Тайната на дългата и здрава коса - 60

  • 23 434
  • 397
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 474
Стискайте палци, след малко имам час при фризьор. По препоръка на колежка отивам при него, дано не ме окълца до ушите, че и такъв случай имам - аз казвам връхчетата, тя реже поне 5 см #Cussing out
Не мога да чакам до другата седмица подходящата фаза на луната, доста съм нацъфтяла...

# 76
  • Мнения: 4 496
Преди да клъцне за първи път- гледай и крещи ако трябва! Laughing
 Praynig Дано не те окълцат много. Praynig

Кате, точно ти ли го казваш?  Mr. Green


П.П. Забравих да ви кажа, че си поръчах ето това
                                                                                    

Цитат от друга тема:
Цитат
Здравейте,
бих искала да попитам специалистите относно един продукт за коса на L'oreal - Hydra Repair/Thermo Bi-Actif System.
"Двуфазен спрей с хидратиращо лечение за косата. Омекотява косата и й придава невероятен блясък."
Има следния състав:
AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, PEG-1 DIMETHICONE, DIMETHICONE, GLYCERIN, POLYQUATERNIUM-4, CHLORPHENESIN, DIMETHICONOL, METHYLPARABEN, PHENYL TRIMETHICONE, BENZOPHENONE-4, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, Cl 42090/blue, Cl 17200/RED 33, PARFUM/FRAGRANCE C27946/1

Цитат
Да, продукта е много добър и определено ще свърши работата. Има водозащитни, антистатици (и то най-добрия!!!), за блясък.

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 13:56 от ♥ мис арк ♥

# 77
  • Мнения: 3 782
Честита ни нова тема! Мис арк  Hug отново е страхотна. Честита ти придобивка, очаквам снимки със всяка от приставките Косата ти наистина е хубава  Heart Eyes От къде я купи? Не че ще ме огрее скоро.
Торнадото, твоята също е страхотна, наистина.
Аз засега се мажа само с разми масла,малко съм в почивка.
Искам да си взема шампоан, но ще видим какъв, защото тук при нас, от тези които сте дали в графиката, тук има само Елсев, Шаума и такива подобни. Искам наистина нещо хубаво.

# 78
  • Мнения: 4 496
Косата ти наистина е хубава  Heart Eyes От къде я купи? Не че ще ме огрее скоро.

Joy На първо четене все едно ме питаш от къде съм си купила косата... Joy
Машата я купих от Техномаркет / или Технополис, все ги бъркам кое къде беше. За тези от Варна- Техно- еди- кое- си до Метро, не до Елпром Joy/

# 79
  • Мнения: 3 782
Уф че съм една Blush, защото после го добавих това мнение, каква марка е?
Това ли е? http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09038685
Погледнах и в технополис, но сайта е ужасен, няма нищо Crossing Arms
Уф искам я!
Гласувах в анкетата с опция пред два дни, на третия.
Мис арк ,благодаря за информацията.

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 16:40 от ani_4ka

# 80
  • Мнения: 4 496
Марката е същата- Бейбилис, но иначе не е същата. С керамични плочи е.В предната тема бях пуснала картинка. Сега ще я намеря.
Ето:

# 81
  • Мнения: X
Здравейте всички!

мис арк, честита придобивка!  Hug
Шушулче, великолепна коса... Ако може сложи снимка каква е в нормално състояние!  Heart Eyes

Момичета, днес съм на фризьор. Не зная дали е подходящо или неподходящо според Луната, не знам и какво да поискам да ми направят с косата... Повечко или по-малко да срежат.. Така се колебая.  Confused Избирам си граница - не повече от 5 см. Обаче не зная права ли да бъде линията, на венец ли, на каре ли... И няма кой да ме посъветва, мъжа ми каза - както искаш се направи. Нямал предпочитания.  Tired

# 82
  • Мнения: 4 496
В първия пост под снимката съм сложила сайт за Луната. Днес може да се подстригваш. НЕ за боя и къдрене. Hug

Аз много харесвам коса на венец. На черта също. Карето не е ли за по-покорни коси?  Thinking

# 83
  • Мнения: X
Не знам. Моята стои винаги много рошава. Ето тази много ми харесва, но не знам дали ще ми върви, аз съм и с бритон, чакам го да израстне и да го залича. http://www.customhairbycatherine.com/images/239_Rachel_good_shot.jpg

# 84
  • Мнения: 4 496
Ще трябва да я изправяш всеки ден. Косата тук е права като праз. Shocked

# 85
  • Мнения: X
 Embarassed Не се бях сетила, вярно..
Вече ми се свидят цели 5 см, ще кажа само 3-4. Утре ще покажа какво е станало, стискайте ми палци!   newsm51

# 86
  • Мнения: 4 496
Уф, 3-4 см. дето си ги чакала 2 месеца да пораснат... Sad
НЕ ме слушай де. Аз, както всички вече знаят, не обичам ножиците. Crazy

# 87
  • Мнения: 2 110
Леле, Облаче, колко си била красива ?! Flutter Hug Peace
За първи път виждам лицето ти ! Възхитена съм!Много приятно и нежно  излъчване ! И сини очи...

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 17:57 от Си ♥ си ♥

# 88
  • Мнения: X
Си Си, това не съм аз, това е снимка от нета... Съжалявам за недоразумението!  Embarassed Embarassed Embarassed

# 89

Общи условия

Активация на акаунт