Отговори
# 30
  • Мнения: 917
В мен има свидетества за дарение на Гери, Ками, Ели, Люси и мои. Вие ли ще си подавате данъчните декларации или искате да ви ги попълня. 5% се намаля данъчната основа със сумата на даренията, но не повече от размера на даренията. В мен обаче са свидетества от началото на миналата година, след това тия, които сте взимали идея си нямам къде са , а трябва да ги окомплектоваме.

# 31
  • Мнения: 1 523
Момичета мили,
писала съм на две  състудентки ,които живеят и работят в Бургас да посетят Мартенския ви базар.Само с това мога да ви помогна за сега.Надявям се за Великденския да е по-пълноценно вкючването ми!  bouquet

# 32
  • Мнения: 2 577
Дидк@  Hug хиляди благодарности  за подкрепата Hug  Heart Eyes   bouquet

eliss, sisa g,  GJK, mimoza^^ , Русалана, bubi4ko, Соня, Ети, Зайка, Теди, сигурно пропускам някой, моля за извинение[/b]  съжалявам наистина, че не успяхте да дойдете. Ще има реплей обаче, за да полеем дай боже успешния базар, гответе се Wink

mimoza^^   bouquet смело действай и твори Hug а за предаването - когато ти е удобно, може и на самия базар, но да е събота преди обяд, че да ги продадем всички   Wink имаш ми тел., ако решиш преди това може да се видим в центъра или в Славейков   Peace

Буби, добре че напомни, да действам утре за сл.бележка. До кога е срока? Аз се нареждам за ми попълниш декларацията, ама трябва и да ми вземеш такава  Embarassed Имам и едно мое свидетелство при мен, ще ти го прехвърля  Wink

пък за срещата , ще пиша после

# 33
  • Мнения: 738
Айде де давай снимките, Люси! Thinking

# 34
  • Мнения: 497
Eй, колко сме лошиии. Държим другите момичета в дезинформация.
Та събрахме се около десетина момичета в Трията, беше много приятно, побъбрихме си, Люси донесе страхотна торта. Аз сжалявам, че трябваше да си тръгна пак рано, но ме чакаха за приспиването.
Сисе, тая черна точка не знам от къде я имаш, обаче събирай сили за Великденския базар . Ти си една от ударничките с най-голяма производителност и въображение. Казвай какви материали са ти нужни и да почваме да събираме.

# 35
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Влизам набързо по-късно ще пиша  Blush

МЕРЕЛИН тощу-що ми се обади  Peace Взела е официалното разрешително от Кмета за Мартенския базар /28.02. и 01.03./ Peace
Мястото е добре познато  Mr. Green, на пл.Тройката пред Трията  Grinning


goguna - ти си на ход с медиите  Hug

Аз относно сбирката много-много полезна не мога да бъда откъм инфо, защото както винаги окъснях солидно  Embarassed /уф трагичен случай съм, направо как ли ме търпите понякога  Mr. Green/
Така че повече инфо, относно нещата които са обсъждани покрай Базари и дарения, очаквам да споделят останалите момичета  Hug, за да не внасям дезинформация  Mr. Green
Ще се постарая днес да кача снимките  Peace Peace

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Ами то много полезна информация няма- сбирката си беше по женски приятна, много приказки= малко инфо. Ама аз се изкефих- обичам такива събития. Имайки предвид че заради горе-упоменатата ми всемирна простота /това може да е новия ми ник/ ще пропусна Базара, стоя и се срамувам в ъгъла в момента.
Утре ще има ли среща?

# 37
  • Мнения: 2 249
момичета,Люси е пуснала ве4е добрата новина-имате поздрави и пожелания за успех от кмета Wink-ще направим ли списък кой кога ще може да продава ,за да видя кога ще успея да се включа Peace
още нещо-имайте предвид,4е трябва до края на месец март да дадем документите за дарения-тоест да усвоим парите от базара-имам предвид коледния Peace

# 38
  • DE
  • Мнения: 967
Аз ви се извинявам, но май няма да мога да бъда продавач, че ми почнаха очните и ни държат най-рано до 16.30. В петък смятам да предам скромния ми принос! Mr. Green

# 39
  • Мнения: 917
Мадлен пак говориш с недомлъвки или аз нищо не вдявам. И на мен да сложат ник всемирна простота.

# 40
  • Мнения: 738
Люси, ние с Ками се разбрахме тя да действа с медиите, поне така разбрах аз!!!Ако не казвайте, само да не се получи дублиране!!!



                               П.П.Чакаме снимкииииииииииииииииииии!!!

# 41
# 42
  • Мнения: 451
 kalinikol страхотни са ти цветенцата - просто ги виждам как изчезват като топъл хляб  newsm51

# 43
  • Мнения: 970
kalinikol страхотни са ти цветенцата - просто ги виждам как изчезват като топъл хляб  newsm51

Дано ,дано !
И не само цветенцата а всичко да се изкупи Hug и повечко парички за дечковците Peace

# 44
  • Мнения: 2 577
kalinikol    bouquet   bouquet   bouquet страшни са наистина  Heart Eyes

и аз след малко ще пусна един опис на нещата при мен  Peace само малката да легне, че още обикаля  Rolling Eyes

goguna аз пък разбрах, че заедно и координирано, разбира се ще действаме   Embarassed само да изчакаме официалното разрешение.... утре ще се доуточним  Mr. Green

май и аз съм за в отбора на онези в междучасие... изпуших...

майка ми и тя направила мартенички, та си имаме задочно и една баба в  отбора

Забравих - УТРЕ СРЕЩА НА КАПИТОЛИЯ В 18 ч., на долния етаж  Hug дано успеем повечко да се съберем

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 23:05 от Amelia

Общи условия

Активация на акаунт