Какво помага за зачеване

  • 44 912
  • 130
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 334
Adi84,когато казваш "спокойствие","здраве"...нещо все пак пропусна да споменеш,мисля.Когато даваш съвет на някого,нека той да бъде максимално доближаващ се до твоята ситуация.Аз лично "спокойствие" го тълкувам като бездействие,не знам защо.Но виж,положителното мислене и вярата,са две коренно различни настройки на мислене.Най-адекватният съвет трябваше да бъде,да кажеш на момичетата,че посещавайки един добър лекар и с правилното лечение сте постигнали успех.Защото историята помни и двойки,които все пак са използвали АРТ процедура и след това по незнайно каква причина казват,че са отишли в Бора Бора и чудото е станало от.....спокойствие.Не ме разбирай погрешно,Ади.Просто аз на твое място щях да апелирам към повече действия,посещения при специалист и повече позитивно мислене по време на това лечение.Не просто "бъдете спокойни" и всичко ще се оправи.
Тук сме заедно,за да си помагаме и всеки да изкаже истинската си лична история.

# 31
  • Мнения: 180
Зелено нещо щом си под 30 години, изчакай една година опити.Секса най помага, и особено ако е около и по време на фертилните дни.Консултирай се с гинеколог за необходимите изследвания преди правенето на бебче. Късмет и  EFPрезултат ти желая.

# 32
  • Мнения: 239
Adi84,когато казваш "спокойствие","здраве"...нещо все пак пропусна да споменеш,мисля.Когато даваш съвет на някого,нека той да бъде максимално доближаващ се до твоята ситуация.Аз лично "спокойствие" го тълкувам като бездействие,не знам защо.Но виж,положителното мислене и вярата,са две коренно различни настройки на мислене.Най-адекватният съвет трябваше да бъде,да кажеш на момичетата,че посещавайки един добър лекар и с правилното лечение сте постигнали успех.Защото историята помни и двойки,които все пак са използвали АРТ процедура и след това по незнайно каква причина казват,че са отишли в Бора Бора и чудото е станало от.....спокойствие.Не ме разбирай погрешно,Ади.Просто аз на твое място щях да апелирам към повече действия,посещения при специалист и повече позитивно мислене по време на това лечение.Не просто "бъдете спокойни" и всичко ще се оправи.
Тук сме заедно,за да си помагаме и всеки да изкаже истинската си лична история.

Ок, съжалявам, че изказах мнение. Щом бихте се изказали по друг начин като сте на мое място заповядайте.Аз явно нямам право да имам собствено виждане за спокойствието. И все пак не мисля, че момичето създало темата има здравословни проблеми за да залитате веднага натам. Не всички хора имат проблеми,

# 33
да има билки за зачеване аз си поръчах от аптека в софия ,за овулациа и ощте един пакет пише за забремениаване незнам колко са ефикасни аз нямам здравословен проблем просто разбрах и искам да пробвам,наи много да си разбутам хормоните newsm78знам ли??Ипонеже много момичета пишат че са пили някви билки ,но не намирам последиците от това ако някоя от вас е пила моля да напише нештичко за това Praynig

# 34
  • Мнения: 90
Ох, това с билките май е заразно  ooooh!.
тера_1 самолечението с билки не е шега работа. И в много случаи не е безвредно.

# 35
да знам че не е безвредно о6те повече че съм фелдшер и знам за какво става вапрос но исках и с това да пробвам Laughingа и на мажа ми му предстои операция така че ште трябва да чакам Stop аколкото до билките ште видим кво щте стане ,но определено имат ниакакав ефект много странно се чувствам появи се някво гадно течение и после изчезна спермата спря да изтича аи станах много нервна като се има предвид че сам супер спокоен човек #Crazy

# 36
  • Мнения: 9 973
прави секс за по-сигурно  Wink....другото е просто шега Grinning

# 37
  • Мнения: 79
Привет на всички! bowuu
Идеята на темата не е Панацеята за забременяване. NaughtyТук става въпрос за неща които накланят везните в полза на тъй желаното зачеване. Дотук разбрах че помагат спокойствието, здравословният начин на живот и посещението при специалист. И съм благодарна на всички отговорили.  Hug
 Желая скорошна радост на всички!  bouquet  bouquet

P.S. :Но дали няма още неща с които можем да си помогнем? Ако някой се сеща за нещо ще се радвам ако сподели

# 38
  • Мнения: 203
Привет на всички! bowuu
Идеята на темата не е Панацеята за забременяване. NaughtyТук става въпрос за неща които накланят везните в полза на тъй желаното зачеване. Дотук разбрах че помагат спокойствието, здравословният начин на живот и посещението при специалист. И съм благодарна на всички отговорили.  Hug
 Желая скорошна радост на всички!  bouquet  bouquet

P.S. :Но дали няма още неща с които можем да си помогнем? Ако някой се сеща за нещо ще се радвам ако сподели
Писах ти на лични мила  bouquet

# 39
  • Мнения: 278
Какво помага за зачеване ли?Аз знам един много ефикасен метод - СЕКС
здраве, спокойствие и СЕКС но не по график Peace Peace Peace
И моето мнение е такова, особено да се наблегне на секса.
Е аз сега съм в проблемното със запушена тръба, но съм имала бременност и се получи с мноооооого секс.

# 40
  • Мнения: 568
Нещата, които биха могли да помогнат при зачеване са спокойствие, разходки на чист въздух, спиране на цигарите, ограничаване приема на кофеин, пиене на много вода, балансирано хранене, избягване на големи физически натоварвания... и най-вече секс по време на фертилните дни. Някъде бях чела, че и вдигането на таза и краката след секс може да помогне, но на мен някак си не ми допада упражнението... 

# 41
  • Мнения: 355
Adi84, съгласна съм с теб, че спокойствието е нещо важно за крайния резултат. На мен и хората около мен бебетата са се случили по време на отпуските т.е. когато и мъжа и жената са спокойни и отпуснати и не му мислят много, много. Родилните домове имат пик на ражданията през април-май. Като върнеш времето назад - ето ти летните отпуски. Зелено човече, средностатистическия период за нормално зачеване е 11 месеца, което според мен означава, че когато се планира бебе, очакването трябва да се разпростре за около година напред.

# 42
прави секс за по-сигурно  Wink....другото е просто шега Grinning
секс и само секс, без бебето да ти е фикс идея. Peace

# 43
  • Мнения: 268
Аз също съм съгласна с Ади, че е необходимо спокойствие и не разбирам как някой тълкува думата като "бездействие". Необходимо е  спокойствие, т.е. не когато правиш секс да си мислиш как на всяка цена този път трябва да е станало и да не можеш да се насладиш на момента.
Зелено нещо, наистина основните неща са да правиш секс и то по време на овулация, желателно е и ден-два преди и след това ( не че през останалото време не трябва де). Да нямате ти и партньора ти здравословни проблеми, които да вредят. Има и още много много  нещица, които влияят на това като например след секс да не бягаш веднага в банята да се миеш, да не пушиш по 2 кутии цигари на ден, да не се претоварваш физически и т.н.
Пожелавам ти успех и скорошна радост!      bouquet


P.S. А-а-а-а-а , и да не забравя- НЕ ИЗПОЛЗВАЙ ПРЕЗЕРВАТИВИ И ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ!!!  Joy Joy Joy  (шегувам се , разбира се)

# 44
  • Мнения: 579
Нещата, които биха могли да помогнат при зачеване са спокойствие, разходки на чист въздух, спиране на цигарите, ограничаване приема на кофеин, пиене на много вода, балансирано хранене, избягване на големи физически натоварвания... и най-вече секс по време на фертилните дни. Някъде бях чела, че и вдигането на таза и краката след секс може да помогне, но на мен някак си не ми допада упражнението... 


Е,добре,защо тогава здрава права жена на 21,която никога не е пила,пушила и прекалявала с кафетата и която не пропуска и ден без разходка на чист въздух,занимава се редовно с ориенталски танци(без да се прекалява),следи си овулацията,храни се що годе здравословно и вече е раждала едно живо здраво,цяло дете, трябва да се мъчи като грешен дявол 3 месеца,а сума ти народ забременява "без да иска"?

Общи условия

Активация на акаунт