За нас, за състоянието на планетата и какво можем да направим! - 3

  • 27 808
  • 597
  •   1
Отговори
  • Мнения: 957
Сгъстяване на времето е само едно от нещата, които ни връхлитат често без да си даваме сметка за това. Никой не е длъжен да вярва в календара на маите, нито в различни други тези… Но смятам всички сме забелязали как днес времето лети, всеки един ден изтича много бързо и не  успяваме да го изживеем, да го осмислим, да му се порадваме…

Дали ще стане нещо през 2012г?  Дали ако стане всички ние ще го усетим и по какъв начин? Не знам! Но знам, че когато трябва – ще се случи нещо. То наближава. И когато се случи, Бог няма да избира измежду нас, защото ние сами избираме Днес, Тук и Сега какви да бъдем, какво да търсим и как да го открием! Сами избираме - своето спасение в щастието или лудостта на човешките илюзии.
Можем да израстваме заедно!  Heart Eyes  Можем да си помагаме и споделяме търсенията, опитите ни за промяна; да се опитаме заедно да се освободим от страховете си, съмненията си, болката на миналото – за да продължим с вяра напред!
Тази тема ще бъде изворна вода за тия, които изпитват духовна жажда и за тия, които желаят промяна! 

Ние съвместно с няколко съфорумки искаме да реализираме своята нужда за приемане-предаване на щастие, любов, приятелство и светлина; за диалог и съпричастност! Нека оставим настрана рождени и имени дни, партита и снимки. Нека тук бликне душата ни –свободна и жива; желанието ни за чиста и плодоносна планета. Удоволствието да откриваме себе си по пътя на трансформирането, взаимно да увеличаваме нашите енергийни вибрации, да ставаме все по-силни, по-пълноценни и уверени в себе си. Само чрез промяната в нас ние ще можем да помогнем и на нашата планета Земя, която има нужда от енергиите ни и от нашето магнитно поле, от нашето внимание – за да обгърнем с все повече светлина Земята.
 
Дали ще бъдем “чудото” човек или “ужаса” човек зависи единствено от нас...
 Да достигнем до нашите сърца, до Божествената същност, която съществува във всеки от нас и във всичко около нас – това е до което искаме с вас да достигнем, да споделим и да раздадем на всеки желаещ!
В тази тема ще споделяме личен преживян опит, духовни практики, които са ни помогнали, интересни филми и книги с духовно, езотерично послание .

Добре дошли на всички, на които темата ще бъде полезна!  Heart Eyes



Цветето на Живота /За тия, които искат да го принтират/


линк към 1-вата тема
линк към 2-рата тема


За тия, които искат да увеличават вибрациите си:

ом мани педме хум
ом мани педме хум
Диктовки на Възнесените учители- Татяна Микушина



енергийни места в България                                               по света

Мадара - до Шумен                                                              Пирамидите
Побити камъни - на 20км от Варна в посока Шумен          Мачу Пикчу
Перперикон - 20км от Кърджали                                        Тадж Махал
Скалата - Стара планина, село Хлябово                             град Петра
Утробата - язовир Кърджали                                               Стоунхендж
Харман Кая - Източни Родопи, село Биволяне
Белинташ Асеновград-Кърджали
Рупите, Седемте рилски езера
Долмени - до Асеновград
Яйлата - до Шабла
Златна ливада - до Чирпан
Велико Търново





Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 21:55 от tonimar

# 1
  • Мнения: 7 914
първа  Party Party Party

тони , благодаря за новата тема и страхотния и облик -  страшно много работа си свършила  bouquet Hug

# 2
  • Мнения: 624
Тони, благодаря за новата тема! Очаквам да бъде все така приятна и полезна както предходните.  Grinning

Иска ми се да споделя с вас тази песен:
Era - "Don`t forget"
http://www.youtube.com/watch?v=rbypnNhsPec&feature=related

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 15:59 от Passiflora

# 3
  • Мнения: 606
 smile3501 и   love001 за Тони,

Благодарим ти, Тони за хубавата тема.  bouquet

# 4
  • Мнения: 753
Този път съм от първите WinkБлагодаря за новата тема!

# 5
  • Мнения: 3 069
Благодаря за темата Тони  bouquet

# 6
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 Hug

# 7
# 8
  • Мнения: 167
Добро утро и от мен.   bouquet
Тони много хубаво оформление и аз благодаря за новата тема. Много хубаво си синтезирала всички важни линкове  - за такива като мен, които не са прочели още всичко от първата тема  Embarassed

Пожелавам ви на всички слънчев ден и много усмивки!   

# 9
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Благодаря за новата тема!

Един интересен сайт - Природата и аз.

# 10
  • Мнения: 858
Ех,как обичам моето време с чаша ароматно кафе и вас  Hug
tonimar,уютно местенце за Вселенски разговори  Heart Eyes Много добре са систематизирани в линкове по-важните информации,така са по-лесно достъпни...че чета бавно  Wink и ми се налага по няколко пъти понякога да се връщам.Благодаря!
Отностно широкото мислене все още тук за придобиване на собствености и аз съм на твоето мнение,че това носи същият вид страх описан в статията ,която Винцето сподели,така е и изобщо с притежанието на вещите,на хора и какво ли не...мдааа изобщо много ме размислихте отностно страха.
Като прочетох за Енергийните места на България и видях Яйлата не знаех,че е инергийно местенце...миналата година бяхме в този район около 10 дни.Много красиво и все още не опустошено от туризма...Но когато спряхме на Яйлата ме обвзе някаква паника и исках само час по-бързо да се качвам обратно на колата,беше ми нервно,сърцето ми щеше да изскочи и щом пред първата пещера детето ми хукна навътре и каза,че там ще стои "пи лелята" го грабнах и бегом... Rolling Eyes
ВелаХубав сайт,ще го прегледам по-обстойно след малко.
Passiflora Благодаря ти за споделената песен.Много ги харесвам и аз  Laughing За сън ще разкажа,само се надявам да не спамя така темата,ако и останалите нямат против.
  bouquet

# 11
  • Мнения: 606
Привет и от мен,

Това е за Вас .- надявам се да ви хареса http://www.priqtelstvo.hit.bg/ Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 957
Привет в новата тема! Grinning
Благодаря на всички и  Hug!

Passiflora, Вела - хубава музика и сайт, благодаря!  Hug


dennisPeace
Аз за себе си установих, че с годините съм позволила на страха ми да расте и да ме владее... Примерно за първи път усетих страх от височина, когато бях на около 25г. А клаустрофобия изпитах преди пет години, когато ми правиха магнитен резонанс...

Давам си сметка, че някои страхове идват от подлото усещане за сигурност, описано в поста на Винцето. Други - от т.нар. "личен опит", което е също глупаво, защото личния опит нормално би трябвало да ни води напред, а не да ни стопира със страх - да не би да допуснем същите грешки...

Та съм седнала от известно време на чашка с моя страх /нали борбата не води до никъде/ и го разглеждам отвсякъде. По този начин себе си разглеждам и откривам непознати минирани зони... Whistling От това дали ще успея и докъде ще успея зависи всичко, което ме чака занапред!




# 13
  • Мнения: 957
dennis, не съм ходила на Яйлата! Но в друг форум четох това:

Цитат
Яйлата
Намира се до Камен бряг (Шабла).
На това място са живели хора хиляди години. Всеки е оставил своя отпечатък в скалите. Като се започне от времето без писменост - издълбавания в скалата и на самия терен (учените водят тези подземни и големи стаи за погребални камери), премине се през времето с линеарно писмо (има и такова там, въпреки че официалната наука не го е документирала) и се стигне до руническото писмо (на места - много добре запазено в изкуствените пещерни жилища и обредни помещения). Има естествено и по-късни писмена.

Но мястото на силата тук е на двадесет метра от табелата с картата на откритите от археолозите древни поселения.
Те го водят за храм на Слънцето и какво ли не още. Но това няма никакво значение.

Отидете и го вижте.

Няма друго място, което аз да знам и което да дава такъв мир, спокойствие и широта.
А! И още нещо. Това е място с обзор към морето от над 180 градуса. С очите си можете да се убедите в това, че Земята е кръгла!

и още

http://www.infotourism.net/story.php?storyid=365&name=Iajlat … ec+kym+drevnostta

Интересно е усещането, което ти си имала! Ще разпитам хора от Каварна за повече инфо!


За съня ти аз нямам нищо против  Hug


# 14
  • Мнения: 2 957
До сега не съм ви чела, но ми стана интересно и ще ви следя ... ако позволите   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт