Отговори
# 60
  • Мнения: 917
Свраче, кога свари ги направи тия красоти

# 61
  • Мнения: 2 577
antom  Heart Eyes последни напъни и се засилват даже Wink то и при вас така сигурно  Simple Smile   bouquet

Reny27, значи по-удобно ми е на мен през Братята да мина да ги взема, хем няма и да ги разнасяш  Wink днес съм с кола и мога след работа да мина, че и без това ще идвам в района. Или утре ще ти направя среща с Митко, той е първа смяна на у-ще и следобяд е при баба си там  Peace пусни ми те. или скайп на лични  Peace  

свраче  Heart Eyes

madlena дано, дано Laughing

# 62
  • DE
  • Мнения: 967
Сега се чудя как да предам мартениците. От 8.30 до 18 съм на лекции. Живея в Славейков - до Билата. Ако някой е наблизко мога да му ги предам.

# 63
  • Мнения: 652
Страхотни  неща, брей!
За жалост аз нещо не мога да сколасам с домашната битова организация и никъде не се включих.
Но ще гледам поне д акупя мартеници.
Сполука на базара желая!

# 64
  • Мнения: 995
Момичета, страхотни са ви нещата!
В събота, жива-умряла ще дойда да купя мартенички за моите хора Laughing

# 65
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Успех моми4ета  bouquet

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 675
Момичета, страхотни са ви нещата!
В събота, жива-умряла ще дойда да купя мартенички за моите хора Laughing

И аз ще се постарая да дойда. Много са хубави мартеничките. Peace

# 67
  • Мнения: 2 577
влизам само набързо, после пак, че имам да давам отчетза вчера

Спешно:
- Само за момичетата, които бяха на  срещата знам възможностите им за включване като продавачи. Търсят се още доброволци
- Калиникол, трябва ми цена за твойте мартенички. Моля момичета, помагайте  Praynig
- Мерелин, можем да разчитаме на тентата нали? Бутилки?
- маси? аз ще взема два стола, стойката за мартенички е при мен Peace транспаранта също

Хайде после пак ще пиша

# 68
  • Мнения: 970
влизам само набързо, после пак, че имам да давам отчетза вчера

Спешно:
- Само за момичетата, които бяха на  срещата знам възможностите им за включване като продавачи. Търсят се още доброволци
- Калиникол, трябва ми цена за твойте мартенички. Моля момичета, помагайте  Praynig
- Мерелин, можем да разчитаме на тентата нали? Бутилки?
- маси? аз ще взема два стола, стойката за мартенички е при мен Peace транспаранта също

Хайде после пак ще пиша


За цена незнам може би пробвайте първо на 0,80 стотинки и ако не вървят намаляйте притенции нямам Hug
Успешен базар Peace

# 69
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Днес на обяд ще имам възможност да кажа кои точно часове ще съм на разположение утре /за неделя - по вероятно е следобед, зависи от мъжо, че сигурно е на работа  Rolling Eyes/, искренно се надявам да съм целия ден  Mr. Green, пък да видим  Rolling Eyes

Ще прозвъня на МЕРЕЛИН за тентата  Peace

Asya_ - ти беше казала, че можем да разчитаме и на твоята маса  newsm78 все още ли е така  newsm78 и евентуално как бихме могли да я вземем  newsm78

За бутилките,
които връзваме към тентата - мога да поема ангажимента  Peace

Някой да има покривка, напр.червена  newsm78 ... А панерчета  newsm78

kalinikol - вчера ти видях нещата, страхотни са  Heart Eyes

Сврачето - твоите са супер идеини  Wink  Hug

madlena - ако нямаш възможност довечера да минеш  Rolling Eyes, мога днес следобед да мина през офиса да взема мартеничките, които си купила  Peace

mimoza^^ - попи ако не се включи с предложение да вземе мартеничките, тъй като е в твоя район. Аз мога да мина да ги забера  Peace Пращам ти на ЛС телефона си  Peace

antom, lavender -   bouquet за подкрепата

На мамите от Бургас, разчитаме на вас при покупките и не само  Hug


Ками - СУПЕР се справяш   bouquet  bouquet  bouquet  Hug Hug Hug Още малко остана  Mr. Green и след това релакс  Hug



# 70
  • Мнения: 527
lucyl30 писахме си на лични с mimoza^^ . Аз имам панерчета-3 броя Mr. Green. Имам и една малка великденска покривка-незнам дали ще свърши работа.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
За покривка големия син плат "изкочи" като прехвърляхме нещата при Камито, така че може на него да се разчита там е, За масите незнам как мога да помогна, ако нещо трябва да транспортирам например от Мерелин до Ками или да "Марс  Mr. Green" /че много място им освободих да не свикват така  Twisted Evil/ кажете. Довечера ще цъфна за малко по някое време, въпреки че Ками снощи мина и взе "стоката", ама смятам днес да набавя още малко,ч че вчера като последния идиот отидох с 20 лв. в магазина /ей този ибей ми взе акъла, отвикнах да ходя с пари, нали си имам карти  Twisted Evil/, ще донеса панерче и каквото още се сетя.

# 72
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Ще гледам да дойда довечера в Ками,да си предам "стоката" Mr. Green Сега се мятам на преждата,че не остана време.
В Ками ли е списъка с продавачи?

# 73
  • Мнения: 1 523
Успешен базар и много събрани парички ви пожелавам! Hug
Свраче,страхотни мартенички,да вземеш да се разписваш и в плетаческата тема!  bouquet

# 74
  • Мнения: 2 577
Такаааа, да ви попиша пак малко, дано не досадя, ще се опитам да съм кратка  Laughing

Вчера получих колетче от София със страхотни мартенички от vst_80 newsm51. Благодарим ти Ваня  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Попи ми донесе топки   bouquet супер се е справила  Heart Eyes а така също ми донесе и мартеничките от Калиникол -   bouquet за пореден път споделям, че са страшно свежи и много красиви. Едва удържах колежките, заделиха си десетина и чакат цена  Mr. Green по-късно продадох още две теменужки, но трябваше да реагирам на секундата и казах 1.20лв., без много да мисля. Притесних се даже, че съм ги подценила после.
След работа минах през Братята и натоварих мартеничките на Рени и Мадлена   Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes Взех също и мартенички от майка ми и Сиринкс
От миналата седмица при мен са на Бубичко - 350 бр.гривнички Hug , както и на Ася - 70 гривнички и 50 герданчета, на Алеска 10 герданчета и 30 гривнички
  love001  love001  love001 МНОГО ЦЕЛУВКИ на ВСИЧКИ! Невероятни сте

Свраче, знам аз че приятно ще ни сюрпризираш на финала  Rolling Eyes не съм се и съмнявала в теб  bouquet Хващай преждата, че после яйца ще ти духаме  Mr. Green

Графикът някакси още не мога да го направя  Rolling Eyes Инфото, което имам е
за 28.01 - на линия са Ади и Люси
за 01.03 - Гинчето
аз съм и двата дена

Люси, разчитаме на теб тогава за бутилките, покривка на линия 

Мадлена, хубавки са фигурките  Peace можеш наистина да вземеш още, ако имаш възможност де  Hug задължително принцеси още едни  Wink и каквито други ти харесат, прецени там на място  Hug Всички ме питат за детско  Peace

Медиите? , ще звънна на Гогуна, че май не е с Бургас. Нещо не сме се доразбрали, ама аз изпушиххххх признавам

Мерелин, кога ще си на линия, че да пише на медиите кога да дойдат... Ще искат пак интервю. Трябва да си там Simple Smile

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 11:06 от Amelia

Общи условия

Активация на акаунт