Пътувване с малко бебе?!?

  • 1 926
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 531
мира на 3м пътува с автобус софия-стара загора, след 3 дни стара загора - морето - стара загора, и след още седмица: сз-сф Flutter спеше и сучеше в общи линии Heart Eyes

с кола и хиляди пъти по-удобно, защото може да спирате, ако детето се разнервничи Peace а и до пловдив не е дълъг път Grinning

# 46
  • Мнения: 1 322
Не се притеснявай пътя не е дълъг.

# 47
  • София
  • Мнения: 44 135
Няма проблем, пътят не е дълъг, нахрани и преобуй детето и в колата, най-вероятно ще проспи целият път и ще сте стигнали преди да огладнее отново Wink

# 48
  • Мнения: 202
Не се притеснявай,бебетата се унасят и повечето време го изкарват в сън.Моя мъник беше на два месеца ,когато пътувахме за първи път до Несебър и нямахме проблеми.А това са близо 500км.Важното е да е в удобно столче за кола,взимаш му храната в термос,ако не кърмиш,водичка и всичко,което ползваш за бебо,да ти еподръка.С малко бебе дори се пътува по-лесно.

# 49
  • Мнения: 3 932
Всички притеснения са излишни, ние нарочно го возехmе на тази възраст из квартала, за да за спи...

# 50
  • Мнения: 9 776
Идеалният вариант е бебето да спи през цялото време. И да се събуди, ще иска да яде и най-вероятно пак ще заспи. Пътят не е дълъг. Спокойно. На бебетата им харесва да се возят.

# 51
  • Мнения: 264
Ние още от първия месец пътуваме такива разстояния. Колкото е по-малко бебето, толкова по-вече спи в колата.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
И аз мисля , че пътя не е дълък.Нашето бебе обожава да пътува и да спи когато се вози  Peace

# 53
  • Мнения: 242
Спокойно пътя не е дълъг,с кола го взимаме за 1,30-1,40часа.Пък и ако има нещо може да спрете винаги!!!! Peace

# 54
  • Мнения: 1 558
Ако има удобна седалка,няма проблем.Дъщеричката ми беше на 3 месеца,когато пътувахме до Силистра(450км)През повечето време спеше Peace

# 55
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Първите месеци не се спряхме да обикаляме. Правихме маршрути от рода Пловдив- Каварна. Проблеми сме нямали. София-Пловдив, както са те успокоили, е нещо минимално като дистанция.

# 56
  • Мнения: 468
Ние купихме столче за кола, но нещо не мога да се осмеля да я сложа в него. Вижда ми се неудобно, като че ли бебето ще стои свито, а и незнам как да го монтирам с тия колани. Rolling Eyes Embarassed Затова не сме се возили още.

# 57
  • Мнения: 215
Нямаш основание з апртеснения- бебенцата обичат да пътуват. Важното е да е обезопасено в кошче за кола. Дъщеричката ни я возя в колата от 30тия й ден, пътували сме и на големи разстояния, много обича:)

 

Общи условия

Активация на акаунт