ПЛЕВЕН - 87

  • 17 863
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 220
И при мен е така -тъкмо се карам на малката ,че е пипала компа.
Сега ще се извиня Joy.

# 61
  • Мнения: 5 026
Бе и аз тъкмо се пуля Simple Smile
Я да питам-на Бужи в групата има варицела. Ако го лепне-аз съм карала като малка, нали не е опасно за мен и бебето?

# 62
  • Мнения: 1 196
Ааааа, не ми харесва така, ще ослепея    Shocked

# 63
  • Плевен
  • Мнения: 973
Щото ме е налегнала една тъпотия-не ми се излиза никъде, да има как да лягам с дрехите-нали ти казах оня ден Simple Smile дано се поправя скоро.
В такъв случай направо ще мина през вас да те загреба и хайдееее .... сигурна съм, че ще ти се отрази добре  Hug.

Тина новата визия на форума е от преди малко, а вчера промениха визията и на сайта Simple Smile.

# 64
  • Плевен
  • Мнения: 973
Бе и аз тъкмо се пуля Simple Smile
Я да питам-на Бужи в групата има варицела. Ако го лепне-аз съм карала като малка, нали не е опасно за мен и бебето?
Ти имаш имунитет, но нека и мед. капацитети се изкажат Simple Smile.

# 65
  • Мнения: 1 196
Аз за сайта видях, ама тук е друго, дребен ми е шрифта, отивам да видя къде мога да си изкажа мнението   Whistling

# 66
  • Мнения: 2 111
Моят шрифт си е нормален и нямам никаква нова визия  newsm78

# 67
  • Мнения: 1 196
Оправиха го   Hug
Може би пробват нещо   newsm78

# 68
  • Мнения: 153
На който му е дребен шрифта  контрол и + ще му подобрят настроението... за срещата - където и да кажете, ако не изникне нещо спешно съм на линия  аз  Laughing

# 69
  • Мнения: 1 196
На който му е дребен шрифта  контрол и +

Неее, имаше промяна във визията на форма, Мама каза скоро да очакваме нови неща   Peace

# 70
  • Мнения: 5 616
Я обяснете къде е тая пицария. Ако се пооправи дечко, ще дойда в четвъртък, ако не - следващия път. Sad

# 71
  • Мнения: 22 431
И аз не съм видяла нова визия на форума, при мен всичко си е както преди, явно е било за малко.

За сега идвам на 12ти в Кантоната.

# 72
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Аз май явно се включвам точно за срещите. Нямаше ни почти месец, бяхме си на Силистра а там нет нямаме. За срещата бройте и мен ,само да ми кажете каде се намира тая пицария.

# 73
  • Мнения: 153
в 9-ти квартал до Лайф-а...  Mr. Green
- нещо май  не съм много описателна ...ама толкоз си мога... мога да кажа и мааалко над читалището

# 74
  • Плевен
  • Мнения: 973
Който видял, видял  Sunglasses.
За мен тук има нова визия и е от вчера сутринта, поне аз я забелязах тогава http://www.bg-mamma.com/. Преди час и форума беше с подобна визия .

Общи условия

Активация на акаунт