Greek/Колежани

  • 25 951
  • 413
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Е този пъм много се забавиха тия субтитри...ц ц ц ц направоо...ми се отщя да гледам Sad

# 76
  • София
  • Мнения: 44 106
Ами аз реших да си ги гледам без субтитри и за мое огромно учудване се оказа, че си ги разбирам доста добре Simple Smile)))
Излезе и новата серия днес, следобяд ще си я гледам с кеф, като гледах трейлъра - доста интересна се очертава Simple Smile))

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=170550&hit=1 ето го и 16-ти епизод Wink

# 77
  • Мнения: 183
има субтитри за 14 серия  Wink

# 78
  • Мнения: 1 554
а,добър ден Laughing

много е хубав този сериал,а Капи мммммммм,само да ми падне,скоро даже го сънувах Blush

# 79
  • Мнения: 0
Охх не ми говори за Капи че-е-е....и аз много го харесвам Simple Smile

# 80
# 81
  • София
  • Мнения: 830
Я малко побут, че много назад отидохме.
Току що гледах 18 и 19 серия. Става ми все по-забавно това филмче. Дали ще има друг сезон, някой чете ли по сайтовете?

# 82
  • София
  • Мнения: 44 106
Не чета сайтове....но последните серии, дори без субс както ги гледах ми стават все по-интересни и много се надявам, да не спре след още 5 серии....

# 83
  • София
  • Мнения: 830
Гледа ли 19та? Много интересно ги завъртяха нещата.

# 84
  • София
  • Мнения: 830
20та не струва. Провлачват сериите само и само да не завъртят нещата около Капи и Кейси.
Това ли е последния сезон? То май никой не знае.

# 85
  • Мнения: 2
Открих само , че ще има нов сезон , но актьора на Макс няма да участва или поне това успях да разбера   bouquet  http://ausiellofiles.ew.com/2009/01/exclusive-abc-f.html

# 86
  • София
  • Мнения: 830
Тази седмица имаше ли серия?

# 87
  • София
  • Мнения: 44 106
?
сезонът не свърши ли???? или адз се бъркам нещо.....

или да е почнал3-ти сезон@

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 243
2-ри сезон свърши. Доколкото разбрах 3-ти сезон започва края на август. 30-ти август , ако не се лъжа.

# 89
  • Мнения: 0
здравейте момичета,

аз съм една нова фенка на Greek. Simple Smile за кратко време успях да изгледам и двата сезона.... сериалчето е супер.. Simple Smile  случайно да знаете как да намеря субтитри за 20-21-22 от 2 сезон ????

Общи условия

Активация на акаунт