Пелени и гащички за многократна употреба - сайтове за поръчки 2

  • 20 842
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 229
  Котката Марта честно да си призная не се сещам коя си, но след месец отново съм си вкъщи и по градинките, така че ако ме познаеш се обади  Simple Smile
  Аня♥♥  значи от тези - http://www.thebabycatalogue.com/Reusable-Infant-Nappy-3-9kg/productinfo/BUK1000/, размер 3-9 кг, искам да кажем 3-4 бройки ако има в наличност. Мисля да не залагам засега само на една марка. Ако можете да ме включите в общата поръчка ще съм много доволна, пиши ми колко ще излезе общо с доставката  Simple Smile
 

# 31
  • Мнения: 1 266
Котката Марта, ползвала ли си гащичките на Бамбино за новородено? На мен ми казаха, че не си заслужава да взимам от тях, че много бързо ги израствали и имам 3бр. S, но нещо се замислям напоследък дали да не си взема и за новородено.

Ами, за новородено са 3-5 кг, нали?
Моето бебе се очертаваше малко (и се оказа малко) - изписаха ни 2860 или нещо такова и най-малките гащички ги ползва месец и половина. Определено имаше смисъл, защото следващия размер щеше да й е доста голям.

Айла, не сме имали много взаимодействие - просто чета там, където ти пишеш, а най-добрата ми приятелка живее в блока на Сашка и е ставало дума, че нейната дъщеря си общува с едни близначета, дето майка им пак е бременна  Joy и аз навързах нещата. Хихи, не съм ли крийпи шпионка Wink

# 32
  • Мнения: 30
petjoff дали знаеш къде мога да намеря кройки обяснени на BG, че съм скарана с инглиша Crazy А съм била и шивачка в "дългият" си трудов стаж Mr. Green и това което си направила е страхотно и мисля, че няма да ми се опре Rolling Eyes

Момичета вие от началото ли сте започнали със пелени или сте поизчакали малко? Първият месец не пишкат ли много и не е ли по добре с еднократни пелени?

Aila радвам се да се засечем и тук   bouquet Сега поне знам, че не съм единствената "мазохистка" от МАЙчетата Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 11 314
Момичета, свързах с мацката от екомама, тя в момента е в България (живее в Италия) и обеща да влезе да отговори на въпросите ви. Спомена ми, че може да направи демонстрация наживо, докато е в София до събота.
Има склад, каза да погледнете на сайта - имало опция за връзка и ако свети в зелено, може да и пишете.
Идар, аз например от самото начало съм с такива. В началото пишкат по-често, но количеството е толкова малко, че ми се струва, че сега пелените са по-мокри, особено ако изпусна момента - от много лигавщини  hahaha (то не е гушкане и гъделичкане, докато го съблека)

# 34
  • Мнения: 822
Спомена ми, че може да направи демонстрация наживо, докато е в София до събота.
Има склад, каза да погледнете на сайта - имало опция за връзка и ако свети в зелено, може да и пишете.

Да, аз вчера и онзи ден там си кореспондирах с нея и много точно ми обясни всичко.

За общата поръчка - кога ще поръчвате? Ако реша и аз да се включа за още гащи... ама ми се искаше да видя с тая бройка, дето я поръчах как ще я караме и така...  Peace

# 35
  • Мнения: 1 266
Аз подарявам три чифта гащички на Бамбиното - от 5 до 7 кг. Два от тях са ползвани около 2 месеца и са посивели от прането, третите са чисто нови - трябваха ми размер 7 до 9, но са били сбъркани в опаковката и са малки вече за Марулкиното дебело дупе. Който ги иска, да ми пише на лични.

# 36
  • Мнения: 668
Petjoff - много са ти хубави "гащетата"  Simple Smile С каква материя ги ши? И на колко пласта са - 2 (или има и 3-ти по средата) ?
Много е готина темата момичета - благодаря ви за вдъхновението.  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 718
Момичета много благодаря за темата! Тъкмо това разучавах - други сайтове за поръчка. Най-много ми допада http://www.diapersetc.com/ ама от там ме набелязаха като потенциален измамник и няма да мога да поръчвам, та си търся друг вариант.  Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 12 229
  Това е и отговора до мен от Екомама. Бях питала за пелените рил изи и за ХС размер  Simple Smile
 
Цитат
Здравейте, Мария,

Благодаря Ви за хубавите думи за Екомама!
Аз също съм много доволна от факта, че Екомама се харесва, както и асортиментът в сайта.
Да, възнамеряваме да внесем и този вид пелени, това всъщност е английската разновидност на американската хибридна пелена, която е с добро качество и би била търсен продукт. Вероятно това ще е от средата на м. март натам.
Размери XS в момента нямаме на склад, малък имаме от почти всички видове. Ако Ви интересува някоя по-специфична пелена, кажете ми коя, бих могла да опитам да договоря с производителя някакви условия за редовен внос.

Каквито и други питания да имате, не се колебайте да ми пишете.

Валентина Бевакуа
мениджър продажби
ОНДА Технологии ООД и Екомама
 

   Котката Марта добър детектив си значи  Simple Smile
   

# 39
  • Враца
  • Мнения: 2 225
idar
thedragonbg

благодаря за комплиментите, и аз си ги харесвам как станаха, учуих се чак Mr. Green
аз ги ших от обикновено хасе, като за чаршаф, това имах и исках да пробвам, но и другите ще ги шия сега от това. даже се чудя дали да не взема бархет, че е по-плътен от хасето.
направих ги от горен и долен пласт хасе, а преди външния плас сложих два пласта изкуствен плат, уж да не пропуска. плата в магазина се казваше "плат за знамена" (не се смейте- имаше шушляк в магазина, но само черен и не исках черен да слагам)
не помага и пак пропуска, та се чудя дали вместо този плат просто да не направя външния слой от 2-3 пласта памучен. е аз пробвах пелената със 100 мл вода, незнам колко пишкат новородените за да преценя.. Rolling Eyes
отвътре в джоба съм сложила обикновен плат от този за пелените, тънкия, но мже и бархет или, гледам в нета, правят плънката от микрофибър... ще мисля натам.

кройката която ползвах е тази- http://www.geocities.com/rew4birth/Diapers.html
като си позволих леко да я модифицирам- сложих отзад ластик, а парчето да се пъха отпред. на оригиналната кройка е отзад дупката и няма ластик.  недостатук на тази кройка е че е на размери, аз мисля да направя 20-ина от размер с- каквато е тази на модела.

машината ми обаче има нужда от почистване и смазване, някой знае ли къде има сервиз, че сега не мога да шия..



# 40
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Привет!

veroniki, благодаря за инфото!

petjoff, страхотно си се справила с шиенето! Изглеждат страхотно.

Мдам, определено при мен проблема е от начина на сгъване. Ако ги сгъна "като за момче" определено не може да се мръдне. Ако ги сгъна понормален начин, без удебелено отпред е значително по-добре и пак попиват супер!  Peace

Задобрявам, ей!  Crazy

# 41
  • Мнения: 1 691
petjoff, много хубаво изглежда! А за пишкането - 100 мл вероятно ще са няколко пишкания в течение на 3-4 часа.

# 42
  • София
  • Мнения: 6 258
petjoff, браво!
Ако мислиш, че ти пропускат можеш да си купуваш само covers, като тези на Бамбино примерно. Peace

# 43
  • Мнения: 11 314
petjoff, можеш да ползваш и хавлиен плат - много добре попива. За самите пелени и за вътрешните парчета. Моите на Пополини са от такава материя. Отгоре слагам непромокаеми гащички.
По-късно ще пусна снимка точно как изглеждат гащичките на сина ми.

# 44
  • София
  • Мнения: 6 258
ама от там ме набелязаха като потенциален измамник и няма да мога да поръчвам, та си търся друг вариант.  Hug
newsm78 Как така преценят?

petjoff дали знаеш къде мога да намеря кройки обяснени на BG, че съм скарана с инглиша Crazy
Пробвай с преводача на Гугъл, аз така направих, че ме мързи да го превеждам. Малко смотано стана, но майка каза, че разбира.

Общи условия

Активация на акаунт