добър гастроентеролог в София

  • 567 601
  • 822
  •   1
Отговори
# 180
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Д-е Томов е добър лекар. Зависи какво сте планирали, но като цяло е умен и способен  човек.

# 181
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Д-е Томов е добър лекар. Зависи какво сте планирали, но като цяло е умен и способен  човек.
Благодаря много:)
Днес ни приеха в болницата.
Първо впечатление за Д-р Томов- много сърдечен.

# 182
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Д-е Томов е добър лекар. Зависи какво сте планирали, но като цяло е умен и способен  човек.
Благодаря много:)
Днес ни приеха в болницата.
Първо впечатление за Д-р Томов- много сърдечен.

Какво имаш предвид под "зависи какво сте планирали"?
Може би ще се стигне до операция чернодробна или.......не знам  Sad((

# 183
  • София
  • Мнения: 3 611
Момичета, трябва ми спешно мнение за Д-р Божидар Томов завеждащ гастроентерология в УМБАЛ Св. Анна
Ще сме на преглед и евентуално хоспитализация.
Всяко мнение ще ми е полезно
Добър е!  Grinning

# 184
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Д-е Томов е добър лекар. Зависи какво сте планирали, но като цяло е умен и способен  човек.
Благодаря много:)
Днес ни приеха в болницата.
Първо впечатление за Д-р Томов- много сърдечен.

Какво имаш предвид под "зависи какво сте планирали"?
Може би ще се стигне до операция чернодробна или.......не знам  Sad((

Той е специалист в чернодробните интервенции.

# 185
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Благодаря ви много момичета, значи сме в правилната посока  bouquet

# 186
  • Мнения: 892
Здравейте!

Спешно се нуждаем от добър гастроентеролог, а часове се записват чак за края на ноември. Д-р Саджаклиев вече не работи в България доколкото разбирам. Може ли да ми препоръчате някой достатъчно добър, за който не се чака с месеци.

Благодаря!

# 187
  • Мнения: 978
Изкарах наскоро вирус който беше придружен с разстройство и повръщане , бях на антибиотик и като го изпих започна да ми се подува корема и в долната част на корема да ми къркори придружен с лека прерязваща болка и това е от няколко дни. Моля ви посъветвайте ме за някой добър лекар в София. Не знам дали е проблем стомаха или са червата, ако някой е имал подобен на моя проблем нека сподели. И гастроентеролог гледа ли и червата?

# 188
  • Мнения: 2
Здравейте, мъжът ми има направление за гастроентеролог, за да му се назначи гастроскопия. И започна голямото чудене къде да отидем. Държи да е с упойка и няма проблем да чака няколко седмици или месец. Д-р Саджаклиев разбрахме, че не е в България, а проф. Кацаров не работи по ЗК.
Моля препоръчайте някой, желателно е да е в района на ВМА, за да е наблизо.

# 189
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Здравейте, мъжът ми има направление за гастроентеролог, за да му се назначи гастроскопия. И започна голямото чудене къде да отидем. Държи да е с упойка и няма проблем да чака няколко седмици или месец. Д-р Саджаклиев разбрахме, че не е в България, а проф. Кацаров не работи по ЗК.
Моля препоръчайте някой, желателно е да е в района на ВМА, за да е наблизо.

   За Кацаров ще поясня как стоят нещата – да, наистина не работи със ЗК, но само прегледът при него е платен (по спомен, около 70 лв. беше). Оттам-нататък си вземате направление за хоспитализация от личния лекар, с което може да се върнете във "ВМА" и напълно безплатно да ви извършат гастроскопията. Мисля, че допълнително се заплащаха само 50 лв. за упойка. Peace

# 190
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
С болничен престой 3 дни...

# 191
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
С болничен престой 3 дни...

   Това за кое? Simple Smile

# 192
  • Мнения: 2
Да, ние вече имаме направление. Затова моля да ми препоръчате някой, при когото да отидем с това направление.  Rolling Eyes

# 193
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Направление за хоспитализация ли? Защото моят пост касаеше именно него. Peace

# 194
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Напълно безплатно (освен няколко лв на ден) с направление за хоспитализация е гастроскопията по клинична пътека. А тя изисква приемане в болница. Освен ако нямате друго предвид. преди правеха и с талон 3 без прием, сега незнам...

Общи условия

Активация на акаунт