Орифлейм каталог 4-2009 година

  • 15 444
  • 253
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Супер е темата, отивам да гледам новия каталог, ама като прочетох само колко нови неща си мисля, че пак доста ще се изръся...

Също като мен.  Laughing

# 16
  • Мнения: 5 873
Здравейте и от мен. Flutter

Моля да ме включите в списъка с дистрибутори -за град Горна Оряховица и Лясковец.
Благодаря. Hug

# 17
  • Мнения: 1 035
мацки, някоя от вас знае ли кода на мострите на новите 4ервила Джордани? Thinking

а новите единични сенки, зеленичките... как са? наситен цвят ли правят иили трябва да го нянасяш 100 пъти докато си проличи? Laughing


п.с.
супер оформена темичка   bouquet

# 18
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен Simple Smile  Hug Grinning

# 19
  • Мнения: 1 035
ето какво ще си взема аз от к5 Laughing Flutter

капсулките с вит.С
2 маски за лице- доматената и другата с морските водорасли
детския спрей за лесно разресване
30мл Дивайн


скромно, но като се има предвид, 4е съм зарината от всякъде ... пак си е достааа hahaha

# 20
  • Мнения: 164
Запис и от мен .Но някой знаели  защо сега няма форма за заявка

# 21
  • Мнения: 3 675
Кога ще пуснат брошура с новостите за каталог 5 в секцията за консултанти?
Зелените сенки съм ги поръчала за приятелка, ще я питам дали е доволна, следващият месец смятам и аз да си ги поръчам.аз лично мисля, че са като другите единични, т.е. качествени и трайни.
Не мога да повярвам, че вече има изчерпани продукти, все пак за един ден. Thinkingнай-хубаво е да се пускат нещата още първият ден, за да няма неприятни изненади с липсващи продукти на следващия.

# 22
  • Мнения: 248
Поздравления за Ани за страхотната тема   bouquet

Момичета, какво е мнението ви за микродермабразиото? Чудя се дали да не си го поръчам, че сега е намалено.
Отивам да гледам новия каталог.

# 23
  • Мнения: 3 675
Моя колежка си е купувала микродермабразиото, но тя е с пигментни петна и е на 49.Казва, че не е помогнало кой знае колко за нейния проблем, но не е и лошо.Средна работа. Flutter

# 24
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз си харесах:
1. Новата спирала
2. Капсулите с витамин С
3. Новото "Воларе"
4. Тоника и пяната от зелената серия на Оптималс (едното е за 4 лева с покупката на другото)
5.Почистващото масло "Чаено дърво"
6. Душ гела с грозде и ехинацея
7. Ексфолианта за ръце (ако някой го е ползвал моля за отзиви)
8.Овлажняващите чорапи
9. Стягащия лосион с грах

Едва ли ще си ги взема всичките, може би ще е без "Воларето", но другите се надявам да си ги изработя Wink
Утре или в другиден ще ходя да си взема поръчката от каталог 4, която пуснах днес и ще дам отзиви за продуктите Wink

# 25
  • Мнения: 1 035
момичета, какво става, когато си забавил плащане на фактура с 34дни? Rolling Eyes
за 14дни- лихва 4лв, за 30дни май ти спират правото на кредит... така ли е? Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 3 782
Да Тедка, ако не платиш до един месец вече нямаш право на получаване на поръчките на кредит, но после мисля имаше период от два или три месец, в които ако си отново идеален в плащането, то отново ти възобновяват кредитите. Peace
Merian, микродермоабразиото е наистина много хубав продукт, но не можеш да очакваш чудеса, може да ти изравни и избистри тена, да ти направи кожата по-чист, ако мислиш да го използваш точно сега е момента, защото трябва да се ползва токага когато слънцето не е толкова силно.

# 27
  • Мнения: 248
Благодаря за отговорите, момичета  Hug
Мисля да си го поръчам и после ще споделя резултатите.

# 28
  • Мнения: 1 035
Да Тедка, ако не платиш до един месец вече нямаш право на получаване на поръчките на кредит, но после мисля имаше период от два или три месец, в които ако си отново идеален в плащането, то отново ти възобновяват кредитите. Peace

ахам, ясно....
всъщност не става въпрос за мен,а за моя консултантка...
но щом има възможност да се оправи, ще е екстра. Peace
момичето е точно, но са й се насъбрали нещата... неплащаща клиентка, забавяне на заплатата й и ето, че пресрочила датата и то доста Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 3 782
Благодаря за отговорите, момичета  Hug
Мисля да си го поръчам и после ще споделя резултатите.
Забравих обаче да ти споделя нещо много важно, когато ползваш тези продукти, задължително днивния ти крем трябва да бъде с висок защите фактор!

Общи условия

Активация на акаунт