моята мечта

  • 10 819
  • 141
  •   1
Отговори
# 60
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Хм, така е, Mma Ramotswe , определено твоята мечта е най-съблазнителна (според мен). Аз засега не смея и да си помечтая да имам собствена лодка, защото имам идея колко скъпоструващо е това удоволствие. Но наистина е хубаво, който може да си го позволи...  Мен ме устройва и варианта да съм на някой красив и топъл остров, ще бачкам каквото и да е наравно с местните. Стига ми само да съм там и да се радвам истински на живота, както правят те. Доколкото съм чела за хората в South Pacific, са много чисти и истински, гледат си кефа и са много далеч от нашия стрес, луда надпревара за пари, кариера, и пр. цивилизовани екстри.

# 61
  • Мнения: 2 752
Аз засега не смея и да си помечтая да имам собствена лодка, защото имам идея колко скъпоструващо е това удоволствие.

Хей, мечтите са безплатни, помечтай си спокойно на воля, няма да ти вземат и стотинка за това  Laughing

# 62
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Хехехе, това и аз го казах по-напред. Абе мечтая си аз, ама по ми е гот така като си мечтая за нещо  да си вярвам, че наистина ще стане някой ден. За лодка някак си не мога да си повярвам. Иначе аху-иху всеки ден на плажа ми е пред очите.

# 63
  • Мнения: 158
Сега като каза че си гледат кефа, и за миг се почувствах много тъпо, като знам тук наистина на какъв стрес се подлагаме само и само да "направим" уж нещо. И здравето и нервите ни се съсипват....Ама то там и климата... слънце, плаж, море, жени по бански.... няма гледки селскостопански....... Laughing

Забавно ми е определено да ви чета........

# 64
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ааааа, на мен ми е най_лесно Laughing,с половинка латино само за латиноамериканските дьржави сме Joy.Само дето той не иска и да 4уе за тях newsm78 hahaha.Аз все мьрморя поне на екскурзия да отидем да видим родителите му ,той все за Европа ми говори hahaha(кой каквото си няма hahaha)Аз му казвам,4е Европа сьм я видяла цялата а той ми казва ,4е латинска америка я е видял цялата hahaha......Все за Австралия ми говори ooooh!,оба4е на мен ми е малко дале4ко hahaha.
Детска ме4та ми беШе Италия,по специално Милано_видях го ве4е .....7 или 8 пьти.После беШе Африка,и нея видях,.....СЕГА Шейселските острови или Острови Соломон,....Да не забравим Бора Бора Flutter......Аааааааааааааахххх,да видим дали и тази ми ме4та Ще се сбьдне.Пьрво оба4е трябва да спе4еля от лотарията Laughing.

Аз не сьм си ме4тала да напусна Бьлгария,напротив бях типи4ната тинейджьрка която казваШе ,4е никога няма да излезне да живее от БГ.Дойде му времето и го направих.........,сега си ме4тая за острови....... Laughing

# 65
  • Мнения: 494
Аз никога дори и не съм предполагала, че ще дойда на екскурзия в Австралия, камо ли да живея тук. Така се стекоха нещата и ето ме тук. Австраля беше мечтата на мъжа ми и той си я постигна. Аз сега си мечтая да направя околосведско пътешествие. А понякога си мечтая най- после нещата в България да се оправят и да мога да се върна и да живея достойно там.

# 66
  • Мнения: 1 572
Я........ време за мечти , да се включа и аз тогава - Мечтая си да живея отново във Варна , със семейството си , да печелим толкова че да не умираме от глад и един път годишно да ходим по света .Не е много нали ?

# 67
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Аз пък си мечтая да стъпя на северния полюс  Thinking, но май все още свободни екскурзии за обикновените хора за натам няма. Дотогава ще си мечтая за Червено море, Хаити, Хонолулу.

На желаещите да живеят в Куба, можете да дойдете и да си поговорите по темата с половинката, живял е там 5 години  Mr. Green. От момента, в който започне да ви разказва за огромните летящи хлебарки  Joy ще се откажете да се местите там.  Laughing

# 68
  • Мнения: 1 572
Куба за мен е един мит за тези които не са ходили , такава мизерия е , а за комунизма какво толкова да му мечтаем , да събудим Бай Тошо ли  Laughing Laughing Laughing
Е да хубави са им плажовете , и ромът ама толкова  Peace

# 69
  • Мнения: 3 521
Jeje, ти си егати крадецът на мечти Crossing Arms!

# 70
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Е да хубави са им плажовете, и ромът ама толкова  Peace


E то толкова му трябва на човек, за да е щастлив.  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 3 371
Аз пък си мечтая да стъпя на северния полюс  Thinking, но май все още свободни екскурзии за обикновените хора за натам няма. Дотогава ще си мечтая за Червено море, Хаити, Хонолулу.

На желаещите да живеят в Куба, можете да дойдете и да си поговорите по темата с половинката, живял е там 5 години  Mr. Green. От момента, в който започне да ви разказва за огромните летящи хлебарки  Joy ще се откажете да се местите там.  Laughing
с половинката ти сигурно се познаваме  Laughing . и аз съм живяла в куба 5 години  Simple Smile
на мен си и харесваше.
е, имаше летящи хлебарки, и дори бяха полупрозрачни...и огромни пеперуди. обаче беше топло и готино  Party

# 72
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Eха  Party, ако е така, ще си вторият човек от този форум, с който ще се намери след толкова години  Laughing

# 73
  • Мнения: 1 572
е, имаше летящи хлебарки, и дори бяха полупрозрачни...и огромни пеперуди. обаче беше топло и готино  Party
Да , но нищо не може да замени гледката от Бенелюкса нали  Laughing Laughing Laughing

# 74
  • Мнения: 3 371
е, имаше летящи хлебарки, и дори бяха полупрозрачни...и огромни пеперуди. обаче беше топло и готино  Party
Да , но нищо не може да замени гледката от Бенелюкса нали  Laughing Laughing Laughing
ааа,  с поглед устремен към сейла бях досега:-)))
тук свърши кортингът  Laughing , време е за фръцкане малко в Бг  Laughing
пък по-късно и по други ширини  Grinning  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт