Спираловиден нож?

  • 9 014
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 371
 Mr. Green Идейно е.

Сега видях, че има Ф7 и Ф10, кое е по-добро? И трудно ли се работи с него?

# 16
  • Мнения: 22 867
Mr. Green Идейно е.

Сега видях, че има Ф7 и Ф10, кое е по-добро? И трудно ли се работи с него?

Моето е с Ф 15 мм. Може и двете да си ги вземеш, ще си правиш разни спиралки по големина, но 7 ми се струва много малко. newsm78

Сетих се за една снимка на пиле в ябълков сос, ако можеш от там да си представиш колко дебели спиралки прави Ф15.....

   Не се работи трудно - забиваш острието и въртиш, после сгъваш рамото, с което въртиш надолу покрай оста и изваждаш. Не знам колко ясно ти стана, но като опиташ, ще видиш, че не е трудно. Peace

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 19:59 от labrex

# 17
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Само, ако са много едри и твърди морковите се сцепват понякога. Като за начало пробвай с краставица, най-лесно и приятно е. Става и с моркови, но си е и играчка, доста фира остава от морковите и картофите, но пък после може да си направиш от изрезките супичка примерно.

# 18
  • Мнения: 4 371
Много ми харесва, зарибена съм Mr. Green

# 19
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Много ефектно!  Peace
Аз пък си търся най-обикновен "къдрав" нож.
От тези,с които навремето мама ми правеше "къдрави" пържени картофки или "къдрави" краставички,хаха.
Доста по-популярен е от спираловидния,но интересно защо не  виждам по магазините  Confused .
Надеждата ми е да  има в Солингена на Пиротска.Някъде ако сте виждали и споделите къде,ще съм ви мнооого благодарна!
Ето например,в настолната ми книга на Звездев с бг нац.кухня,хаха,в рецептата за телешко варено,какво се казва:
"картофите и морковите се нарязват на красиви фигурки"!!!
Хахаха,еми моите не са красиви  Mr. Green .Освен това се надявам  с подобни номера да подкупя дъщеря си да яде  Whistling

# 20
  • Мнения: 5 001
Много ефектно!  Peace
Аз пък си търся най-обикновен "къдрав" нож.
От тези,с които навремето мама ми правеше "къдрави" пържени картофки или "къдрави" краставички,хаха.
Доста по-популярен е от спираловидния,но интересно защо не  виждам по магазините  Confused .
Надеждата ми е да  има в Солингена на Пиротска.Някъде ако сте виждали и споделите къде,ще съм ви мнооого благодарна!
Ето например,в настолната ми книга на Звездев с бг нац.кухня,хаха,в рецептата за телешко варено,какво се казва:
"картофите и морковите се нарязват на красиви фигурки"!!!
Хахаха,еми моите не са красиви  Mr. Green .Освен това се надявам  с подобни номера да подкупя дъщеря си да яде  Whistling
Има по домашните потреби около Женския пазар...Аз скоро си купих.

# 21
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Ама читав ли е?
Видях аз,да си призная,в Метро,но ми напомниха на един екземпляр от миналото,супер тъпо и ръждясващо нещо...Квадратно ли е като форма с пвц от едната страна?

# 22
  • Мнения: 5 001
Има дръжка....Малко е правоъгълно моето къдраво ножче....И не е ръждясало все още  Rolling Eyes
Имам го от есента....Правих туршии с него,рязала съм картофи,краставици, за салати и украси....
Не знам ти какво точно търсиш,ама аз съм доволна

# 23
  • София
  • Мнения: 1 341
Много ефектно!  Peace
Аз пък си търся най-обикновен "къдрав" нож.
От тези,с които навремето мама ми правеше "къдрави" пържени картофки или "къдрави" краставички,хаха.
Доста по-популярен е от спираловидния,но интересно защо не  виждам по магазините  Confused .
Надеждата ми е да  има в Солингена на Пиротска.Някъде ако сте виждали и споделите къде,ще съм ви мнооого благодарна!
Ето например,в настолната ми книга на Звездев с бг нац.кухня,хаха,в рецептата за телешко варено,какво се казва:
"картофите и морковите се нарязват на красиви фигурки"!!!
Хахаха,еми моите не са красиви  Mr. Green .Освен това се надявам  с подобни номера да подкупя дъщеря си да яде  Whistling

Такъв ли нож търсиш?


С това си правя топтата за супа топчета

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 12:26 от рени55

# 24
  • Мнения: 22 867

Аз имам тая джаджа, купувана преди сто години, още по соцвремената, произведена е в Хром -Силистра /написано е на зелената и част/. Върши ми чудесна работа и, за разлика от Факелман-ските производства, все още не е ръждясала. Peace

# 25
  • Мнения: 4 371
И аз имама такова, синьо, наследство от майка ми Mr. Green

# 26
  • Мнения: 22 867
И аз имама такова, синьо, наследство от майка ми Mr. Green

Тя и моята ми е наследство, добре, че са майките!  bouquet

# 27
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Аз пък само не видях какви с аим цените за доставка newsm78
Никъде не пише в сайта...или ми е убягнало от погледа

# 28
  • Мнения: 930
ей, то много хубаво става Blush Thinking
май се зарибих и аз Blush Mr. Green

# 29
  • Мнения: 4 371
Аз пък само не видях какви с аим цените за доставка newsm78
Никъде не пише в сайта...или ми е убягнало от погледа

Сайтът е малко смотан, аз не успях да поръчам.

Общи условия

Активация на акаунт