Детски песни от цял свят

  • 25 592
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 305
Много полезен сайт,благодаря!Има ли как да ги чуя тези песнички?Не намерих такава опция,но ще ми свършат голяма работа дори само текстовете. Hug

ами на пове4ето,  под текста има линк с мелодията (на нелоги4но място  Laughing на пове4ето май работи, поне при мен)  и има  и нотите на не малко.
Ако на някоя от френските няма ни едното, свирни да я потърся пак. Успех

# 46
  • Мнения: 21
Здравейте, момичета!
Искам да помоля за услуга. Преди време, като отварях темата, имаше сайт на английски език с много хубави песни, като Бинго, имаше за миене на ръцете, за фермата и т. н. към тях имаше и анимация, моят син много ги харесва. По - късно при преинсталация на компютрите, изгубих сайта, така че ви моля за помощ, ако някоя от вас се сеща за него ще и бъда много благодарна.

# 47
# 48
  • Мнения: 21
Venetta, много ти благодаря за Бинго, но за съжаление песните  не бяха в you tube. Сайта беше с някаква йероглифи в началото и като го отвориш имаше повече от 10 песнички на английски, като започваше с this is way. Имената на песните бяха изредени само, а като кликнеш върху името започват с анимация, много бяха хубави. Имаше и за хоки - поки и др. От снощи преглеждам форума и не мога да го намеря, прегледах родители в чужбина тема по тема и умирам от яд.

# 49
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Valdez2001,  а тук погледна ли?                     

# 50
  • Мнения: 9 903
вдигам тази стара-стара тема, защото търся ноти-съпровод на пиано - на английски популярни песнички. От рода на London bridge, Twinkle star, и всякакви такива, но не само мелодията с акорди, а приятен акомпанимент. Ако някой може да ми помогне, моля  Hug

Общи условия

Активация на акаунт