Кой говори повече и кой по бързо?

  • 1 615
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 183
Как смятате кой говори  повече,  и кой по бързо -мъжете или жените??  Wink Laughing

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
зависи от конкретния индивид.

# 2
  • Мнения: 0
Няма значение дали говориш бързо или бавно - важното е да говориш по-малко глупости  Thinking Thinking

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
мексиканците

# 4
  • Мнения: 1 897
В нашето семейство-аз. И повече, и по-бързо.

# 5
  • Мнения: 2 388
зависи от конкретния индивид.

Така е.

# 6
  • Мнения: 323
В нашето семейство-аз. И повече, и по-бързо.
И при нас е така.

# 7
  • Мнения: 183
Интересно защо тогава спортните коментатори са мъже,след като  е доказано,че жените говорят по бързо от мъжете?  Laughing Laughing

# 8
  • Мнения: 370
мииииииии  newsm78

# 9
  • Мнения: 721
да спортните коментатори са мъже,но рекламите за медикаменти с жени.ама колко бързо говорят самооо newsm78

# 10
  • Мнения: 589
Интересно защо тогава спортните коментатори са мъже,след като  е доказано,че жените говорят по бързо от мъжете?  Laughing Laughing
От чист сексизъм,Гили...

# 11
  • Мнения: 473
Жените естествено, нямаме стигане! Laughing

# 12
  • Мнения: 2 448
Интересно защо тогава спортните коментатори са мъже,след като  е доказано,че жените говорят по бързо от мъжете?  Laughing Laughing

Ами защото малко жени ги влече да коментират спорт.

# 13
  • Мнения: 3 294
Жените естествено, нямаме стигане! Laughing
Ммм да , аз съм жив пример  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 183
Интересно защо тогава спортните коментатори са мъже,след като  е доказано,че жените говорят по бързо от мъжете?  Laughing Laughing

Ами защото малко жени ги влече да коментират спорт.
Да добре обаче и рекорда на Гинес за най много изговорени думи за 1мин също се държи от мъж!! Laughing Laughing

# 15
  • Мнения: 2 448
Интересно защо тогава спортните коментатори са мъже,след като  е доказано,че жените говорят по бързо от мъжете?  Laughing Laughing

Ами защото малко жени ги влече да коментират спорт.
Да добре обаче и рекорда на Гинес за най много изговорени думи за 1мин също се държи от мъж!! Laughing Laughing

Занимава им се с глупости на мъжете, явно нямат толкова работа и ходят да се записват за рекорди.  Laughing

# 16
  • Мнения: 721
то едно е да си поставиш някаква цел-за идеята и друго да ти идва отвътре,постоянно

# 17
  • Мнения: 183
то едно е да си поставиш някаква цел-за идеята и друго да ти идва отвътре,постоянно
Е то за това идеалния брак е глух мъж и няма жена  Laughing Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 183
Интересно защо тогава спортните коментатори са мъже,след като  е доказано,че жените говорят по бързо от мъжете?  Laughing Laughing

Ами защото малко жени ги влече да коментират спорт.
Да добре обаче и рекорда на Гинес за най много изговорени думи за 1мин също се държи от мъж!! Laughing Laughing

Занимава им се с глупости на мъжете, явно нямат толкова работа и ходят да се записват за рекорди.  Laughing
Верно са глупости да го ева  Laughing Laughing Да те знае цял свят,че си най добрия  Laughing Laughing

# 19
# 20
  • Мнения: 721
е защо да е осакатена и жената,мъжа като е глух е достатъчно.то затова и толкова говорим щото повечето мъже са глухи

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Жените - повече.
Мъжете- по-бързо.

# 22
  • Мнения: 183
Жените - повече.
Мъжете- по-бързо.
Кратко, ясно и отчетливо  smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10

# 23
  • Мнения: 183
е защо да е осакатена и жената,мъжа като е глух е достатъчно.то затова и толкова говорим щото повечето мъже са глухи
Зависи от изказването  Laughing Laughing не на всеки му се иска да го чуе  Laughing Laughing

# 24
  • Мнения: 63
Жените  hahaha е такова чудо нема smile3521

# 25
  • Мнения: 672
Бързо говорят тези, на които им тече бързо мисълта. Спортните коментатори са мъже, защото там не се иска да се мисли като се говори.

# 26
  • Мнения: 721
разбира се,че зависи и от изказването.като не им изнася и углушават

# 27
  • Мнения: 930
и аз си мисля , че жените Peace

# 28
  • Мнения: 183
Бързо говорят тези, на които им тече бързо мисълта. Спортните коментатори са мъже, защото там не се иска да се мисли като се говори.
Вярно,че не трябва да се мисли ,дали пък ,не чете мача и по сценарии  Laughing Laughing а изобщо  ка ли са и научили имената на 22-ма играчи например  newsm78 newsm78 не им е трябвало много да мислят  Peace

# 29
  • Мнения: 672
Бързо говорят тези, на които им тече бързо мисълта. Спортните коментатори са мъже, защото там не се иска да се мисли като се говори.
Вярно,че не трябва да се мисли ,дали пък ,не чете мача и по сценарии  Laughing Laughing а изобщо  ка ли са и научили имената на 22-ма играчи например  newsm78 newsm78 не им е трябвало много да мислят  Peace

Ако 22 имена са критерий за остър ум и бърза мисъл ... newsm78

# 30
  • Мнения: 183
Бързо говорят тези, на които им тече бързо мисълта. Спортните коментатори са мъже, защото там не се иска да се мисли като се говори.
Вярно,че не трябва да се мисли ,дали пък ,не чете мача и по сценарии  Laughing Laughing а изобщо  ка ли са и научили имената на 22-ма играчи например  newsm78 newsm78 не им е трябвало много да мислят  Peace

Ако 22 имена са критерий за остър ум и бърза мисъл ... newsm78
Ами, при положение, че има всеки ден по около 4 мача- футбол да не говорим за хокей,баскетбол и тенис- вярно не е критерии   Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 19:22 от ГИЛ ГРИСЪМ

# 31
  • Мнения: 370
При нас аз съм приказливката    Grinning

# 32
  • Мнения: 158
според личноста.... абе да питам, как мога да си сложа моя картинка в профила, цял ден се мъча, зависи ли от ранга който имам!? Съжалявам за въпроса, който няма нищо общо с темата  Embarassed

# 33
  • Мнения: 158
Благодаря ти за услугата, идеална работа  Laughing Приятна вечер!

# 34
  • Мнения: 804
И двамата сме от приказливите ама умеем и да изслушваме.Май аз повече приказвам нали съм жена-на жените не можеш им запуши устите/по принцип/.За по -бързо не говорим чак бързо,ама се случва да говорим и двамата едновременно и тогава .........олеле майко!

Общи условия

Активация на акаунт