*~104 арабски гълъбици сплитат червено-бели мартеници~*

  • 19 132
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Благодаря Рафаелка Hug

# 286
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
4естит празник ,българки!   bouquet  bouquet Peace 
хапвам от закуски и сладости за кафе, 4ета, но нещо ми е морно от дългата зима, поне се вижда края й ! слънце се показва пове4е и постопли се! разгеле!лек ден и се насладете на празни4ната атмосфера!
раф, анто е много контактен наистина, изобщо не си помислих, 4е ще имате нужда от адаптация, приятно запо4ване на работния ден утре!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 287
  • Варна
  • Мнения: 909
ЧЕСТИТ 3-ти март  bg, да ни е жива и здрава татковината и да пребъде във вековете  Praynig
Днес от сутринта метнах едни вкусни мекици със сирене,дори и кафе не съм пила още,момичета това ядене ще ме погуби,от утре минавам на диета и упражнения да смъкна и аз 10 кила  Mr. Green завиждам на тези които не дебелеят,според мен не е справедливо  Crossing Arms
Днес може да не е редно но аз се разчистих  newsm28 wash hang newsm79 ще имаме гости за обяд та затова,пък и утре нали е работен ден  ooooh!
Латея стига учи  Naughty ще те заболи главата,погледни килимите ,зоват те  Mr. Green,освен това е време за пролетно почистване,това прозорци,дограми,стени,мебели колко много работа ни чака  Mr. Green захващай се отсега  Peace
Раф  Kissing Heart да не забравиш утре една чаша вода да ти излеят за късмет  Crazy
Отдайте се на удоволствието  Mr. Green до след два месеца пак   bouquet

# 288
  • Мнения: 48
честит национален празник и от мен на всички!!! хайде да ви почерпя че моята майка днес има рожден ден!!! Grinning Grinning Grinning     

# 289
  • Мнения: 465
Заповядайте в новата тема   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт