Пелени и гащички за многократна употреба - сайтове за поръчки 2

  • 20 856
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 266
Само цък, че ще приспивам детето и да не ви изпусна... Вечи, мерси!   bouquet

Издаде я Simple Smile Ама аз и без това я подозирах  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 232
Веч, мерси   bouquet
моарейн, здравей и тук  Hug
petjoff , idar , здравейте!
Много се радвам че настана такова оживление тук.
idar , наистина 5 бр. са доста малко.  Е зависи обаче дали практикува ебх. При нас в добрите дни ми се случва да ползвам даже 3-4 и то главно вечер, когато повече си обръщаме внимание с таткото  Crazy

p.s.  оф, момичета като гледам моето пухесто кюфтенце с какви темпове пълнее на краченцата ( и не само) май доста по-рано от предвиденото ще й отеснеят фъзи-то. В този ред на мисли си мислех , че на запад май препродават на половин цена вече използвани пелени.А като гледам , че сме се събрали бая народ скоро на повече дечиця ще им отеснеят , ще се купуват нови и т.н. И си мисля, че ще е много по-удобно за изпробване да можеш да си вземаш 1 бройка използвани оттук , за да прецениш харесват ли ти или не.

# 17
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Втори опит с Бамбино миото - по-успешен. Дали пък предния път не съм я сгънала добре?  newsm78 Тая вечер имам чувството, черазликата беше огромна. Беше все така обемна пелената, но не му пречеше да ходи и мърда.

Някой може ли да ми каже каква е разликата между двата размера пелени, които се слагат вътре? Защото се замислих днес, че мога да си взема от по-малкия размера, ако са по-мънички и няма да са толкова обемни предполагам.  Thinking

# 18
  • Мнения: 11 320
Анамар, продават цели комплекти употребявани пелени в Ибей. Аз така се снабдих с моите - Пополини. Сложила съм линк в първия пост. Нови ми излизаха направо златни  ooooh!

# 19
  • Мнения: 1 266
Фрости, не мога да ти хелп-на, защото ние сме вече на 3-ти размер гащички, но умишлено не съм взела от по-големия р-р пелени, защото ми се струва, че ще са много големи и ще  е неудобно и си караме с малките. Тя много пълнее на кълките. По едно време я бях заподозряла, че се движи по-малко, защото й пречат пелените, но направих експеримент с еднократните памперси на Виона и нямаше абсолютно никаква промяна в обема на движенията й. Явно ми е малко бавничко детето просто.

# 20
  • София
  • Мнения: 12 239
    Аз съм много навита да взема по една, две бройки от различните марки пелени от най-малкия размер ако някой ги продава  Simple Smile А как само ви се радвам като говорите за пухкави краченца и бебенца, много обичам да ги мачкам, аз така и никога не го видях такова нещо при бъдещите каки, моите винаги са буквално само кокъл, мускул и кожа отгоре  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 266
Малко офф - Айла, леле, кога станаха 30 седмици  #Crazy а кога съобщи, че си бременна!
Ама аз какво се пуля, Марулята кога стана на 6 месеца и половина, направо ми е невероятно... сякаш съм имала малко бебе преди много-много-много време и съвсем за кратко... Стискам палци да ти е леко и готино до края!
(Апропо, ние сме съкварталки и се познавам със Сашка, като се роди дребка, може да се виждаме по градинките Simple Smile)

# 22
  • София
  • Мнения: 6 259
И аз си поръчах 2бр. от е-bay използвани, трябва да са ми ги пратили вече. Дори и с доставката пак ми излиза по-евтино.

Айла, от този сайт за общата поръчка по-малкия р-р мисля, че беше 3-9кг., т.е. няма да са от най-мъничките, които останах с впечатление, че търсиш. Ако искаш пиши ми на лични колко бр., за да знам да ги питам пак за пощенски, защото явно зависи от бройките, т.е. теглото.

Вечерница, всичко е точно, писах снощи на модератор и са я изтрили. Hug Само дето се пообърках малко с никовете ти. Laughing

# 23
# 24
  • Враца
  • Мнения: 2 255
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2628/16924359501252227298.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1622/122169627629543213.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2831/1500345200988115956.JPG

пробвам да кача снимки на ушитият от мен "памперс"
дано да стане, благодаря на мата космата за обяснението на лс.

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 10:04 от petjoff

# 25
  • София
  • Мнения: 6 259
Директно тук няма как. Трябва да копираш линка на самия ти албум. Ако искаш ми ги прати на скайп и аз ще ти ги кача някъде.

А я кажете за шиенето (имаше и още една мама). На мен майка ми и сестра ми са шивачки, имате ли кройки и как става 'номера' с непромукаемия пласт, откъде купувате такъв плат? newsm78

# 26
  • Мнения: 668
Аня - кройки в нета - много. АЗ лично ползвах тези: http://diapersewing.wordpress.com/
За непромокаем пласт - не можах (нямах възможност) да търся такъв плат, но използвах промазан, та пак има някаква защита, макар и не такава каквато би трябвало.
Дано ти свърши работа.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 259
Аня - кройки в нета - много. АЗ лично ползвах тези: http://diapersewing.wordpress.com/
За непромокаем пласт - не можах (нямах възможност) да търся такъв плат, но използвах промазан, та пак има някаква защита, макар и не такава каквато би трябвало.
Дано ти свърши работа.
  bouquet Мерси много!   bouquet Ще го разгледам и ще го покажа на майка.

# 28
  • София
  • Мнения: 659
Някой може ли да ми каже каква е разликата между двата размера пелени, които се слагат вътре? Защото се замислих днес, че мога да си взема от по-малкия размера, ако са по-мънички и няма да са толкова обемни предполагам.  Thinking
Аз имам от малкия размер пелени и са 29/40см. разгънати, а като се сгъне на три (така че да я пъхнеш в гащичките) се получава правоъгълник с размери 29/14см горе-долу.

 Котката Марта, ползвала ли си гащичките на Бамбино за новородено? На мен ми казаха, че не си заслужава да взимам от тях, че много бързо ги израствали и имам 3бр. S, но нещо се замислям напоследък дали да не си взема и за новородено.

# 29
  • Мнения: 3 869
Някой може ли да ми каже каква е разликата между двата размера пелени, които се слагат вътре? Защото се замислих днес, че мога да си взема от по-малкия размера, ако са по-мънички и няма да са толкова обемни предполагам.  Thinking

В зависимост от сгъването, могат и да не са толкова обемни, и детото спокойно да ходи Simple Smile А въщото време да има по-голяма попивателна способност Simple Smile Ще взема да снимам едно филмче със разни видове сгъване и да го кача в U-tube  Joy
Ако някой с по-голямо детенце (над 6-7 месеца) смята да взима отделно пелени и защитни гащички, да си поръча и една "щипка" от тези: http://www.diapersetc.com/products/one-pack-snappi-fastener.html, че иначе може да е доста трудоемко упражнение слагането на пелените с една ръка и придържане на шашаригаво бебе с другата  Mr. Green Една "щипка" е достатъчна за 6 месеца!

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 10:46 от Meg!

Общи условия

Активация на акаунт