дълги срамни устни

  • 40 377
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Момичета имам комплекс,който не знам как да преодолея вече с години.
Малките ми срамни устни са твърде големи и увиснали.Много ми е грозно.
Имам сериозен приятел,правим секс но гледам винаги да е на тъмно,защото много много ме е срам и не знам как да спра да се притеснявам.

Моля ви да споделите как е при вас ? И какво да правЯ?
Много ми е тъпо тъй като това доста ми повлиява да се отпусна в секса...

# 1
  • Мнения: 2 603
Според мен не трябва да се комплексираш, ти по какво разбра, че са ти дълги? С какво си ги сравнявала? Най-добре говори с приятеля ти, той ще те успокои.

# 2
  • Мнения: 2 821
Имам де-жа-вю за тази тема Crazy.....Дълги били Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 603
Аз съм забелязала, че доста мои приятелки се комплексират от това, не знам дали наистина са чак толкоз дълги, дебели или не  знам какви, обаче според мен е ненужно. Сигурно има нещо общо с майката, която не е говорила достатъчно с дъщеря си за тези неща....  Thinking

# 4
Спи спокойно! На никой мъж това няма да му направи кой знае какво впечатление. Аз трябва да се гръмна ли защото едната ми е по-дълга от другата? Нито един до сега не се е оплакал Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 2 348
 Аз си мислех, че тове е проблем, но щом никой гинеколог не казва нищо, значи е в реда на нещата.
Казват, че ние сме били по-страстни  Crazy

# 6
  • Мнения: 27 524
Не е проблем, не го мисли; много, ама много жени са така.  Peace Това да ти е грижата  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 011
Тва  да ти  е проблема , и аз доколкото  знам никой мъж не се е оплаквал от това !  newsm78

# 8
  • Мнения: 2 110
Чувала съм за много случай в който са по-дълги или не еднакви от жени, и нито едно оплакване от мъж. Ако толкова те притеснява отиди на лекар да си направиш пластика.

# 9
  • Мнения: 3 675
Според мен човек не трябва да се срамува от тялото си.Ако един мъж наистина държи на теб и те обича тази твоя анатомична особеност няма да му направи никакво впечатление.Щом лекар казва, че всичко е ок няма повод за притеснение.

# 10
  • Мнения: 1 677
Смятам, че това не трябва да те притеснява, още повече да си създаваш комплекси заради това. Говори с личния си лекар и гинеколога си, след това и с приятеля си. Има толкова много жени с по-големи или не еднакви по големина или дължина срамни устни и гърди - НО ТОВА НЕ Е ПОВОД ЗА СЪЗДАВАНЕ НА ПРИТЕСНЕНИЯ И КОМПЛЕКСИ.

# 11
  • Мнения: 1 484
Спокойно  бе  момиче  щом  не  се  е  оплакал  до  сега  ,не  го  мисли.Най  добре говори с  него  и  се  отпусни  ,наслаждавай се  на удоволствието.

# 12
  • Мнения: 1 512
От това че са дълги срамните усни няма да се оплаче,не си създавай комплекси.Ще се оплаче ако си като "дърво в леглото". И освен това ако твоят приятел държи на тебе и те обича както е писала gitadam това няма да му направи впечатление.

# 13
Стига, бе жена. Нямаш повод за притеснение. Те хората с дебели брадавици на върха на носа се притеснявам по-малко от теб;). Това в рамките на шегата. На много жени ( ама наистина много) са им така срамните устни. А за мъжете....бъди сигурна, че не ги интересува. Имай предвид, че като превиш секс само на тъмно, мъжа ти може да си помисли, че се срамуваш от къде, къде по-срамно нещо от това.  Peace

# 14
  • Мнения: 3 830
Всичко е в главата ти. Пребори се с комплексите си и всичко ще бъде наред. Wink

# 15
  • Мнения: 2 270
Всичко е в главата ти. Пребори се с комплексите си и всичко ще бъде наред. Wink
Peace

# 16
  • Мнения: 55
Това ако е проблем... Много по-важно е "да си стигате един на друг". А съм чувала, че някои намират по-дългите за по-секси. Ходи ги разбери мъжете кой с какъв вкус... А и да се оправят те вкусовете, де... Mr. Green

# 17
  • Мнения: 199
Еееее,прав беше някой "с какво ги сравняваш"?!Да ти кажа никога не съм се замисляла колко  са ми "дълги".... Laughing И аз мисля,че едва ли някой мъж въобще ще обърне внимание на това.Наистина си е само в твоята глава.Не се занимавай с глупости,а си гледай живота! newsm10

# 18
  • Мнения: 4 585
Това ако е проблем... Много по-важно е "да си стигате един на друг". А съм чувала, че някои намират по-дългите за по-секси. Ходи ги разбери мъжете кой с какъв вкус... А и да се оправят те вкусовете, де... Mr. Green
Абе ако ги опитва на вкус, всичко им е наред.

# 19
  • Мнения: 7 723
Това ако е проблем... Много по-важно е "да си стигате един на друг". А съм чувала, че някои намират по-дългите за по-секси. Ходи ги разбери мъжете кой с какъв вкус... А и да се оправят те вкусовете, де... Mr. Green
Абе ако ги опитва на вкус, всичко им е наред.
На ред ще е, ако не му достигат до сливиците
и да го задавят Crazy

Срам, мани го Вълчо. Нищо не разбира от срамни устни,
още повече пък от дълги такива.
Скоро в предаването на Гала имаше един пластичен хирург
(забравих му името)...беше по повод "Пълна промяна".
Той разказваше подробно как все повече жени
решавали този си проблем, като прибягват към пластичната хирургия.
Не знам на колко си години, но с трупането на години,
те увисват още повече... Crazy

...а пък можеш да поглекнеш и от положителната страна-
имаш място да си направиш пиърсинг
и така вниманието на партньорът ти ще бъде отвлечено  Peace

# 20
  • Мнения: 4 585
Не е истина просто, в какви филми може да се вкара една жена, от всяка частица на тялото си, от самовнушение.
Завоалирано под мотива ние, мъжете, да сме ги харесвали. Създава ни чувство за вина.
Което води до мощен финансов поток, което пак създава чувство за вина у нас, че не можем да го захраним.
Какво търсиш тук, комплексар? - бихте попитали.
Нищо, ако някъде не е даден линк към уникалното заглавие.
И да съм по темата и в тон с предния постинг, като остарееш, ще са като на малко слонче ушите, но това е предимство, в жегите ще се размахват и проветряват.

# 21
  • Мнения: 2 070
тия устни нямат ли стандарт,да не си говорим празни приказки,само?

# 22
  • Мнения: 1 596
Стига, бе жена. Нямаш повод за притеснение. Те хората с дебели брадавици на върха на носа се притеснявам по-малко от теб;). Това в рамките на шегата. На много жени ( ама наистина много) са им така срамните устни. А за мъжете....бъди сигурна, че не ги интересува. Имай предвид, че като превиш секс само на тъмно, мъжа ти може да си помисли, че се срамуваш от къде, къде по-срамно нещо от това.  Peace

Не е по темата,ама подписа на тази потребителка ми вдигна настроението Mr. Green Laughing

# 23
  • Мнения: 222
и аз гледах "на кафе" и доктора каза че много жени си правят пластика на малките срамни устни.той каза че не е проблем и да имаш по -голя ми срамни устни в крайна сметка всяка жена със своята индивидуалност.целта на малките срамни устни е да предпазват влагалището от бактерии.истина е че с времето те ще увиснат повече това е естествен процес.но!доктора каза че големите срамни устни може да са проблемни за жената относно половия контакт само ако го затрудняват.но се знае че големите срамни устни правят половия контакт много по приятен както за жените така и за мъжете.но ако все пак държиш да ги коригираш посъветвай се с пластичен хирург.

# 24
  • Мнения: 99
Ами при мен беше така....различаваха се двете. Казвам беше защото преди 7г. когато родих големия си син имах вътрешно разкъсване от напъването и лекарката шиейки ме от вътре ми бодна и едната срамна устна и така ме ремонтира. Точно за няколко секунди направи две бодчета със свинския конец който е за вътрешното шиене. Сега отдолу на мястото на двете бодчета се усеща по-твърдо. Аз дори тогава не разбрах какво прави.....след това тя накрая ми каза, че последните бодвания са били малко козметични. И по-късно схванах какво е имала предвид. Но искам да кажа, че дори и да не беше направила този малък ремонт това никога не е било проблем. Все пак имаме пет пръста на ръката и все различни и две ръце но пак се различават. Всичко е само в твоята глава. Прави си секс с приятеля си и не се притеснявай Peace

# 25
momi4eta i az imam toq problem sas sramnite ustni malq vi kajete kade moga da si napravq plasti4na operaciq za da gi namalq

# 26
  • Мнения: 1 632
От тази тема разбрах коя, с какви устни е! Crazy
Дали да не надникна и при татковците? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт