Клуб "Парфюмен ценител"-4

  • 22 779
  • 351
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Докато четях по-назад в теми, открих инфото за бар-кодовете  ga_aMa_He   bouquet  набрах бързичко последни придобивки от Я. и Ф., продуктите излизат, описанието също, но като произведени на странни места (напр. Израел за продукт made in Japan) от неизвестен производител. В същото време неща на Диор - пак оттам, излизат като произведени във Франция от Диор. Случвало ли се е на някого? А, и още, имам парфюм с 12-цифров баркод (пак същото, неизвестен производител, май в Сингапур беше правен). Парфюмът ми се струва редовен, но преди около мен се носеше ароматен облак, сега не ме усещат така околните  newsm78  

Ето ви линк, в който има отговори на доста подобни въпроси, които разбира се вълнуват всички ни. Simple Smile
http://www.gs1bg.org/lang_bg/services.php?menu=2,1,3,0,0
http://www.gs1bg.org/lang_bg/services.php?menu=2,1,5,0,0
Проблема е, че мислим първите цифри на баркода за  идентификатор на производителя, а те са всъщност фирмен префикс, който показва страната, в която е регистрирана фирмата собственик на съответната търговска марка.

http://www.gs1bg.org/lang_bg/services.php?menu=2,1,3,0,0

това е калкулатор за изчиляване на контролна цифра.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 481
Много ме изкушават Средиземноморските градини  Thinking  Имам нужда от още парфюми за лятото, може би ще си поръчам един флакон.

През последните няколко дни бях неизменно с прекрасното Chloe, а днес съм с Chanel №5  edp.  Отворих го и пръснах боязливо, но всъщност много ми хареса и ще го ползвам с удоволствие  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 338
Аз също много харесвам Шанел 5 и го нося с удоволствие Peace. Получавала съм доста комплименти за него.

# 63
  • Мнения: 2 768
Браво на вас! Аз се осмелявам само до О Премиер.  Rolling Eyes

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Много ме изкушават Средиземноморските градини  Thinking  Имам нужда от още парфюми за лятото, може би ще си поръчам един флакон.

През последните няколко дни бях неизменно с прекрасното Chloe, а днес съм с Chanel №5  edp.  Отворих го и пръснах боязливо, но всъщност много ми хареса и ще го ползвам с удоволствие  Mr. Green

Втория обожавам, третия - уважавам, а от първия направо ме е страх след еднократен тест, който показа печени чушки в огромно количество  Laughing

# 65
  • Мнения: 2 375
И сега като си изчислих контролната цифра какво следва?

# 66
  • Мнения: 31 181
Много ме изкушават Средиземноморските градини  Thinking  Имам нужда от още парфюми за лятото, може би ще си поръчам един флакон.

През последните няколко дни бях неизменно с прекрасното Chloe, а днес съм с Chanel №5  edp.  Отворих го и пръснах боязливо, но всъщност много ми хареса и ще го ползвам с удоволствие  Mr. Green
Аз също много харесвам Шанел 5 и го нося с удоволствие Peace. Получавала съм доста комплименти за него.
Събрахме се. Hug Mr. Green

# 67
  • Мнения: 338
Може да ми се смеете smile3532, но аз усещам миризма на печени чушки в Chance на Chanel, само в началото. Проверих състава, има бял пипер  Mr. Green
То вярно, че обонянието ми сега е малко изчанчено, ама... забелязах го няколко пъти. Въпреки всичко парфюмът много ми допада Peace.
А Средиземноморските в началото много ми миришат на кисели краставички (май и други момичета бяха писали, че долавят такава миризма). След като отшумят първоначалните нотки, намирам парфюма доста сходен с Нилките градини.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 481
Мимс, и аз първоначално не харесах Средиземноморските, в началото ми удариха на сок от моркови, но след няколко часа остана приятен цитрусов аромат. Но сигурно ги тествам отново преди поръчка  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 1 063
Аз също много харесвам Шанел 5 и го нося с удоволствие Peace. Получавала съм доста комплименти за него.

А аз от Алюр. Wink
Но ако 'събирам' комплименти, печелившата формула е била J'Adore, в годините, когато не беше така 'популярен'.  Simple Smile

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 18:21 от Ив

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Мимс, и аз първоначално не харесах Средиземноморските, в началото ми удариха на сок от моркови, но след няколко часа остана приятен цитрусов аромат. Но сигурно ги тествам отново преди поръчка  Simple Smile

А, никак даже не съм категорична дали ми харесва или не  Laughing, само тест беше, просто ме зашемети, не очаквах  Laughing
Със сигурност ще го пробвам пак, преди да имам крайно мнение дали го харесвам или не.

Chanel 5 Eau Premierе бих носила с удоволствие ми се струва, класическата петица не е за мен на този етап, доста ми е хард.

# 71
  • Мнения: 152
Малко късно и аз да се запиша в темата  Wink и да питам - Някой има ли опит с този сайт - http://www.extrascents.com/womens_perfume/ ?
Вече си набелязах някои неща   Crazy
В този сайт цените са в бг-лв Shocked

# 72
  • Варна
  • Мнения: 956
Малко късно и аз да се запиша в темата  Wink и да питам - Някой има ли опит с този сайт - http://www.extrascents.com/womens_perfume/ ?
Вече си набелязах някои неща   Crazy
В този сайт цените са в бг-лв Shocked

И на мен това ми направи впечатление, но май засича по IP  Rolling Eyes
Лошото е, че няма плащане с Пей пал  Tired

# 73
  • Мнения: 152
Да се похваля от вчера имам малко Лолитка-ЕДП.Сладичък,бръшлянов сироп.Началото не ме впечатли особенно,но после се разви страхотно-меко анасон и ванилия,топли ме определено. Heart Eyes
 ooooh!До сег се чудих на кой ми прилича-на Кристобал-Баленциага естествено!И него си обичам много.

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 18:21 от iskra72

# 74
  • Мнения: 331
В Лолитата усещам най-силно анасон, виолетки и после ванилия.Между другото имам го много от отдава и въпреки всичко всеки път ми се струва малко различен.За съжаление, от както ми се развали пулверизатора все по-рядко го ползвам.А когато си пръскам на китките и ми се случи да си мия ръцете после винаги се активизира някаква миризма на малинки, които май не съдържа.
Вечерно време, особено лятото, стават големи приятелки с г-жа Sambuka  yes

Общи условия

Активация на акаунт