Пелени и гащички за многократна употреба - сайтове за поръчки 2

  • 20 840
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 782
За сапуна знам , че се настъргва и се слага във вода, за да стане на кашичка  Wink така няма да ти остава по дрехите  Simple Smile

# 271
  • София
  • Мнения: 6 257
Аз го настъргах вътре при самите дрехи, че имам някакъв спомен, че не е добре в чекмедженцето за праха, слепвал се или нещо такова. newsm78

# 272
  • София
  • Мнения: 12 229
  Meg!  значи ще си чакаме ЛС  Simple Smile А как ще става разпределянето после по градове? Аз съм от София, но незнам дали няма да е по-удобно и за мен да ми ги пратиш на пощата след това...

# 273
  • Мнения: 822
Мег, супер си, аз също чакам ЛС  Grinning
Ти на мен можеш да ги пратиш или по пощата, или с куриер - както ти е удобно - за моя сметка.
За колко ли време ще пристигне пратката до България?

# 274
  • Мнения: 3 869
Момичета, на мен ми е най-лесно да извикам куриер и да ви ги пратя за ваша сметка с най-икономичната услуга. Важи и за София, макар че тук имаме и други опции.
От сайта не ми писаха за колко време ще пристигнат, но като се има предвид, че е Европа, седмица-две предолагам. Използват някаква система за потвърждения и като ги шипнат, очаквам да ми пратят номер за проследяване на пратката.
Извлечението отсметката ми ще излезе по-късно, ще пиша, няма да пропусна  Mr. Green
Ще ви държа в течение, и когато пристигнат, ще ми пратите на лични адреси, ако искате с куриер.

# 275
  • София
  • Мнения: 167
 newsm44

аз да се похваля - реших да пробвам тези многократни пелени и си поръчах един чифт от екомама - универсалните на Wonderoos  с джоб с  една подложка M/L и едно парче S, да видя разликата.  Определено има разлика. Сега точно се опитвам да налучкам как се закопава. Аз ли съм индианец или просто не мога да го налучкам?  newsm78

Но имам едно-две въпросчета:
Сравнявам сега това марче S и подложката M/L и това, което забелязвам е, че подложката освен, че е по-дълга е и по дебеличка. Предполагам, че абсорбира повечко. Но се чудех тя сгъната ли се слага в джоба? И сгънатото отпред или отзад да е?
Как процедирате като сте на разходка?
И вечерта какво да сложа вътре - парчето или подложката?

Май за сега е това. Сигурно някъде назад има отговорите на моите въпроси, но си признавам, мързи ме да "разлиствам" и ми е по-лесно да питам. Надявам се нямате нищо против  Embarassed

# 276
  • Мнения: 2 132
newsm44

Но имам едно-две въпросчета:
Сравнявам сега това марче S и подложката M/L и това, което забелязвам е, че подложката освен, че е по-дълга е и по дебеличка. Предполагам, че абсорбира повечко. Но се чудех тя сгъната ли се слага в джоба? И сгънатото отпред или отзад да е?
Как процедирате като сте на разходка?
И вечерта какво да сложа вътре - парчето или подложката?

Едното се ползва като си направил пелената за малък размер, а другото като е за голям размер. Тази пелене може да се ползва от раждането до голямо дете като се нагласява с копчетата по средата. Ето тук може да видиш показно - http://www.babykind.co.uk/wonderoosadjustingsize.htm
На разходка си прибирам мократа пелена в едно пликче и си я нося към вкъщи Simple Smile
За вечера зависи колко ти пишка детето. Моето пишка бая и слагам няколко неща.

# 277
  • Мнения: 69
Да ви честитя празника, макар и със закъснение Simple Smile  Hug Да живи и здрави, хубави мами Simple Smile))

# 278
  • София
  • Мнения: 263
Ей, че хубавка тема!
Аз вече ползвам Бамбино мио, но си представях, че тези абсорбиращи подложки ще поемат влагата и надолу пелената няма да се мокри, но въобще не е така. Мокрят ми се дори и гащичките.
Ще следя темата и ако има пак някаква обща поръчка, ще гледам да се включа.

# 279
  • София
  • Мнения: 12 229
  Момичета искате ли следващата темичка която пуснем да няма тирето със сайтове за поръчка и да я пуснем отново в майки бъдещи и настоящи. Така ще е по-лесно за новите мами да попаднат на нея и да се заинтересуват. В крайна сметка не виждам защо трябва да сме в на пазар, въпреки че известно време ставаше въпрос основно за поръчване от определен сайт, основното е за споделяне на опит и съвети в използването на пелените и ползите от това  Simple Smile

# 280
  • София
  • Мнения: 6 257
И аз мисля, че е по-добре да сме пак при 'майките'.  Peace Няма нужда да повтарям написаното от Айла. Wink

# 281
  • Мнения: 3 869
Айла, и аз подкрепям идеята, даже се изненадах, че тази тема попадна в "на пазар". То и за ЕБХ не й е място баж в отчетния форум, понеже така я намират само хора, които вече сериозно са се заинтересували от темата...

# 282
  • София
  • Мнения: 12 229
  Хм аз отдавна по разбираеми причини не следя ЕБХ темичката, въпреки че бях една от основоположничките, която я изрови от архивите, но преди време исках да я пратя като линк на една мама и не я открих  Sad Така че благодаря ти за споделената информация, забелязах че доста интересни теми заради това, че са малко различни се местят в подфоруми в които е по-трудно да попадне една мама, която тепърва започва да чете....  В случая определено заглавието и основните неща които обсъждахме в началото на темичката признавам че водеха до преместване в На пазар, но мисля че това може да го избегнем в следващата тема. По скоро да наблегнем на това че тук се споделя информация между мами използващи такива пелени и различните видове предлагани на пазара и избор между тях  Simple Smile

# 283
  • Мнения: 174
Включвам се само да вметна, че от Бейбикайнд-а не пращат номер за проследяване, а като питах за колко време ще пристигне, първия път ми отговориха 3-5 дни, а втория-скоро  Mr. Green.

# 284
  • Мнения: 11 314
  Момичета искате ли следващата темичка която пуснем да няма тирето със сайтове за поръчка и да я пуснем отново в майки бъдещи и настоящи. Така ще е по-лесно за новите мами да попаднат на нея и да се заинтересуват. В крайна сметка не виждам защо трябва да сме в на пазар, въпреки че известно време ставаше въпрос основно за поръчване от определен сайт, основното е за споделяне на опит и съвети в използването на пелените и ползите от това  Simple Smile
Ами грешката е станала заради моето уточнение в заглавието, че има сайтове за поръчка. Предполагам оттам модераторите са счели за нужно да я преместят.
Кой ще пусне следващата тема? Или да я пусна пак аз.

Общи условия

Активация на акаунт