Мислите ли, че ще правите секс само с този партньор

  • 6 616
  • 107
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 473
Не мога да бъда 100% сигурна, защото вероятността да се случи на мен или на мъжа ми е голяма, както на всеки човек. "Двама души могат да споделят заедно цял живот, но трудно цял живот могат да споделят едно легло" - това го беше казал Витомир Съраиванов, когато водеше "Островът на изкушението". Принципно нито търся, нито мисля за изневяра, дори я изключвам на този етап от брака ми, но след години не се знае.

# 76
  • Мнения: 35 961
за момента нямам желание /и намерение/ да правя секс с други партьори, но това нищо не значи - вече за нищо не се заричам - животът е шарен, не знам какво ще ми поднесе, но при добро стечение на обстоятелствата може и само с този да остана до края, т. е. 'не знам'  Grinning

# 77
  • Мнения: 3 314
не знам  Rolling Eyes 

# 78
  • Мнения: 2 386
Има един лаф ''Ха, дано, ама надали!'' ..

# 79
  • Мнения: 1
Има един лаф ''Ха, дано, ама надали!'' ..

не ве виц е :

След сватбената процедура Манго и Айшето си лягат.
Манго: - Аб'е Айше а дано си девствена
Айшето: - Хадано ама нада ли

# 80
Отговорих с "ДА" надявам се и съпругът ми да мисли така.

# 81
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Докато съм с него - да.

# 82
  • Мнения: 1 559
Не мога да съм сигурна какво ще ми поднесе живота Mr. Green.Но съм сигурна че искам да съм с мъжът ми до края Heart Eyes.. точен отговор не мога да дам. newsm78

# 83
  • Мнения: 3
Мммм НЕ  Peace

 Я Куба, я Хавай , я Карибите .... да не ме е пращал сама с приятелки  Embarassed

Никога, нищо ,  не се знае  Peace

# 84
  • Мнения: 647
един малък романс понякога допринася много за сплотяването на една връзка, в повечето случай поне според мен този романс е с човек който е противоположност на постоянния партньор ... така човек разбира и оценява какво има

Много си права!  Peace

# 85
  • Мнения: 3 695
бих отговорила с по скоро не  Rolling Eyes
всичко се случва в този живот и нищо не се знае  Flutter

# 86
  • София
  • Мнения: 368
Отговорих с НЕ. Никой и никога не е застрахован да се влюби отново и отново ... или просто да потърси разнообразие в секса или изобщо във взаимоотношенията. Никога не съм мислела по този начин, но живота именно с настоящия ми партньор ме научи да разсъждавам "модерно". И сега ми е много лесно да приемам реалността такава каквато е.

# 87
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ммммм Rolling Eyes

незнам  Laughing

# 88
  • Мнения: 63
Какви проценти само  Laughing Не знам,за сега не искам и не търся,но ако го направи няма да му остана длъжна  Whistling

# 89
  • Мнения: 10
Отговорих с ДА, защото така бих искала да е... Мисля, че е много важно духовното допълване, сливане с половинката. Когато намерим това равновесие, удовлетворение тогава кому е нужно да мисли секс навън? Но през живота си, както и в семейният, човек преминава през различни катаклизми, сътресения, все неща които ни извеждат извън ритъма, извън това нещо което ни е крепяло, на което сме устоявали до сега. Замислете се, колко са двойките които са запазили семействата си, до края на живота си са били заедно, в добро и зло? Бих искала да съм една от тези, които ще го постигне, вярвам, разчитам на това, разчитам и вярвам, че човекът до мен, е този с който ще остарея и няма да нараня. Надявам се и той да мисли така за мен. Какво повече, само здраве да има!

Общи условия

Активация на акаунт