Лунна диета 25.02.2009 - Сряда -03:35ч.- НОВОЛУНИЕ

  • 8 937
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 369
И на мен ми се иска да лунувам,но как да го направя като сега съм житна.И днес ми е пети ден.На 25,02,2009 г. ще бъде - ден девети - как да го съчетая,като трябва житната диета да бъде 10 дни. newsm78 Rolling Eyes Crossing Arms

# 16
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Момичета ида да ви се похваля  Blush вече съм заветните ми 47 кг. (като за зима) Peace ..бавно и славно чрез тази диетка ги постигнах  Hug

Тази диета за мен е перфектна не се постига мигновен резултат но затова пък кг.се запазват  WinkПочнах постепенно да я ползвам на 8я месец след раждането на моето съкровище  Grinning
Хубавото е че не се гладува дълго (практикувам 24 ч лунуване) Този лунен ден го възприемам преди всичко като очистващ отколкото като диета/задължение Wink

Успех на всички
.....и пак ще ви навестявам  Peace

# 17
  • Мнения: 6
Запис и от мен за 24 часа. Навих и половинката и ще си имам компания  Peace

# 18
# 19
  • Мнения: 926
И аз, и аз  тука !
sladkish4e снимките са супер стимул Laughing

# 20
  • Мнения: 164
Момичета, аз отпадам  Embarassed
От утре почвам 90 дневната  Peace
Успех на всички, след 3 месеца пак ще съм с вас  Hug

# 21
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Браво, Desss!  smile3501
Моля те, сподели за колко време и колко кг свали с лунната диета?
Аз определено ще се включа и този път, само че още не съм решила  за 1 или за 3 дни  newsm78

# 22
  • Мнения: 249
Браво, Desss! 

# 23
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте момичета! И аз ще съм с вас за 24 часа! Миналата седмица я правих и кантара ме зарадва с -0.800кг. Във вторник ще приключа с първия етап от Безвъглехидратната диета и  лунуването се надявам да ми помогне да си запазя свалените кг.

# 24
  • Мнения: 40
Тук съм, вече на линия от утре и на лунна разбира се - запис за 24 ч.

# 25
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Браво, Desss!  smile3501
Моля те, сподели за колко време и колко кг свали с лунната диета?
Аз определено ще се включа и този път, само че още не съм решила  за 1 или за 3 дни  newsm78


Ми с луната диета близо 10тина кг за година и половина (грубо)Като не винаги съм била стриктна  Blush обикновенно от 4 лунни дни в месеца поне 2 от тах съм изкарвала както си трябва т.е. 24ч на течности.
Лично аз ползвам 24 ч лунуване повече от 1 ден ми действа натоварващо и има обратен ефект.
Много е важна нагласата  Peace темата и менетията тук във форума също са стимул  Hug

....а да и като ме пита някой дали съм на диета му казвам "не на разтоварващ ден съм  Whistling"
т.е. гледам да не го възприемам този ден като диета  Laughing а просто ден за отчистване на тялото  Wink


Успех момичета , стискам ви палци   bouquet

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 17:52 от Desss

# 26
  • Мнения: 1 380
И аз, и аз  тука !
sladkish4e снимките са супер стимул Laughing
Заслугата не е моя, а на Цвете...тя ги е сложила там.....
viv-miv успех с диетата.... Peace

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 18:45 от sladkish4e

# 27
  • Мнения: 2 803
Тук съм с вас.   bouquetЗапис за 24 часа.

Браво на Desss. newsm10

# 28
  • Мнения: 235
И аз съм за 24ч, че през почивните дни се повлякох с хапването  Embarassed

# 29
  • Мнения: 206
Здравейте, момичета Hug

И аз искам да поздравя Desss smile3501

Как сте днес?
Аз мисля днес да съм на по-лек режим, за да ми е по-лесно утре Simple Smile Пък, ако успея и да не ям ще е най-добре Mr. Green

Усмихнат и успешен ден Hug

Общи условия

Активация на акаунт