Перфектното лице ?

  • 5 484
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 132
Наталия Орейро Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 7 097
От дадените линкове - никоя. Всичките са ми еднакви - чипоноси, напомпани куклички. Харесвам жени /и мъже/ с присъствие.

# 47
# 48
  • Мнения: 4 892
Оу, много е красива Терон.

# 49
  • Мнения: 274
От дадените линкове - никоя. Всичките са ми еднакви - чипоноси, напомпани куклички. Харесвам жени /и мъже/ с присъствие.

А така, кажи им го. Моята любима - Валя Ахчиева е точно човек с присъствие. Дори от малкия екран е видно.

# 50
  • Мнения: 4 892
От дадените линкове - никоя. Всичките са ми еднакви - чипоноси, напомпани куклички. Харесвам жени /и мъже/ с присъствие.

А така, кажи им го. Моята любима - Валя Ахчиева е точно човек с присъствие. Дори от малкия екран е видно.

Перфектното, Марадона, не перверзното! Simple Smile Добре, че Ахчиева се прави на сериозна журналистка. Иначе не е лоша, харесвайте си я.

# 51
  • София
  • Мнения: 7 097
От дадените линкове - никоя. Всичките са ми еднакви - чипоноси, напомпани куклички. Харесвам жени /и мъже/ с присъствие.

А така, кажи им го. Моята любима - Валя Ахчиева е точно човек с присъствие. Дори от малкия екран е видно.

Че и секси тембър изкара.

А Миглена Ангелова къде я оставяте, а? А?

Теронката наистина е страшна убавица  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 2 229
Приемам, че перфектно тяло може да има, но перфектно лице НЯМА! Naughty

Е, няма на жив човек. Бях гледала снимки на жената и мъжа с перфектни лица, направени на компютър - мъжът беше симпатяга, но доста сладникав, а жената беше абсолютно безлична и обикновена.

# 53
  • Мнения: 4 841
Оу, много е красива Терон.

На мен ми харесваше повече като брюнетка с бузки - не мога да намеря обаче по-хубава снимка от "онзи" период

# 54
  • Мнения: 3 268
Моят мъж е влюбен в Терон.Готов е веднага да ме замени с нея.

# 55
  • Мнения: 4 892
И на тази снимка, която Вие публикувахте, е много хубава, BirdsFlu, някак по-естествена.  Ето, сега като я погледах и ми се струва, че има доста правилни черти /пак е относително, де/. Хем е красива, хем чаровна, хем сексапилна, че и хубава Simple Smile

# 56
  • Мнения: 197
Моника ми харесва най - много  PeaceНе обичам големи усти  Naughty Mr. Green

# 57
  • Мнения: 681
Моника Белучи  Peace

# 58
  • Мнения: 22
    И аз съм за Моника. Много нежна красота притежава...

# 59
  • София
  • Мнения: 2 430
Ако трябва да избирам от изброените лица съм твърдо ЗА Белучи.
Иначе съм за Катрин Зита Джоунс и Изабел Аджани.
Е те не са с перфектни лица,но са с красиви лица.
И все пак какъв е критерият за перфектното лице,не мисле,че само до едното симетрично лице трябва да се ограничаваме.Къде остава излъчването?

Общи условия

Активация на акаунт