Кой получава 350 лв. (на месец не на ден!)

  • 15 981
  • 367
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 5 370
И за да съм в тон с темата, ще добавя и още нещо - един от най-големите развъдници на гореупоменатата сума е.....родният БАН. Най-големият източник за добре платени кадри за частни фирми тук и в чужбина. Лично съм говорила с МЪЖ, който все още работи там, а за да издържа семейството си-и на още едно място.
Това е.....меко казано, срам. Една държава , която не си цени мозъците, не е никаква държава.

# 361
  • София
  • Мнения: 747
Аз взимам 260лв заплата bowuu,това ако не съм ползвала болничен.Преди месец,работех на друго място и взимах 450лв.И тогава и сега,не ни стигат парите,мъж ми има сезонна работа,някакси се справяме.Човек знае и 2 и 200.Държа да отбележа,че си плащаме сметките,и никой не ни помага,ако не броим обяда веднъж седмично при свеки Mr. Green

# 362
  • Мнения: 4 585
Едно време инженери, лекари, учители бяха сред най-ниско заплатените, защото комунистите с трето отделение бяха на власт.
А сега - все още икономиката ни е мутренска, с много малки изключения. Разчита се на сенчест бизнес, пране на пари, елементарни неща - кръчмичка, хотелче, фурничка, магазинче за дрехи втора ръка. Няма нищо високо технологично, заинтересовано да си осигури кадри, да отиде в един университет, да проведе конкурс, да отпусне стипендия.
Кой от депутатите би гласувал да даде пари за наука? Мутренски лица, пияндурски лица, говежди, налудни.

# 363
  • Мнения: 5 370
Вълк, абсолютно съм съгласна с тебе. АМА МНОГО!!!!

(особено за тези с трето отделение).

# 364
  • Мнения: 6 039
Ако вземах дали щях да го правя на въпрос.Като се вдигне работата получавам 450лв без да се увеличава на горе.Но като падне работата се започва 400-350.

Майтап си правиш, аз вече наистина се убедих че не съм в час и че летя в облаците!
На мен някой ако ми прави такъв оборот на ден, ще му давам половината печалба?
Какво продаваш?

# 365
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ако вземах дали щях да го правя на въпрос.Като се вдигне работата получавам 450лв без да се увеличава на горе.Но като падне работата се започва 400-350.

Майтап си правиш, аз вече наистина се убедих че не съм в час и че летя в облаците!
На мен някой ако ми прави такъв оборот на ден, ще му давам половината печалба?
Какво продаваш?
Авточасти.То и  за това се прави висок оборот,два амортисьора като са 200 лв.

# 366
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
...а правя оборот по 2-3 000лв. на ден.

.....Авточасти.То и  за това се прави висок оборот,два амортисьора като са 200 лв.
Ти на това висок оборот ли му казваш? Кварталният хран. магазин до нас прави повече на ден.

# 367
  • Варна
  • Мнения: 10 493
...а правя оборот по 2-3 000лв. на ден.

.....Авточасти.То и  за това се прави висок оборот,два амортисьора като са 200 лв.
Ти на това висок оборот ли му казваш? Кварталният хран. магазин до нас прави повече на ден.
Ти само последното мнение ли прочете.Говорихме как се прави оборот от 2-3000 лв.Тук само дадох пример как става Laughing

Общи условия

Активация на акаунт