Пролетните ви парфюми 2

  • 26 955
  • 275
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 063
jorjeta, как намираш Kenzo като трайност? Преди време (месец) много ме разочарова откъм трайност парфюм на Кензо в БЗ.


Благодаря ти!

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 23:07 от Ив

# 196
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ив, аз съм имала на Kenzo - L'eau... като трайност нямах проблеми, но си го поръчах от fragrancex...много хубав, пролетен аромат  Crazy

# 197
  • София
  • Мнения: 4 751
Аз си мисля за пролетта да си взема и една моя стара любов - Jil Sander- Pure Heart Eyes

# 198
  • Мнения: 74
Аз сега съм с лилавото Булгари и се чувствам като капчица роса на уханни цветя Heart Eyes

# 199
  • Мнения: 2 375
Cvete™,изобщо не нахлуваш,а си добре дошла.Тук просто обсъждаме парфюми и не се делим на познавачи и аматьори Peace
Аз мога да ти кажа само за Омниа Кристалин,че според мен е много свеж,въздушен и нежен,прекрасен за топло време.
Но и доста нетраен съм чувала... Rolling Eyes

# 200
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз си мисля за пролетта да си взема и една моя стара любов - Jil Sander- Pure Heart Eyes

Винаги имам от този парфюм...невероятен е Heart Eyes

Аз сега съм с лилавото Булгари и се чувствам като капчица роса на уханни цветя Heart Eyes

Това е новият на Булгари нали...и него мирисах...също много ми хареса...толкова хубави пролетни парфюми са излезли, че не знам откъде да започна  Crazy

# 201
  • Мнения: 74
Cvete™,изобщо не нахлуваш,а си добре дошла.Тук просто обсъждаме парфюми и не се делим на познавачи и аматьори Peace
Аз мога да ти кажа само за Омниа Кристалин,че според мен е много свеж,въздушен и нежен,прекрасен за топло време.
Но и доста нетраен съм чувала... Rolling Eyes

Това го пропускам,защото аз всички на Булгари съм си ги сложила в графа нетрайни и явно съм го приела като факт,като нещо нормално GrinningТака си е,и е лилавото и то-някак си въздушни са,крехки,точно като капчица роса си ги представям и двете.

# 202
  • Мнения: 74
-ето това,но jorjeta не е ново,от 2006-2007 някъде Peace

# 203
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Tinkyrbel, показаха ми нещо ново на Булгари...май  Rolling Eyes ... но не е този...този съм го имала Thinking странно  Crazy

# 204
  • Мнения: 4 165
За Булгари ок, но Кензо ...кой ли ще е този нетраен парфюм на Кензо Thinking, сигурно има, но дори Льо пар Кензо - ледено свеж си беше много траен Peace

# 205
  • София
  • Мнения: 4 751
jorjeta,  да не е зелената омния?

# 206
  • Мнения: 4 165
illy Simple Smile, как я намираш зелената Омния, пробвала ли си я? Peace

# 207
  • София
  • Мнения: 4 751
illy Simple Smile, как я намираш зелената Омния, пробвала ли си я? Peace

В БЗ я има, вчера я душнах Simple Smile Не мога да кажа кой знае какво за нея, защото бях подушила поне 5 парфюма преди това и то по-плътни и тежки и не съм сигурна какво усещах накрая Blush Определено обаче прилича на останалите омнии без класическата. Аз не намирам голяма разлика м/у Кристалин и Аметист, имат си някаква много характерна и повтаряща се и в двата съставка. Та този ми ухаеше подобно, но не мога да кажа, че ми хареса. Може би, защото не съм любител на зелените аромати.

# 208
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Аз я пробвах зелената омния днес. Свежа, но нетрайна  Peace

# 209
  • Мнения: 473
Леле момичета вие ме шашнахте  Shocked, по колко парфюма имате в колекцията си ?  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт