Мода пролет-лято 2009

  • 30 984
  • 161
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 898
Pina, аз си мисля, че е права момичето. Защото да ти кажа тези модели, които тя показва са страхотни и може би наистина се водят дамски, но според мен са дамски само като наименование. То в тях почти няма нищо дамско. Въпросът е от къде. Хубаво показвате вие двете, ама кажете и за неварненките къде да си купим. Аз до сега мерих старите си дънки. Имам едни малко с изсулено дъно, но не ми харесват как стоят. Потурите ми също не ми харесват, а и те не бият на мъжки модел. Накрая изкарах на моя приятел едни от гардероба дето знам, че по не ги носи и ги нахлузих.  newsm78 Абе май все пак ще трябва да ги преправям, а то като се тръгне по шивачки и става досадно (никога не могат да те разберат какво искаш). Да не говорим, че той като се прибере от работа едва ли ще е много възторжен от идеята да му гепя дънки, макар и да не ги носи.  newsm78  Мисля си да взема да го постява пред свършен факт и направо да ги отрежа като за моята височина. Ще вика, ще вика, но какво ще прави? Няма да ги подноси, я? Той е висок 1.90, а аз - 1.58. Ще са му до прасеца след като ги резна  Laughing

# 46
  • Мнения: 3 898
или нещо такова
Тия са си съвсем дамски модели. Е, не са с това звучене, ама поне такива от къде да се намерят?
https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png
https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

# 47
  • Мнения: 11 747
Eто мъжки дънки, как стоят - първите са ми 4 размера по- големи, а вторите са 3 размера по-големи.

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 13:43 от pina

# 48
  • Варна
  • Мнения: 57
И на 2-та ми чифта пишеше, че са турски. На едните беше лепнат етикет на Зара , а другите Бершка (в сайтовете им ги няма). Но определено са имитации. Аз ги купих от обикновени магазини, в които продават дънки. Сетих се, че ги имаше и в Стоунс и Тифани.

# 49
  • Мнения: 2 388
По магазините няма още нищо ( в Бургас ). Дрехи от миналата година само.
Аз съм решила да си купя и нещо различно от черно, така че ще поглеждам тук за идеи.

# 50
  • София
  • Мнения: 958
По магазините няма още нищо ( в Бургас ). Дрехи от миналата година само.
Аз съм решила да си купя и нещо различно от черно, така че ще поглеждам тук за идеи.

И тук така. Дано има повече едноцветни модели, че тази шарания не ми понася добре.... Sad

# 51
  • Мнения: 4 371
В нетинфо четох, че на мода ще са големи бижута, жълти дрехи и поли тип молив, които иобщо не знам как изглеждат.

# 52
  • София
  • Мнения: 958
В нетинфо четох, че на мода ще са големи бижута, жълти дрехи и поли тип молив, които иобщо не знам как изглеждат.

С първите две не съм в добри отношения........ Simple Smile

Ако някой има снимка на този модел пола, ще е чудесно.....  bouquet

# 53
  • Мнения: 56
Аз нямам снимка на пола тип молив, но мога да я опиша. Това е пола до коляното или малко под него и е супер тясна. Сега като се замисля всичките ми поли са такива. Тези поли според мен са винаги на мода, защото са класически и много елегантни. А с висок ток и тясно сако стоят супер. Grinning

# 54
  • Мнения: 2 388
В нетинфо четох, че на мода ще са големи бижута, жълти дрехи и поли тип молив, които иобщо не знам как изглеждат.


Ако някой има снимка на този модел пола, ще е чудесно.....  bouquet

От  другата тема копирам:

http://media.abv.bg/img.phtml?id=312993

# 55
# 56
  • София
  • Мнения: 4 052
Момичета, някъде виждали ли сте такъв модел? Води се прав, нали?

# 57
  • Мнения: 11 747
Момичета, някъде виждали ли сте такъв модел? Води се прав, нали?

Преди 2 седмици в Ню Йоркър имаше, дори в този цвят бяха.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 052
Момичета, някъде виждали ли сте такъв модел? Води се прав, нали?

Преди 2 седмици в Ню Йоркър имаше, дори в този цвят бяха.
Благодаря!   bouquet
А, в София има ли такъв магазин?

# 59
  • Мнения: 3 898
mimeime, в магазините на MIss Sixty няма ли го? Макар, че какво ли питам...Те имаха близо 50% намаление...не се знае какво е останало. Ти виж на каква цена идват? Като се има предвид иначе какви са им цените. Ако намериш, кажи и на нас. Ето един такъв модел аз си мисля, че ако е малко по-голям, а не точния номер, би стояло малко подобно на това, за което говореше s-ena  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт