Asos.com вече и с доставка до България

  • 42 992
  • 407
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 77
tasi, все пак хората ги интересуват различни неща и за някои може времето на доставката да е важно. А от Лондон за Лондон е нормално да пристигат за ден и половина  Mr. Green

# 61
# 62
  • Мнения: 649
Регистрирах се в петък и си поръчах риза и обувки. Доставката до БГ беше 3.50.  В сайта пише, че в Европа пристигат за 4-7 дни, но още нищо не съм получила. Платих с Американ експрес на пощенска. Не съм имала проблеми с регистрацията или плащането.
Ще пиша когато ги получа.

# 63
  • Мнения: 1 207
Аз си получих нещата,но от Емпреса.Имах обувки и риза с марката Асос.Като цяло са малко боклучави ,но моделите са хубави.Кефя им се.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Нещата от марката ASOS са дрипави, но има някой интересни модели...другите си заслужават...но важното е ти да си доволна   bouquet

# 65
  • Мнения: 2
Аз на 03.04.2009 направих поръчка до БГ. Незнам какво ще стане все още, но се надявам скоро да разбера. На 106 паунда платих 27 паунда доставка с карта Виза на ОББ, която направих специално за онлайн поръчки. Тя е с блокирани по нея 100 лв. и каквото си внесеш отгоре това ползваш. Веднага ми дръпнаха парите от картата, така че не мисля че ще има проблем с адреса. Посочих различен от този на картата и мисля, че ще пристигнат в пощата. Забравих да кажа, че съм от провинцията - Козлодуй. Когато получа пратката ще ви пиша какво се е случило. Успешна седмица!

# 66
  • Мнения: 1 207
От сайта няма как да разберат какъв е адреса на картата.

# 67
  • Мнения: 67
Здравейте,имаше 2-3 момичета,които писаха че са поръчали-та какво стана дойдоха ли им нещата,за колко време,по пощата или на митницата? Simple Smile Момичета споделяйте,че и ние да поръчваме  Praynig А някой може ли да ми помогне с номерата на обувките и блузките? Гледах таблицата в сайта,но много нямам вяра,казвайте вие от опит с UK  дрехи  Hug

# 68
  • Мнения: 1 207
Аз нося 37 и си поръчах 4,залепнаха ми,но според мен зависи от различните марки.

# 69
  • Мнения: 2 132
От сайта няма как да разберат какъв е адреса на картата.
Е нали пишеш и байлинг адреса като си регистрираш картата.


За обувки отворени взимам 37, т.е. ук 4, за за затворени 38- ук 5.
За дрехи 34фр-6 ук, 36-8,38-10 и т.н.
Дънките са си с номерация както и при нас 25,26,27...

Аз получих тези дни едни дънки и една рокля, но сестра ми която живее в Англия ми ги прати.

# 70
  • Мнения: 12
има ли проблеми с размерите

# 71
  • Мнения: 1 207
От сайта няма как да разберат какъв е адреса на картата.
Е нали пишеш и байлинг адреса като си регистрираш картата.


За обувки отворени взимам 37, т.е. ук 4, за за затворени 38- ук 5.
За дрехи 34фр-6 ук, 36-8,38-10 и т.н.
Дънките са си с номерация както и при нас 25,26,27...

Аз получих тези дни едни дънки и една рокля, но сестра ми която живее в Англия ми ги прати.
Пишеш си билинг и шипинг адреса да са едни и същи и готово.

# 72
  • Мнения: 2 132
Ами не знам. Аз си мисля, че се проверяват данните на картата.

# 73
Днес пристигна поръчката ми - точно за 1 седмица, по пощата. Бях поръчала бански и плажна рокля с марката asos. Като цяло съм доволна. Материите са добри. Някой беше казал, че са боклучави, но поне моите неща изглеждат съвсем нормално. Разбира се за тези цени не съм очаквала нещо невероятно. Според мен са ок.
Като размери общо взето съм уцелила - нося xs/s, т.е. 8, това беше най-малкия размер на роклите. По принцип имам няколко блузи от UK и мисля, че техните памучни дрехи са по-качествени от българските.
Доставката както бях казала ми излезе по-малко от 5 паунда.
Ако някой има др. въпроси, с радост ще помогна ако мога Simple Smile.

# 74
  • Мнения: 133
Някой поръчвал ли е обувки от този сайт?
Дали са качествени? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт