начин да доказваме любовта си....?

  • 1 810
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35
Имах едно гадже,което все ме караше да доказвам поне на думи колко го обичам.Например питаше ме,дали ако стане наркоман щяла съм да остана до него и да му помагам,имаше и въпроси с алкохолик,в затвора и подобни сценарии.А ходехме от няколко седмици.Видя ми се твърде обсебващо и скъсахме. Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 1 565
Мислих си да не пиша, но все пак...
Този човек е садист (преувеличено казано, разбира се). Според мен се е погаврил с теб и изпробвал дали ще може да го прави и за на пред. Какво значи да докажеш любовта си по такъв начин? Аз бих го попитала, дали той ме обича. И ако да, как може да ме кара да правя такива неща. Ще му заявя още тогава, че май трябва да по премисля взаимоотношенията си с него. Както си писала и по-долу, това е сигнал какъв ще  е й животът ти с него. Сега вече знаеш и можеш да даваш съвети от горчивия си опит.
Дано не съм те огорчила много, но това мисля. Съжалявам Sad

# 17
  • Мнения: 2 448
Моите искове на доказателства за любов са толкова тежки, че никой още не ги е покрил на пълно.  Mr. Green
От мен никога не са искали нещо да доказвам, явно е справям добре в това да обличам чувствата си в дела и думи.

# 18
  • Мнения: 7
Мислих си да не пиша, но все пак...
Този човек е садист (преувеличено казано, разбира се). Според мен се е погаврил с теб и изпробвал дали ще може да го прави и за на пред. Какво значи да докажеш любовта си по такъв начин? Аз бих го попитала, дали той ме обича. И ако да, как може да ме кара да правя такива неща. Ще му заявя още тогава, че май трябва да по премисля взаимоотношенията си с него. Както си писала и по-долу, това е сигнал какъв ще  е й животът ти с него. Сега вече знаеш и можеш да даваш съвети от горчивия си опит.
Дано не съм те огорчила много, но това мисля. Съжалявам Sad
Няма място за огорчение тук,не се притеснявай!Да,сега на база натрупан житейски опит,много неща бих го попитала,но тогава с 16 годишния си акъл ,просто се противопоставих,но за него това ,че съм останала с него е било важен знак,че може да си прави каквото ще с моите емоции.Дано поне е сигнал за момичетата/момчетата/,които четат и да внимават за подобни "подводни камъни" в любовта си към някой...

# 19
  • София
  • Мнения: 7 990
Не са ме карали, старала съм се да ги подбирам психично здрави, поне на първо четене... Малко налудничавост лъха от описанието на лирическия герой.

# 20
  • Мнения: 229
Сигурна ли си , че не е било от обилно количество алкохол , това творение за доказване на любов. На мен лично нищо не ми било налагано да доказвам, но никога не съм предавала доверието на пратньора си. Не съм ангел , разбира се , но в отношенията между двама души се иска много такт и умение да поставяш граници и да знаеш до къде трябва да спреш, за да не преминеш границата.Преминиш ли я един път - връщане няма.Остава си за цял живот , а от там и много промени в отношението на пратньора.

# 21
  • Мнения: 1 565
Мислих си да не пиша, но все пак...
Този човек е садист (преувеличено казано, разбира се). Според мен се е погаврил с теб и изпробвал дали ще може да го прави и за на пред. Какво значи да докажеш любовта си по такъв начин? Аз бих го попитала, дали той ме обича. И ако да, как може да ме кара да правя такива неща. Ще му заявя още тогава, че май трябва да по премисля взаимоотношенията си с него. Както си писала и по-долу, това е сигнал какъв ще  е й животът ти с него. Сега вече знаеш и можеш да даваш съвети от горчивия си опит.
Дано не съм те огорчила много, но това мисля. Съжалявам Sad
Няма място за огорчение тук,не се притеснявай!Да,сега на база натрупан житейски опит,много неща бих го попитала,но тогава с 16 годишния си акъл ,просто се противопоставих,но за него това ,че съм останала с него е било важен знак,че може да си прави каквото ще с моите емоции.Дано поне е сигнал за момичетата/момчетата/,които четат и да внимават за подобни "подводни камъни" в любовта си към някой...

Виждам, че си била много малка. Значи и той не е бил много по-голям. Та значи всичко е било по-скоро детско хрумване  Simple Smile. Е вероятно е успял малко да запази от него..., но ти знаеш по-добре.

Мен лично също са се опитвали да ме подвеждат да доказвам любовта си, но на време се усетих. Със съпругът ми никога не сме искали доказателства за любовта си. Просто си го чувстваме и всеки дава всичко от себе си за другия. При нас е прогресивно. Колкото единия дава повече на другия, толкова повече другият му отвръща с по-голяма сила (в добрия смисъл на думата), стига това да е възможно, разбира се. И така без да си налагаме да искаме доказателства за любовта, без да искаме - ежедневно си го даваме. Това го пожелавам на всеки. Hug

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Всяка сутрин, в която се събуди и ме види до него е достатъчно доказателство, че го обичам. Ако не го обичам няма да съм там и той го знае. Няма нужда да казвам всеки ден "обичам те". Няма нужда да вися на лампата по прашки, за да го изненадам.

# 23
  • Мнения: 1 210
Мен най-много ме интересува ти скочи ли, колко време остана там и дали той ти помогна да излезеш. Ако да- ето на това му казвам аз доказателство за взаимна любов!

# 24
  • Мнения: 133
детска ви работа hahaha

# 25
  • Мнения: 7
Мен най-много ме интересува ти скочи ли, колко време остана там и дали той ти помогна да излезеш. Ако да- ето на това му казвам аз доказателство за взаимна любов!

В по-горен пост вече отговорих-НЕ не скочих!Но иначе зная,че ако го бях направила,най вероятно нямаше да успея да вляза вътре въобще,щеше да ме хване във въздуха и да ме напрегръща и нацелува едно хубаво... LaughingЛошото оттогава та до днес е,че аз никога не правя това което той иска/дори да ме изпробва..../

Общи условия

Активация на акаунт