Моля помогнете.Трябват ми координати на Зофия Шчербак

  • 15 248
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Моля Ви ако някой е чувал за нея в последната година да помогне.Изчетох всичко налично в интернет и звъня всеки ден на телефоните публикувани в сайта й ,но никой не отговаря. Момиченцето на братовчедка ми ще навърши на 6 май 5 годинки и още казва само мама и тате.Скъсаха го от изследвания и не могат да открият никаква причина в умственото и психическо развитие.Детето си е будно, умно и контактно ,но не говори.От три години посещават психотерапевт и правят логотерапия.Живеят в Гърция.Братовчедка ми е чула за Зофия Шчербак,която е признат екстрасенс.От това ,което прочетох установих ,че наистина е призната и работи с деца но не мога да я открия.Аз държа на традиционната медицина,но може би тя би могла да помогне допълнително.Бих завела и дъщеря си ,която е с левкемия и скоро приключихме лечението.Сега е доста емоционално нестабилна. Praynig.Надявам седа ми помогнете и благодаря предварително от сърце

# 1
  • Мнения: 3 914
Не съм такъв човек,но и аз като теб преди години, чух че била призната и взех че отидох при нея.Да ти кажа ли аз какво признах пред себе си,че съм овца,като всички други,които вярват на подобен род шарлатани #Cussing out
Иначе ако имаш желание,потърси я и отиди,офиса и се намираше някъде около Японския хотел/ забравих му сегашното име Blush/,по точно зад сградата дето на времето беше Орбита,в нова сграда ,гараж,40 лв. и беше първоначалния сеанс или нещо друго,незнам и аз как да го нарека,по-скоро цирк,после на всеки следващ пак 40,аз разбира се не повторих,просто се събудих навреме Mr. GreenУспех Hug

# 2
  • Мнения: 5 682
Момиченцето на братовчедка ми ще навърши на 6 май 5 годинки и още казва само мама и тате.Скъсаха го от изследвания и не могат да открият никаква причина в умственото и психическо развитие.Детето си е будно, умно и контактно ,но не говори.От три години посещават психотерапевт и правят логотерапия.
Не пишеш какви изследвания точно са правени на детето. Къде е водено, при какви специалисти?
Моето момченце е на 6 години и също не говори. Имаме си теми във форума, където ги обсъждаме тези проблеми. Можеш да ги прочетеш и/или да ги изпратиш на братовчедка си. Сигурна съм, че след прочитането им ще имате повече яснота.
Трудно проговарящи деца
Аутистичен спектър. Аутизъм - тема 7

# 3
  • София
  • Мнения: 2 262
Без да искам да обидя някого, но този подфорум не е най-подходящото място да се търси екстрасенс. Опитай в Здравния, и там има и друг подфорум, за алтернативни лечения. По-скоро там може би някой ще се намери да напише, аз лично не познавам никого като тази жена. Не съдя и не критикувам никого обаче, решен да опита всичко, за да спаси детето си. Успех с намирането, и дано намерите правилния път!

# 4
  • Мнения: 2
Благодаря ти Вики .Това е много полезна информация за мен.Аз също като всички ,които сте откликнали не съм търсила такива хора и откровено казано не вярвам,че помагат.Но съм задължена да потърся информация след като съм помолена за такава.Ще прочета всички теми и се надявам да съм й в помощ,а относно изследванията които са правени-знам че са отхвърлени генетични аномалии,аутизъм.Сигурна съм,че всичко възможно което предлага медицината е направено за детето и продължава да се прави

# 5
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
И моето дете не говори, но не бих и помислила да го водя по екстрасенси.
В нашия вход беше се настанила под наем една доста известна тогава... По стълбите имаше опашка, хората чакаха, записваха се месеци напред... Всичко беше "мижи да те лажем", само реклама и голи обещания...
Направи пари за кратко време, и после изчезна.
Това им е целта на всички.
Лошото е, че излъганата надежда нанася тежка психическа травма на родителя и както е вярвал, че екстрасенса ще помогне, така после отново изживява факта, че детето му не е като другите.

# 6
  • Мнения: 32
Да ви кажа честно напоследък и аз се убеждавам, че всички са гадни шаралатани, които само се подиграват с хорската болка. Но както се казва в толкова изтърканото клише, което в крайна сметка си е абсолютно вярно: "Надеждата умира последна". Днес в сутршния блок на бтв беше гост точно таза госпожа. Казаха, че способността й да помага е призната от медицински лица, че има случай да е помогнала на човек да излезе от кома, в ефира гостуваше госпожа, на която е помогнала да се излекува от стерилитет, споменаха още, че помагала на онкологично болни, на болни от множествена склероза и т.н. та мисълта ми беше, че щом чак по националната телевизия да я покажат, едва ли наистина е шарлатанка или поне не може да се постави под общ знаменател с другата паплач. Зофия Шчербак има страница в интернет и там пише с какви заболявания се занимава, това от което се интересувам конкретно не го пише, но все пак, щом може да извади човек от кома или да помогне на онкоболен, защо да не помогне и за това ?! Та въпросът ми е някой чувал ли е дали се е занимавала с диабет и дали може да помогне на инсулино зависим диабетик ?

# 7
  • Мнения: 6 587
Аз също я гледах вчера.Направи ми силно впечетление,че в повечето случаи работи успоредно с лекари във Военна болница,както самата тя каза.Щом са я допуснали ,значи жената се  е доказала по няняъв начин.
действително има много шарлатани, но не мога да сложа всички под общ знаменател.В крайна сметка и лекраката ,която гостъваше в предаването , каза че вече  е световна прктика да  работят съвместно с лечители(доказани лечители).
В крайна сметка ,всеки сам решава на кого да се довери,но при всички случай е задълчително посещение при лекар.

Последна редакция: пт, 23 окт 2009, 09:44 от Biserka_a

# 8
Мисля, че беше 23,10,09г. по БТВ имаше интервю със  Зофия Шчербак. Разбрах че журналиста от "Уикенд" Иван Георгиев години следи случаите с който се е занимавала Зофия ШЧЕРБАК. Ако не се лъжа беше сутришния блок, а водеща Ани Цолова.

# 9
Ако имате координатите на Зофия Чшербак-ще съм много благодарна ако ги изпратите !

Общи условия

Активация на акаунт