Ядем и слабеем тук - при Дюкан с месо и зеленчук - 162

  • 30 882
  • 559
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 850
     bermudez , миличка това за триците, което ми каза Сани3 , е че в последната книга на Дюкан пише , че които желае бързо сваляне може на направи 1-2 дни само на трици и течности , смисъл приготвени както ти харесва във вид на кексче , плачинка и прочие но да е само това през целия ден без да се ограничава количетвото им в деня ! Дано е станало ясно ! А понеже аз искам да сваля още 1-2 кг и да мина в 3 та фаза мисля тези дни да го пробвам по точно в сряда и четвъртък ! Ще кажа какво съм постигнала и дали има резултат  !   Hug

 Точица   , в търговската мрежа има мариновани корнишони , приготвени без захар на филма ЕСЕ опаковката е прозрачно буренце !

 ВАНЯ , не се връзвай всеки има право на избор !  Сподели успехите си  Hug

# 76
  • Мнения: 404
zdraveite mislja 4e tezi resepti na Dukan ne sa mnogo spolu4livi i 6te vi kawa za6to predi edno izvesno vreme bjax 130kg sega sam 75 i se 4ustvam mnogo dobre optval sam ja i kato ja spre6 zapo4va6 da ka4va6 pak i to po barzo selija smisal na dietata e glad i li6enija druga perspektiva ne viwdam aaaa da ne zabravja i mnogo sport
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Ти пък откъде се взе???????И да си чувал за кирилица?Ей сега се изписа темата за нула време Joy hahaha
Въпреки, че не пиша момичета аз съм една от вас FlutterОтслабнах мин. година с 16 кг, сега съм на малък поправителен, и съм убедена, че пак ще успея Peace.НЯМА ПО ВЕЛИК РЕЖИМ ОТ ДЮКАН!!!.
Не можах да се въздържа от коментар след този пост. Crazy Mr. Green
Шапка ви свалям и за упоритостта, и за желанието да споделяте ценния си опит. Hug   bouquet

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 14:03 от ~ВАНЯ~

# 77
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Връщам се да оспамя, за което горещо моля Вещи да ми прости, обаче...........

Забравих да честитя на прекрасната Пина    bouquet  Hug  bouquet - да си винаги усмихната и весела, щастлива и здрава!

Ч.Р.Д. и на Михи    bouquet!

С мнооооооого голямо закъснение - Дори, честит имен ден, миличка! Дано да си много, много щастлива, весела, радостна, усмихната и слънчева! Да постигаш всички свои цели с лекота и да се целиш все по-нависоко!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Честит имен ден на всички именници! Честит осми март на всички прелестни жени тук! Чест е че ви познавам - лично или виртуално!

Мар4елка  Flutter - след сватбата може!  Crossing Arms  Аз съм консерва  Whistling Whistling Whistling

~ВАНЯ~
- ама защо не пишеш!   bouquet Добре дошла и се включвай! А такива разни провокатори не им се връзвай!  Peace

# 78
  • Мнения: 201
zdraveite mislja 4e tezi resepti na Dukan ne sa mnogo spolu4livi i 6te vi kawa za6to predi edno izvesno vreme bjax 130kg sega sam 75 i se 4ustvam mnogo dobre optval sam ja i kato ja spre6 zapo4va6 da ka4va6 pak i to po barzo selija smisal na dietata e glad i li6enija druga perspektiva ne viwdam aaaa da ne zabravja i mnogo sport

Остави всеки сам да си прецени, а?  Stop И се научи да пишеш на кирилица и грамотно  Naughty

mmmshushy80, благодаря, трябва да потърся къде във Варна се продават такива краставички Simple Smile

bermudez, а домашна туршия без захар? Или е много солена?

# 79
  • Мнения: 712
Шуши , благодаря за бързия отговор Hug

konstantin dimitrov 1.Пиши на кирилица ...........2.Жалко за Теб , че изобщо не си схванал същността на режима ooooh!

Точица , щом сама си я приготвила и е без захар може Peace

# 80
  • Мнения: 45
zdraveite mislja 4e tezi resepti na Dukan ne sa mnogo spolu4livi i 6te vi kawa za6to predi edno izvesno vreme bjax 130kg sega sam 75 i se 4ustvam mnogo dobre optval sam ja i kato ja spre6 zapo4va6 da ka4va6 pak i to po barzo selija smisal na dietata e glad i li6enija druga perspektiva ne viwdam aaaa da ne zabravja i mnogo sport
Първо браво, че си свалил толкова много!
Второ, нормално е борбата да е ежедневна. Докато тялото не свикне с новите килограми, процесът на отслабването не е завършил. Мисля, че поне 5 години трябваше да се задържи постигнатата цел, за да си каже човек, че наистина е отслабнал.
Плюс това идеята на Дюкан е не само да намалиш теглото си, а и да промениш хранителните си навици, а не да отслабнеш и пак да започнеш да се тъпчеш като преди. Мисленето относно храната, както и отношението към нея след края на режима не бива да е както преди него. Съгласна съм за лишенията, но не и за глада...Тук почти всички са бивши, а някои и настоящи лакомници и в тази тема са малко гладуващите във фазите, а камоли след края...
Както и да...всеки си има право на мнение...

# 81
  • София
  • Мнения: 2 845
Здравейте и от мен!

Днес правя 2 месеца с режима и ето отчета ми:
Свалени 9 кг, остава 1 до набелязаната цел.
Свалени по 10 см от талията и ханша и по 5 от всяко бедро.
И най-важното - чувствам се супер, всички дрехи от преди раждането ми стават и ми стоят страхотно, купувам си нови дрехи, каквито пожелая - всичко ми става и ми стои добре!

Благодаря, Дюкан!   bouquetБлагодаря и на вас за подкрепата! Hug


Някой беше питал за туршии - ако не са със захар стават. Лично аз не ям безсолно - защото имам ниско кръвно, а въпреки това свалям. Но все пак всеки да решава за себе си.

Поздрави на всички празнуващи! Много ми хареса написаното от Вещи. Simple Smile

# 82
  • Мнения: 5 001
Стелксен,много ти е готин новият аватар  Hug Hug Hug И ник  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ха-дано!

Ваня,пиши по-често  Hug Hug Hug Hug

konstantin dimitrov,всеки си е решил кое е най-добро за него и как се чувства.Има много хора ,които нямат време за спорт или спорта не им понася....Причини много!Така,че моля не налагай мнението си в тази тема щом не ти харесва режима...Ние тук сме едно семейство и се подкрепяме взаимно.

# 83
  • Мнения: 1 033
Привет на дюканското фемили! Докато ви изчета, изписали сте пак фермани и пак не знам от къде да започна и къде да свърша Simple Smile

Честит празник на всички дами и честит рожден ден на Пина на една голяма патерица! Нека все ден е един малък празник за Вас!

Михи69, честит рожден ден! Всичко най-прекрасно ти пожелавам!
За световъртежа - и аз бях споменала онзи ден, оправих се с повече течности - пих зелено чайче!

Tonnny_bg, браво за минусчето! Много му се зарадвах вчера като видях:) Сега обаче и аз съм на твойта фаза от миналата седмица. Вече ги мразя тези 67 кг, 2 седмици около тях се въртя и то все около горното "около". Изглежда, че тез килограми помни тялото ми, макар че аз си мислех че на 65 ще зацикля. Но е много изтощително психически, особено в началото на режима ....

Марчела, браво за изпитите и честита месечинка!

Честита месечинка и на dj100, Клер!

Shushy и Stelxen, пожелавам ви мммммммм-тата съвсем скоро да ви донесат малки точици на ехографа !!!

ВИКИТО , прекрасен пост! Напълно съвпада с моето мнение.

# 84
Здравейте.
От днес започвам втора фаза.
След седем дни ударен режим ето отчета Grinning
* килограми  -2кг
* подгръдна -1см
* корем         -1см
* талия         -1см
* ханш          -1см

# 85
  • Мнения: 70
Добър ден на всички Дюканки!Относно триците аз приемам повече от три лъжици дневно и единственото което забелязвам е че задържам кг.Но ако от  това което пише mmmshushy80 има ефект ще е чудесно защото аз ги обожавам във всякакъв вариант.След вчерашния ден съм с 0.600 гр. нагоре, но при мен свалянето става много бавно може би имам забавен метаболизъм и аз незнам.След няколко дни стават 2месеца откакто съм на режима а съм  -5 кг остават ми още 4кг. до целта.

# 86
научих се да пиша на кирилица да сте спокоини исках да помогна не сам ви се месил в правото на избор.Успехи на всички дами стискам ви палци

# 87
  • Благоевград
  • Мнения: 24
Я, появил се още някой, който не е чел ... г-н konstantin dimitrov - малко домашно първо, пък тогава коментарчета, моля!!!

Михич, да си много обичана и да се чувставаш щастлива! Честит рожден ден!

Момичета, чета за трета  и си разсъждавам - по 2 порции нишестени и ориз на седмица,  а ако ги консумираш някое от тях в галите - похарчваш ли си ги? Аз мисля - да, но моля по-опитните за отзиви?

Поздравления на всички умници, дето са си взели изпитите, добре дошли на новите, честито на свалящите и кураж на задържащите   bouquet

# 88
  • София
  • Мнения: 2 845
Бора, аз мисля, че галите са си гали - в тях няма ограничение за вида на храната. А останалото - нишестените, плодът, сиренцето, си е отделно от тях!

# 89
  • Благоевград
  • Мнения: 24
Така звучи още по-привлекателно  Grinning
Благодаря ти, Клер!

Общи условия

Активация на акаунт