33-Австрийки с усмивка на уста-чакат с нетърпение пролетта!

  • 12 470
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
 и аз не мога да повярвам,че е възмойно една жена да живее 24 год. с някого и да не се досети,че има несто нередно,камо ли да намери 3 деца пред вратата си уж подхвърлени от дъщеря й и да не предприеме нещо.Както и че някои може да построи и обзаведе цяло жилище без никой от околните да забележи.май това е следствие от факта,че австрииците са наистина доста дистанцирани и в болшинството си не допускат лесно другите до себе си.

# 286
  • Vienna
  • Мнения: 261
Сара, според мене не е от времето. Това винаги го е имало. Просто сега жертвите успяват да си отворят устата и да кажат. Интуицията ме е лъгала и то не веднъж.
Пък като видиш един на улицата с такива очи би ли казала " ти си педофил и чукаш деца. Айде в полицията".  Доколкото съм чела тези хора имат изключително чувство в комуникацията и успяват да уверят всички в добросъвестноста си. Нали знаеш кой вика пръв "дръжте крадеца"... Самия крадец обикновено
Да не забравяме, че тука не става въпрос за секс, а за сила и доминантност над другия.  Психиатърката, която е говорила с него каза, че той е бил изненадан, че дъщеря ми се е чувствала затворена и изнасилена. Той до последно е мислил, че тя го е обичала...
Мирослава според мене това няма нищо общо с националноста. Мисля, че може да се случи навсякъде.

# 287
  • Vienna
  • Мнения: 261
Тедииии
НОВА ТЕМА!

# 288
  • Мнения: 957
Честит рожденник и честита годишнаина!!!   bouquet Много радост и любов!

Облак, ти беше  споменала веднъж за една книга по темата за педофилията. Ако не се лъжа беше на един журналист от про7. Би ли ми дала пак авторът и заглавието.

# 289
  • Виена
  • Мнения: 725
След малко ще пусна новата тема  Wink

# 290
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Облаче, със сигурност ще му се дореве на човек при подобни мисли. И на мен ми се реве. А колко ме е гнус  Sick Ей, досега не съм вярвала, че нещо може да ме потресе толкова надълбоко. Дали е от факта, че вече имам дете и мирогледът се е попречупил? Все по-често не подминавам разни гадости с успокоителното "Това мен не ме засяга ". Само като си помисля, че детето ми може да бъде въвлечено в нещо, някъде, от някого, с някого... Кое и как създава в обществото подобни нехора? Давай я тая книга! И аз си спомням, че беше споменала веднъж потреса си от нея. И като се запознаем с факти и цифри какво? Ще намерим ли педофила от детската градина на детето си? Леле, ще се издрайфам... Не мога да продължа!

# 291
  • Мнения: 957
някой знае ли за куриерски услуги от БГ до Австрия по-евтини от тези на пощата? Става въпрос за макс. 4 кг.

Някой ползва ли аспиратор, който не е свързан с комин? От тези с ватата. Не съм много наясно дали филтърът може да е само вата или може да е и метален. Оказа се, че в новото жилище няма комин за аспиратора. Много съм разочарована Cry Аз си купих аспиратор и се оказа, че не ми върши работа, а аспираторите с вата ми се виждат супер допотопни. Ако някой от вас ползва такъв или е ползвал , моля да сподели впечатления.

Коригирам се. Оказа се , че този който имам има и Umluftbetrieb , затова ще си го запазя.

Значи въпросът ми е как функционира един аспиратор на Umluftbetrieb . Оказа се, че може да е и с метален филтър, а не само с вата.

Боже кви неща ме вълнуват, а вие дискутирахте за педофилията. Станала съм отчаяна  хаусфрау!!!

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 15:03 от fat.wombat

# 292
  • Виена
  • Мнения: 725
Новата тема    bouquet.После ще я дооправя,че мъжът ми е седнал на другия лаптоп,а там са ми повечето неща.

Общи условия

Активация на акаунт