Цветарници

  • 17 739
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 646
Нека това е темичка , в която да показваме и си помагаме във вразка с цветята в къщи .
Аз имам доста саксийки, които стоят на пода, защото не мога да си намеря хубав цветарник. Масово на пазара има едни метални - бели и черни, на на мен лично те не ми допадат , а и по никакъв начин не ми се връзват с обстановката в хола, където са ми цветята. Давайте идейки за цветарници.

# 1
  • Мнения: 4 401
Дай малко повече инфо какъв тип мебели,какви цветове какъв е стила на обзавеждане .Колко да поема този цветарник/бр. и големина на саксиите/Важно е и какви са цветята,как би искала да бъдат подредени.
Всичко това е много специфично и индивидуално  и по- тези причини най добре да скицираш какво искаш и да се обърнеш към съответния майстор /дърво ли ще е,ковано желязо ли,мед или инокс,или нещо от ПДЧ,а защо не от стъкло  newsm78/

# 2
  • Мнения: 646
Благодаря за отговора. Повечето ми цветя с в малки саксийки т.тар. теменужки, кактуси. Предпочитам да е нещо дървено за 10-15 саксийки. Незнам какво точно искам да бъде, реших да ви помоля за снимки на вашите цветарници, а аз да си "открадна" идейка. Или даже и да не е точно цветарник, а някаква поставка  Thinking

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 14:20 от Радостина

# 3
  • Мнения: 3 830
Много и от нашите саксии стоят по пода, особено по-големите.
Имаме един такъв цветарник бял :
На него стоят по-малки саксии и върши добра работа, макар че не е кой знае колко красив.

Такива пък бих си сложила на терасата:


# 4
  • Мнения: 646
  bouquet Този, кото си показала е този , който казах че не ми допада.
Тези от ковано желязо са красиви. Може да се помисли по този въпрос. Благодаря ти.
Чакам и още предложения.

# 5
  • Мнения: 3 830
  bouquet Този, кото си показала е този , който казах че не ми допада.
Тези от ковано желязо са красиви. Може да се помисли по този въпрос. Благодаря ти.
Чакам и още предложения.

И на мен хич не ми харесва, но не мога да намеря някъде в Пазарджик от ковано желязо, затова този все още върши работа.

# 6
  • Мнения: 646
Е, тогава ставаме 2, които очакват идейки  Laughing

# 7
  • Мнения: 3 830
Може и от Пловдив, ако някой знае там някъде да се продават такива от ковано желязо.  PraynigPeace

Изглеждат много добре, макар че вкъщи, ако сложа такъв, няма на какво да се върже.

# 8
  • Мнения: 625
И моят цветарник е от типа на този, който масово се продава.Много ми е удобен, защото побра многото цветя от пода. Като се наредят красивите, падащи от всякъде зелении и става екстра PeaceТой цветарника почти не се вижда кован ли е или не. Явно зависи от цветята.
А по-сръчните могат с малка четчица да изимитират ковано желязо като лепнат тук-таме равномерно златиста боя.

# 9
  • Мнения: 9 776
Освен това въпросният цветарник го имам в цвят инокс. Имам някакви спомени, че белите и черните са тип кухи тръби, а този е от по-плътен метал. Може и да греша. Но инокса е супер. На мен ми пасва на кухнята, където е. Показаните цветарници са много хубави Peace.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 990
Вкъши цветарниците са от ковано желязо, бяха цели серии. Купувах ги преди няколко години от градинския център на Мосю Бриколаж, но не знам дали има още такива....

# 11
  • Мнения: 4 292
Aз имах цветарник от тези масовите, черен - подарък от мъжа ми. Ама че грозно нещо, веднага замина при свекърва ми.
Имам много цветя и съм ги разпръснала из целия апартамент. Наскоро видях дървен цветарник, но ми се стори много непрактичен. Красив, но побира малко саксии, пък заема много място.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 990
Дървените, освен заради размерите си, не са практични и по друга причина - ако преполееш цветето, което на мен често ми се случва, дървото се просмуква с вода и после му се променя и цвета, остават петна...

# 13
  • София
  • Мнения: 255
http://finprobg.com/9/17/18.html
Ей това си закупих скоро,харесва ми Wink

# 14
  • Мнения: 3 830
http://finprobg.com/9/17/18.html
Ей това си закупих скоро,харесва ми Wink

По-хубави са от тия масовите тръбни... Peace

Общи условия

Активация на акаунт