ви пожелая да се успокоите и да се борите за правата си,, друго не ми остава. Възмутена съм от институции и хора  Crossing Arms

Честито на Yana Kr и другите узнали пола и успех на прегледите днес на останалите.

Франческа, сериозно ли говориш за това с "бебето"  Shocked Ужас! Абе то и ние не сме измислили име, ама още като се роди Андреа и се обръщам към нея с име. Вярно, че използваме и разни галени и умалителни, ама то детето на 1 г. вече си знаеше, че се казва "Аааани" Grinning

А за некоректните работодатели и колеги въобще не ми се говори, аз съм ви казала, че като разбраха, че съм бременна и веднага ми прекратиха договора. А ми става зле като си помисля после как ще си търся работа, като знам, че бягат от майка с малки деца като дявол от тамян. Но засега най-важно ми е да си отгледам живи и здрави децата, пък за работа после ще му мисля.

Gydelichkova, много се радвам, че си добре вече. Ааа и аз печеля много награди отвсякъде, но ако нещо има забавяне винаги се обаждам и се оправят нещата, ами така де, няма да си стоя и да викам "ами нищо, сигурно се е изгубила по пощата"

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 16:35 от anyto

# 293
# 294
# 295
АЗ ИСКАМ ДА КАЖА НА ВСИЧКИ 'ЗДРАВЕЙТЕ'. РЕГИСТРИРАХ СЕ ПРЕДИ МН ВРЕМЕ,НО ЧАК СЕГА СЯДАМ ДА ПИША. ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ ЧЕТА,НО ВСЕ СЪМ ЗАЕТА ИЛИ МИ СЕ СПИ УЖАСНО МН И ЗАТОВА СИ ТРАЙКАМ И НЕ ПИША. НАДЯВАМ СЕ ДА МОГА ДА СЕ ВКЛюЧВАМ ПО-ЧЕСТО И ДА СЕ ПОЧУВСТВАМ ЕДНА ОТ ВАС  Grinning

# 296
  • Мнения: 1 291
Simple Smile Заповядай в новата тема която е два поста над твоя Hug

# 297
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен!!! моето бебоче е момченце моля да ме отбележите термин 20-06-09г.Пожелавам на всички мами лека бременност Simple Smile

# 298
  • Мнения: 35
didibibi,тази тема вече не е актуална.Заповядай в новата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=371949.0

Общи условия

Активация на акаунт