Гоблени-48

  • 53 353
  • 454
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 832

За орхидеите на Риолис ли става дума?



Ако са те, качих ги тук http://dump.ru/file/1975469

Тези бяха,но за съжаление панамата ми е по-тясна - 24см е, а тези са 40/40  Cry
Жалко, ще търся нещо друго подходящо за черна панама, а това ще си го запазя за по-нататък.Обезателно ще ги ушия. Благодаря, марулка!  Hug

# 46
  • Мнения: 32
Привет момичета и от мен. От доста време съм във форума, но рядко пиша. Прегледах всички теми за гоблени и страшно харесах гоблените ви. Просто са невероятни. Аз съм гобленарка от 10 години и имам също няколко гоблена. Ето това е линка към тях.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=190694

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 610
Мелницата със маковете е супер Heart Eyes
Ето моята нова придобивка, подарък от моя скъп мъж Heart EyesФук, фук
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10990148

# 48
  • Мнения: 2 336
имали някой ключ за този гоблен
Предварително благодаря  Hug

# 49
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881

За орхидеите на Риолис ли става дума?



Ако са те, качих ги тук http://dump.ru/file/1975469

Тези бяха,но за съжаление панамата ми е по-тясна - 24см е, а тези са 40/40  Cry
Жалко, ще търся нещо друго подходящо за черна панама, а това ще си го запазя за по-нататък.Обезателно ще ги ушия. Благодаря, марулка!  Hug

Ако държиш да е китки, пробвай с калите на черна панама, ето тук в албумчето на poepie ги има ушити, разкошни са. http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10530813

poepie, разкошно е Ланартето, искрено ти завиждам, да знаеш! Няма да скучаеш след бистрото, а и като гледам тайно вечерящите и те те чакат  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 924

За орхидеите на Риолис ли става дума?



Ако са те, качих ги тук http://dump.ru/file/1975469

Тези бяха,но за съжаление панамата ми е по-тясна - 24см е, а тези са 40/40  Cry
Жалко, ще търся нещо друго подходящо за черна панама, а това ще си го запазя за по-нататък.Обезателно ще ги ушия. Благодаря, марулка!  Hug

може примерно тези орхидеи, но едвам ще се сместят 21 на 25см е



# 51
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Хипатия, нямаш сърце. Сега и тези трябва да шия, заражда ми се като идея  Tired

# 52
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
poepie да ти е честито новото гобленче! С мерак да си го ушиеш. Ако не е тайна какви пари излезе и какъв му е размера?

zezata добре дошла  Hug. Ушила си все класни и големи гоблени. Поздравления!   bouquet

gesh44 на тебе само мога да ти   Hands Clap   Hands Clap Чудесно е всичко!

Здравче, а на тебе един голям  newsm20

И аз да покажа малък напредък на моята икона. С голям хъс я почнах, за един месец я преполових, а сега нещо ме домързя.

# 53
  • Мнения: 832
Определено ще ги ушия тези кали, прекрасни са. А орхидеите на Хипатия ще са при следващата покупка на черна панама. Нека да са си в оригинален размер, доста ще ми е трудно на 24см.
 Hug

# 54
  • Мнения: 171
Goody Hug,супер са станали тез "рошавите"....(нали знаеш,че и аз имам слабост към тях Wink)
бадем ,много ми хареса часовника ти!  Hands Clap
vvvitality,а дали ти се намира схемата на този Климт (дето го показа в предната тема)-той е фрагмент от по-голяма картина на художника ....мисля ,че се казваше "Трите възрасти на жената"....
моргана,аз бих избрала втория- с пясъка и "многото спомени" Wink....раковините,имам предвид....
*Краси*,не знаех,че е толкова сложен ,тоз букет от слънчогледи Embarassed....аз го видях ушит и много ми хареса.... цветовете ми се сториха натурални и много топли....дано по-нататък да става по-лесен!
ted_,добър избор за мимиатюрките,които не са много малки,нито много малко  Peace....(аз бих сложила розичката по височина на рамката)....може ли схемичката и?! Praynig
dena_klv,браво! За втората ти "авторска"....с два цвята ли е шито?....може да помислиш ,и тук, за лек контур на някои детайли (не с черно,а с един тон по-тъмно от тъмния конец) ....само на очите и на устните....и на Че Гевара,естествено Peace....много сполучливо  е станало!!!!
wesi.i.gogo,много хубав тоя пермин!....може ли схемичка?
poepie,направо свети това бистро!!!!....Нямаше ти го  аватара ,по едно време.... Thinking
Прасчоооо, Hug....давай схемата,ако знаеш от кога я търся....аз ще си ги напасна и ако и на теб ти допаднат -можеш да ги ползваш! Praynig Peace
marulka_s....и замириса на морееее!  Hands Clap
donsita,не съм ти честитила победата на мъжо! Hands Clap Честито,ви!
Здравче, Hug.... вече си им сложила главите! smile3555....на финала си....подкрепяме те!....а ,точно, гълъбчето от аватара ти съм ползвала за модел в зодията "дева" ( и ръцета на мъжа ми,защото ми трябваха мъжки ръце  Blush)....
Хипатия, Hug....правих ги с много любов! Wink....първо проучих за снимки в нета,които после преправих,за да стават за рисуване с витражни бои (с тях се рисува направо върху стъклото)....използвала съм ,за някои,от картините и шмиргел за стъкло,както и хербарий от листа....и черен картон за фон (най-добре на него изпъкваха)....струва ми се ,че станаха много оригинални (абстахирайки се ,че аз съм изпълнител Blush) ....а и хората,на които ги подарих,много си ги харесаха Joy....Аз, да си призная, много харесах есенния ти пейзаж от предната тема....той с ДМЦ ли се шие?....ама да не ставам обстоятелствена ,ще ти пиша на лични    bouquet .... (не можах да намеря снимка на "мелницата" на милена-стил,но знам ,че я е преправяла,понеже,аз харесах оригинала ,а бях попаднала на нейни схеми в нета Crossing Arms)
mery_poppins1,а всичките ти гоблени ли са закачени по стените?!Имаш забележителна колекция ,а както разбирам, не си показала ,даже ,всичко....
Fun,красив е тоз орел! Давай да го видим и в рамка!
skorpion,и от твоята колекция съм много впечатлена....  Hands Clap
zezata,и ти си имаш "голямо богатство"! Браво! Добре дошла!!!!
Дуданка,красиво се получава! Почини си ....за малко.... и после давай с двойна сила! Peace

БЛАГОДАРЯ на всички ,за хубавите думи! newsm76

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 610


poepie, разкошно е Ланартето, искрено ти завиждам, да знаеш! Няма да скучаеш след бистрото, а и като гледам тайно вечерящите и те те чакат  Mr. Green

Благодаря Heart Eyes
А тайната вечеря наистина трябва да се стегна и да пошия, че ми е съвестно все я подминавам Embarassed и почвам друго!Поне вечерящите да бяха се появили Whistling  ама ги нема още!Но ще го ушия един ден за моя син като се зажени Mr. Green
Гоблена на Ланарте струва 87лв и размера е  48х55см доста е ситна панамата Sick
gesh44  нямаше го защото беше във ремонт Joy

# 56
  • София
  • Мнения: 316
Поздравления за прекрасните неща и в тази тема smile3525
Сега се връщам от ДМЦ-то ,накупих конците за френските цветета и ще ги почвам.Там обаче харесах ето това на Дименшънс/беше ушито на стената/.Мн. ми хареса.Бих  го ушила,но искам да ви помоля за схемата,ако някой може да помогне Praynig


Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 19:41 от geniko

# 57
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
poepie, панамата е ситна и за това кръстчетата се шият през дупка, като го започнеш и ще добиеш тренинг и няма да ти прави впечатление.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 610
poepie, панамата е ситна и за това кръстчетата се шият през дупка, като го започнеш и ще добиеш тренинг и няма да ти прави впечатление.

Как така през дупка Sick аз от такова чудо бягах, ами сега Shocked аз не мога да шия такова нещо
Хора ПОМОЩ нищо не разбирам гледам панамата и схемата и нищо не разбирам не се ли шие кръстче на четири квадратчета от панамата?А на схемата като чели друго е показано но пък така ще стане много ситно вижда ми се невъзможно newsm78
Нищо не разбирам newsm78

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 18:27 от poepie

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 414
някой да има схема на гоблен, която не е много ясна. Т.е да е малка резолюция и по нея да не може да се шие?
Искам да направя един експеримент:)

Това става ли:

Общи условия

Активация на акаунт