ЮНСКИ мами 2009

  • 12 129
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 753
Благодаря ви!

# 286
  • Мнения: 7
Моята кума е медицинска сестра в Германия и ми каза,че там изобщо не им правят клизми,а с някакъв медикамент практикуват,който бил много по-ефикасен и поносим.

# 287
# 288
  • София
  • Мнения: 2 658
за кърменето навън, няма нищо срамно, стига да се прави дискретно. Аз съм кърмила и пак ще го правя.  Peace
за лохиите, на мен ми текоха 70 дни. Ужас направо, поспре за 2-3 дни, колкото да реша, че е свършило и после пак, по-малко, но не спираше.
за бельото, в МД си разрешаваха, само като минава визитация, си сваляш гащите. Под дупето слагаха малки чаршафчета, а под чаршафа има найлон, за да не се цапа матрака. Аз бях купила хубави памперси и като отидох да си видя детето след като ме качиха от реанимация, видях, че са ги надписали и после като ми дадоха Габи, ми ги върнаха заедно с кърпичките.
за миенето на гърдата, напълно достаъчно е ежедневния душ като хигиена. Непосредствено преди кърмене, не се мие затщото се отмива миризмата и, която разпознава детето, а след това каквото остане, предпазва зърната от разраняване.

# 289
  • Мнения: 69
Сладурки, няма нищо страшно в клизмата. Даже после се чувстваш мнооого прочистен Simple Smile Аз съм против само очистителото, което в 1-ва АГ беше рициново масло, а вече има доста по-модерни начини да се "разтоварим" Simple Smile А иначе предния ден си бях направила кола маска и така си спестих бръсненето им (става дума за лапароскопията ми там). И сега мисля ден преди секциото да ме ощавят и да пия някакви ухаещи на ягодка разхлабителни Simple Smile

# 290
  • София
  • Мнения: 308
.

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 18:19 от *Мирка*

Общи условия

Активация на акаунт