АМ за след годинка!

  • 1 890
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 103
Мами ,кажете кое АМ е подходящо за след годинка?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 735
Аз давам Аптамил 3.Тройките са за след годинка.Има добри отзиви и за Лактана Био.То е важно и на детето какво ще му хареса. Grinning
Има и много подобни теми.Поразрови се и прочети и съдържанието на АМ.

# 2
  • Мнения: 690
всяка майка ще ти препоръча млякото, което дава на детето си  Laughing така че изборът е твой и на мъничето, разбира се  Peace

# 3
  • Мнения: 15 379
Лактана 3 или розов Хипп 3.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 817
.........Има добри отзиви и за Лактана Био.То е важно и на детето какво ще му хареса. Grinning
.........

И аз така съм чела, но моята дъщеря се запича от него  Rolling Eyes Смятам да опитам Милумил, но май сега са го развалили  newsm78

# 5
  • Мнения: 27 524
Всички двойки и тройки на млеката са подходящи  Peace

# 6
  • Мнения: 31 173
Нестле Джуниър 1.

# 7
  • Мнения: 103
Благодаря за отговорите моми4ета...., по принцип  допреди известно време бяхме на лактана био,после минахме на розов хип.И сега сме на 3-та Розов Хип, но на вси4ки АМ пише 4е 3 е за след 10 месец- никъде не пише до кой месец........Та затова питам.....Незная дали Лактаната 3 става за след годинка......, защото ако става, ще си пием него, то за мен ,а и за малкият е най-доброто!

# 8
  • Мнения: 15 379
Разбира се, че Лактана 3 е мляко и за след годинката. Моят син си я пие и нищо му няма (много го обичам този израз Mr. Green).
Давай си спокойно от Лактаната, щом я обича.

# 9
  • Мнения: 4 433
Нестле Джуниър+.

# 10
  • София
  • Мнения: 12 554
Нестле Джуниър 1+

# 11
  • Варна
  • Мнения: 777
Също давам Нестле Джуниър 1+  Peace

# 12
  • Мнения: 42
Нестле Джуниър 1+

# 13
  • Мнения: 27 524
но на вси4ки АМ пише 4е 3 е за след 10 месец- никъде не пише до кой месец........

Стават, разбира се, не е нужно да пише, не се притеснявай  Simple Smile
Аз съм скептична към млеката на Нестле, бих предпочела тройка на немско мляко  Peace

# 14
  • Мнения: 681
И аз давам Нестле джуниър 1 + ,за съжаление на Милумил 3-ката е до 1 год.,следващото им мляко го няма в БГ,иначе щях да си давам от него  Peace

# 15
  • Мнения: 14 489
но на вси4ки АМ пише 4е 3 е за след 10 месец- никъде не пише до кой месец........

Стават, разбира се, не е нужно да пише, не се притеснявай  Simple Smile
Аз съм скептична към млеката на Нестле, бих предпочела тройка на немско мляко  Peace

защо Блонди? аз също се бях насочила към това, под влияние на рекламата ако трябва да съм честна...макар, че дъщеря ми е на Фризо ХА и може би е по-добре след 1 г. възраст да продължа пак с фризо Rolling Eyes

# 16
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
ние минахме на Нестле Джуниър 1+  Peace

# 17
  • Мнения: 2 334
Аз давам розов Хипп3  Peace

# 18
  • Мнения: 53
Давам Аптамил 3, защото детето ми пиеше Аптамил от бебе. А на опаковката на Аптамил 3 пише над 12 месеца. Обикновенно тези млека след 1год. ги дават подходящи до 3год.

# 19
  • Мнения: 165
Аз давам Милумил 3. Има промяна, но не мисля, че чак е развалено качеството. По - редичко е. Не си спомням предишната тройка дали беше пълноценно мляко. На тази пише, че е такова. (Не знам има ли разлика между пълноценно и адаптирано). Аз редувам милумил 3 и прясно мляко. От детето зависи дали ще го пие. Моят лакомник въобще не усети разликата между предишната тройка и сегашната. Синът ми е на 1г. и 5 м.

# 20
  • Мнения: 9 973
всяка майка ще ти препоръча млякото, което дава на детето си  Laughing така че изборът е твой и на мъничето, разбира се  Peace
Peace

# 21
  • Мнения: 139
Ние сме на Селия-3.Много хубаво мляко с пробиотици  Peace

# 22
  • Мнения: 30
Нестле джуниър


# 23
  • София
  • Мнения: 965
И на нас ни предстои да минем на 3-ка. Досега пиеше Аптамил2. Каква е разликата между 2 и 3? На вкус същото ли е? Моя е малко проклет в храненето и се чудя дали да не изчакам още малко. Вие какво ще ме посъветвате.

# 24
  • Мнения: 62
Анита - мисля, че "адаптират" млеката според възрастта. Т.е. не мисля, че като вкус ще е по-различно. Щом е от същата марка не мисля, че ще имате проблеми ако дадеш 3- ка вместо 2.

Ние сме на Фризо 2 и мисля скоро да минем на Фризо 3 като пробвам да редувам с кисело мляко - ако го хареса въобще.

 Peace

# 25
  • Мнения: 2
Анита - мисля, че "адаптират" млеката според възрастта. Т.е. не мисля, че като вкус ще е по-различно. Щом е от същата марка не мисля, че ще имате проблеми ако дадеш 3- ка вместо 2.

Ние сме на Фризо 2 и мисля скоро да минем на Фризо 3 като пробвам да редувам с кисело мляко - ако го хареса въобще.

 Peace
     
 
И аз давам на дъщеря си откакто се е родила фризо (от нитрилона се обрина).фризо3 има мирис на ванилия и детето много го харесва
 Peace

# 26
  • Мнения: 575
Мисля тези дни да минем на Аптамил 3, сега е на 2.

# 27
  • Мнения: 1 372
От самото начало на въвеждане на АМ давам Аптамил. Сега е на две, но като си изпие кутията ни предстои преминаване към номер 3

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 296
На новия Милумил 3 пише, че е за след годинка.

# 29
  • Мнения: 1 305
Нестле Джуниър 1+

# 30
  • Бургас
  • Мнения: 529
И на нас ни предстои да минем на 3-ка. Досега пиеше Аптамил2. Каква е разликата между 2 и 3? На вкус същото ли е? Моя е малко проклет в храненето и се чудя дали да не изчакам още малко. Вие какво ще ме посъветвате.
Щерка ми също кара все "на-аптамилски" Mr. Green. Разликата между 2 и 3, според мен лично...че 3-катана вкус е по-вкусно.
Нищо не мога да те посъветвам, но мога да ти споделя, че 3-ката по-трудно се разтваря.
Номера е, да се разтвори в студена вода, и чак след това да се добави необходимия остатък от топла вода.

# 31
  • Мнения: 493
Нестле Джуниър 1 +

# 32
  • София
  • Мнения: 1 626

И Маги пие това  Peace

# 33
  • плевен
  • Мнения: 644


И ние сме на това дори го харесва повече от Нан,който пиехме доскоро Laughing

# 34
  • Мнения: 103
Ние ве4е ползваме 3-ка Лактана Био , тя е за след 10 месец! Много е вкусна, а и на детето му харесва !

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз давах Лактана Био, много е гъсто и вкусно. Изобщо няма нищо общо с другите. Аз също бях пуснала подобна тема на скоро и там ми похвалиха Милумил, обаче на мен лично не ми хареса, пък и малката не го пие с особен апетит. Смятам пак да взимам Лактана  Peace

# 36
  • Мнения: 2 960
Аз давам ХИПП3 Пробиотик.Синът ми много го харесва Peace

Общи условия

Активация на акаунт