Pinnoslim - отзиви

  • 43 020
  • 135
  •   1
Отговори
  • Мнения: 202
Здравейте, искам да питам някой пил ли е Пинослим и дали сте доволни?

# 1
От три дни пия по две хапченца от Пинослим и да ви кажа - има ефект.

# 2
  • Поморие
  • Мнения: 162
наистина ли намалява апетита? колко струват?

# 3
  • Мнения: 916
omana_r, регистрира се специално, за да похвалиш хапчетата...

# 4
  • Мнения: 1 195
И аз питам има ли наистина ефект?
Ето тук прочетох за тези хапчета.

И аз чакам отзиви Peace

# 5
  • Мнения: 308
   И аз ще следя темата. Доста мисля дали да си ги купя. В нашите аптеки 30бр. са 21лв. На рекламата май на кутията пишеше 60бр., но такива не открих. Може по-големите разфасовки да да излизат по-ефтино.

# 6
  • Мнения: 117
Здравейте! Аз след голямо диетстване с което свалих доста килограми имам проблем със засищането. Продължавам да спазвам различни препоръки от диетата ми , но не толкова строго. Обаче забелязах, че даже и диетично да е- ми иде да изям огромни количества и пак не се чувствам сита. Така Преди месец поразпитах в аптека за нещо в тази насока и ми предложиха Калорекс апетин. Сега като видях рекламите  на пинослима се поинтересувах от цената, защото Апетина ми се видя скъп 16.50лв за 30кап. А за новия 22лв .
Но нека кажа какви усещания имам. Не мога да кажа,че като глътна капсулата и апетита ми се намалява, но забелязах, че като хапна малко и спра , скоро се чувствам заситена. Първия път понеже не знаех какво да очаквам, продължих да ям. И след като похапнахме с моя мъж сладко сладко, щях да се пръсна. Сега го пия но аз си сипвам на половин от преди, и знам че след малко ще се почувствам нахранена. Но недей те очаква да усетите експлозия и да забравете за яденето въобще. То и не е необходимо. Като напиша в гугъла Калорекс апетин излиза сайт на някаква аптека, и сайт на  борола. Там има описания.
 Извинете ако и в другата тема за пинослима прочетете същото мнение. не видях че тази е по-нова.

# 7
Не съм се включила, за да "хваля" Пинослима /не съм мацката от рекламата все пак/, но за четири дни съм свалила 2,5 кг, което за мен е супер, имайки предвид,че не съм на диета. Позволявам си дори и сладичко да си хапна. Купих си опаковка от 30 капсули на цена 18 лв и някакви стотинки. А! И действа разхлабващо за тези, които имат проблеми с това Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 819
А по колко се пият на ден?

# 9
Аз взимам по две на ден, защото сутрин не закусвам, т.е. - само на обяд и надвечер по едно преди ядене.

# 10
  • Мнения: 0
Аз взимам по две на ден, защото сутрин не закусвам, т.е. - само на обяд и надвечер по едно преди ядене.

Аз пия също пинослим и вярно има ефект. Като го изпих половин част преди ядене бях много гладна след 20-та мин. вече не усещах глад. Пожелавам на всички успех. Joy

# 11
  • Мнения: 0
  bouquetНека посрещтнем пролетта по -слаби и по хубави.

# 12
  • Мнения: 308
   И аз си купих Пино Слим. Ще докладвам за резултати след няколко дни.

# 13
  • Мнения: 2 180
Добре де, а като спрете да го пиете не се ли опасявате от появата на неконтролируем глад?

# 14
  • Мнения: 308
Добре де, а като спрете да го пиете не се ли опасявате от появата на неконтролируем глад?

   Аз се надявам, че ще свикна да се храня три пъти на ден в определени часове (поне се опитвам да го направя, защото мисля, че и Пино Слим-а ще помогне за това), а и стомаха ми ще свикне да приема по-малко храна. Не искам все още да изказвам мнение, защото го пия само от 2 дни.

Общи условия

Активация на акаунт