Кой се бори за второ детенце?

  • 1 977
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 240
Около 1 година, но не сме вглъбявали в тази идея. Последните два месеца бяхме много сериозни.

# 16
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Вярвам,че ще стане момичета,не губете кураж Hug. Желая ви късмет и в най скоро време да се похвалите Hug

 Peace

# 17
  • Мнения: 2 110
Желая успех на всички. Нека се сбъднат мечтите ви. Аз се боря за трето. Стискайте ми палци.

# 18
  • Мнения: 148
Стана веднага,ама и ден не го оставях таткото на мира LaughingДано и при вас скоро да стане newsm10 newsm10

# 19
  • Мнения: 1 817
 Първия месец изтървахме момента, на другия стана веднага  Peace
Ще стане, ще видиш Wink

 пп. Почвай фолиевата киселина.

# 20
  • Мнения: 3 211
Първият път стана от раз. Вторият път след 4 месеца опити. Препоръчвам на всички тестове за овулация, при мен се оказа, че е няколко дни по-късно. С теста стана веднага.

# 21
  • Мнения: 729
Вярвам,че ще стане момичета,не губете кураж Hug. Желая ви късмет и в най скоро време да се похвалите Hug
Благодаря ти за пожеланието,но вече го загубих. Confused
На въпроса на alexxana-1г.8м. вече........
Май ще се откажа.....за какво като всеки месец ми носи само разочарование и болка?!

  Не се отказвай.При нас стана след 2 годишни опити.И аз като теб се бях отчаяла и на ръба да се откажа,когата видях 2-те чертички.Сега съм най-щастливата мама на батко и малко момиченце.Желая ти късмет и 2 чертички      bouquet

# 22
  • Мнения: 7 201
Препоръчвам на всички тестове за овулация, при мен се оказа, че е няколко дни по-късно. С теста стана веднага.
При мен не помогна. Confused И дори след 6мес. употреба няма резултат.
ilkmon-благодаря ти за куража и пожеланието!  bouquet

# 23
  • Мнения: 234
Ние не се борим, просто спряхме предпазните мерки и сега се наслаждаваме. Искам да кажа че е страхотно без хапчета ,презервативи и т.н., когато се получи тогава. Единствения минус е чуденето 2-3 дена в месеца- ще дойде ли , няма ли да дойде. Така че пожелавам на всички щастливо и вълнуващо бебеправене, увенчано с успех(и).

# 24
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Борбата за второ беше точно три години и половина.

# 25
  • Мнения: 1 045
И ние се мъчим вече 2 години за второ, но не се получава. А първото стана след 10 месеца опити, но бяхме и по-млади. Може би и това си оказва влияние. Иначе от началото на опитите пия фолиева киселина по препоръка на гинеколожката.
Дано имаме късмет  fingerscrossed

# 26
  • Мнения: 1 187
Близо година, но при мен има и някои здравословни проблеми, несвързани с възпроизводителния процес.

# 27
  • Мнения: 1 045
Момичета, забравих да ви попитам по време на бебеправенето пиете ли някакви лекарства, добавки, чайчета и т.п. по препоръка на лекар или по ваша преценка?

# 28
  • Мнения: 2 960
Здравейте, понеже от два месеца опитваме за второ детенце и с нетърпение очакваме да се получи , ми се иска да споделя тази тема и с други мами работещи по този въпрос!От колко време опитвате за второ дете? При мен миналият месец не се получи , но да се надявам , че скоро ще стане, все пак вече като имаме едно би трябвало да стане и второ???! Rolling Eyes


Ние "правихме"второто си бебче 6 м.
През това време пиех фолиева киселина-по препоръка на доки.
Два месеца-са много кратък период и не са никакъв повод за притеснение.Радвай се на секса с любимия и не се кахъри.

# 29
  • Мнения: 693
Ние скоро ще започваме. Blush Ще изчакаме още около 2 месец, защото родих със секцио и започваме. Браво, че ме подсетихте за фолиевата киселина  Peace

Успех на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт