Кое е любимото ястие на мъжа ти / мъжете

  • 11 132
  • 139
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
Кое е любимото ястие на твоя мъж или приятел, защото казват, че любовта на мъжете минава през стомаха им Simple Smile Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 10 858
Ако става въпрос за манджа - най-най- любимата му е лозови сърмички с кисело мляко като сос, на второ място е пиле с ориз или с ребърца.

Иначе е голям месар и може всеки ден да яде пържоли, пилета, агнета и т.н. Ама така не става  Confused

# 2
  • Мнения: 631
Всичко с месо-свинско Simple Smile
....и боб-на салата, на чорба, пълнени чушки с боб, пържен, на фурна.

# 3
  • Мнения: 1 505
Моят на абсолиутно вси4ко което му сготвя казва,4е му е лиубимо ве4е(след като го е опитал).Но много оби4а морски дарове,вси4ко морско,октопода го обожава,аз не ги оби4ам.Месце си хапва доста 4есто,всъ6тност гледам да не готвя без месо.Оби4а много салатките.Ве4ер оби4а да си пийне бири4ка,а аз бяло вино или розе.

# 4
  • Мнения: 2 950
Шаран, пълнен с орехи и лук, шкембе, кюфтета върху картофено пюре, свинско с ориз, лазаня. И всичко, което има месо...  ooooh!

# 5
  • Мнения: 4 401
Винаги месо ,но различно и по различен начин приготвено.Бих казала обича разнообразието и изненадите на тема месо/без агнешко/.Естествено подходящи салати и гарнитури .
Сладкиши не го вдъхновяват.

# 6
  • Мнения: 678
То е ясно,че всичко с месо!
По темата-лазаня/спакети,макарони/,пиперки бюрек,мусака с патладжани,пиле с хрупкави заленчуци
Но мисля че обича всичко каквото му наготвя,освен пиле с ориз.

# 7
  • Мнения: 68
а на моя е баницата и тестените неща но е много слаб, а другото е шкембе чорба

# 8
  • София
  • Мнения: 3 789
всичко, което е с картофи и месо
и ориз обича, но картофите са ни фаворит
А пък пържени може да ги яде на закуска, обяд и вечер и като междинно хапване Mr. Green

# 9
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Боб- това е храната фаворит за мъжът ми.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 352
Моят мъж най-много обича месо Tired и сладко не подбира никак. Мъж................

# 11
  • Мнения: 68
ами да ядът, моя много работи освен това и след 12 много бачка  newsm44 хахахахаха, нека да яде

# 12
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
мъж ми обича картофена яхния с месо разбира се,мусака,таратор.

# 13
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Моят мъж обича сготвеното от родителите ми - като сме им на гости фаворит му е гювечът и пълнените чушки с кайма.  eat

Вкъщи, когато аз готвя, рядко има нещо, за което да не каже, че му е любимо  Hug Но най-обичаната от него кухня е италианската и японската - ако ходим на ресторант, това са му предпочитаните  Peace Свекърва ми го глези със спагети болонезе, познава му слабото място  Wink

Удоволствие е да се готви за него, защото цени храната.  Grinning Пристрастен е към шоколада и хубавите сладкиши...

# 14
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Обича всичко,което не съдържа извара,прясно мляко,шарена сол,овче и свинско месо.

# 15
  • Мнения: 68
Обича всичко,което не съдържа извара,прясно мляко,шарена сол,овче и свинско месо.

доколкото знам всеки мъж отказва извара, нещо мъжете не я обичат

# 16
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Паста с дом.сос, лазаня, печено, пиле на фурна и морски дарове и всички ястия с тях.

# 17
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Моят е много труден-освен шкембе чорба,боб с ребърца,топла пача и пържени кюфтета-друго не признава. SadВсеки ден готвя по 2 манджи-някоя от гореизброените за него,и нещо за мен.Направо ставам  #Sillyвече....

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554
Чак любимо не знам - обича шкембе чорба, боб, свинско с картофи и пълнено пиле с ориз и гъби.
Но иначе няма претенции и яде всичко.

# 19
  • Мнения: 43
Моят мъж обича много мусака,месото във всичките му вариации/особенно на скара/,хапва си с удоволствие и китайско и тайландско,а също и баница и палачинки/у нас само той ги прави/.

# 20
  • Мнения: 2 587
Боб- това е храната фаворит за мъжът ми.  Mr. Green

И на моя.

# 21
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Не е труден моя мъж за изхранване ...хапва си момчето....любимо  newsm78 може би вратна пържола на скара Peace

# 22
  • Мнения: 3 537
Моя мъж много обича шкембе чорба,пача/и топла и студена/,
 зеле със свинско,свински пържолки, картофено пюре и яйца по паногюрски, иначе почти всичко си хапва с удоволствие и не е особено претенциозен. Sunglasses

# 23
  • Мнения: 804
И за моя мъж мога да кажа,че обича да си хапва........стига да е вкусно.Обича шкембе-чорба,пържолки,ястия с месо- стига да не са със зелен боб и грах/бил си ги изял в казармата/,обича дробчета,риба.Хапва и тестени изделия-тутманик,баница,палачинки.Май хапва почти всичко- е и без агнешко/обича само чеверме/.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 672
Миш-маш, леща, месо-чисто, без мазнина, мусака, и всичко сладко Simple Smile

# 25
  • Мнения: 59
Обича месо - пилешко и свинско; супи от който аз съм отвратена; Боб; и всичко сладичко.

# 26
  • Мнения: 3 219
Свинко със зеле, риба, месо, месо, месо  Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 656
Всичко обича,само да е с месо.

# 28
  • Мнения: 929
И аз не знам да има точно определено любимо ястие но определено сред любимите му са шкембе чорба, курбан, лозови сърми, гювеч, пържоли, риба на скара или фурна, пиле с ориз и кашкавал пане(последните две май са му най-любими защото най-често ме врънка за тях).

# 29
  • T"A
  • Мнения: 2 515
доколкото знам всеки мъж отказва извара, нещо мъжете не я обичат

Това за първи път го чувам (чета). Моят мъж обича баница и сиренки, които правя с извара. Специално баницата предпочита със сирене, но и с извара му е вкусна. А най-много обича да направя сиренки с подсладена извара - е, човек убива за тях!  Mr. Green

# 30
  • Мнения: 11 607
И моя мъж не обича извара.

Иначе - гнезда с кайма. Но докато не ми купи робот да си меля аз каймата, любимата си манджа няма да види......

# 31
  • Мнения: X
Всичко обича,само да е с месо.
Joy и моя също.

# 32
  • Мнения: 751
Същият е и моя. Crazy

# 33
# 34
  • Мнения: 2 110
Знам ,че повтарям ,ама и моя всичко обича ,само да е месо. Един път бях сготвила посна манджа и той се прибира, вдига капака на тенджерата и пита" На тая супа кой и изяде месото ?!" Sick

# 35
  • Мнения: 110
   Моят приятел обожава паста във всичките и разновидности.   Peace
 Ако зависеше от него приготвянето, щеше да я яде всеки ден.  Grinning
Не е много по месото, може би, защото не е 'откърмен' с девиза: ''обичаm всичко, що расте на кокал''  Laughing.
Извара яде в доматен сос (пак за паста, разбира се Heart Eyes ), иначе често я добавям в салати.

# 36
  • Мнения: 307
Пълнени чушки е любимото ястие на моя мъж. Имам чувството, че ако всеки ден ги правя и само един път в седмицата правя мусака ще ме заобича още повече. Но аз харесвам разнообразна храна и гледам да приготвям винаги нови неща, като в порядъка на 2 седмици да не се дублират ястията.

# 37
  • Мнения: 68
доколкото знам всеки мъж отказва извара, нещо мъжете не я обичат

Това за първи път го чувам (чета). Моят мъж обича баница и сиренки, които правя с извара. Специално баницата предпочита със сирене, но и с извара му е вкусна. А най-много обича да направя сиренки с подсладена извара - е, човек убива за тях!  Mr. Green

да, но като ги попиташ как ги попиташ как предпочитат баницата казват сирене Simple Smile поне тези които аз съм питала

# 38
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Обича най-много месо във всичките му видове , той не може да се нахрани ако няма месо Laughing

# 39
  • Мнения: 311
На първо място картофи - може да ги яде всякак по три пъти на ден.
Класическа мусака /естествено е с картофи/. Фрикасе.
Месо не обича само на пържоли /особено пилешки/.

# 40
  • Мнения: 930

то , това май се отнася за всички мъже Joy Thinking

# 41
  • Под звездите
  • Мнения: 1 298
От постните ястия всеки ден може да яде зелен фасул на чорба или яхния
Месо обича пилешко и свинско във всякакав вариант

# 42
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
яйца,яйца,яйца!

# 43
  • Мнения: 9 973
боб разбира се

# 44
  • Мнения: 1 157
Всичко обича,само да е с месо.
Mr. Greenи моя #Cussing outписна ми всеки ден месо
боб да е ама да е с месце Wink
че и детето на него прилича само месце иска Whistling

# 45
  • София
  • Мнения: 16 035
Зрял боб и си го готви сам за да е по негов вкус. Може да го яде  през ден. И пукани люти чушки с чесън и копър.
Иначе не отказва пържоли и друго с месо. Не обича мусака.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 246
Като цяло не е капризен, ама любимо му е яйца на фурна с доматен сос

# 47
  • Мнения: 68
Честно казано научих в форума, че освен месо те обожават и боб

# 48
  • София
  • Мнения: 2 481
Обича капама, свински вратни пържоли с пържени картофи, пица, пиле на грил, ракийка и салатка Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 526
Моят мъж обича готвенето ми и се затруднява да каже само едно нещо   chef. За моя радост.
Но според мен най- много се радва на пълнени чушки, зеле с месо, зеленчукова супа, пиле с картофи, грил.... (той продължи още да изброява  Grinning).
А също да добавя и бисквитена торта и въобще всякакви десерти. Не може да мине вечеря без да се "наслади" с домашно приготвени сладости.

# 50
  • Мнения: 3 830
Обича китайската кухня.
Харесва много и супите, както и различни печени меса с ароматни подправки като розмарин.
Не е голям почитател на картофи, ориз и лук. Не хапва много салати, но обожава китайската зеле с моркови, краставици и три вида месо.
Луд е по торти, сладкиши и други сладкории.

# 51
Чили кон карне. Хубавото е, че тази манджа може да се разнообразява по малко, та поне не стигаме до втръсване с повторенията   chef

# 52
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Пържен калкан...направо става луд,това му е номер едно в класацията(цитирам)  Mr. Green,
други любими са му прясно зеле на фурна и естествено вратни пържоли с гъбен сос,сърмите също влизат при любимите,да не забравя и морските дарове,от които най-обича октопод,калмари и миди Grinning

# 53
  • Мнения: 2 774
На фази е моя   Rolling Eyes......тази зима ястието е джоланче на фурна - със сос или без ......
Друго любимо е печено пиле ..... (разбирай ако няма джолан ,ще да е пиле )  Tired
Може през ден само това да яде......без да му омръзне.
Чакам да влезе във фаза риба.....но не вярвам скоро да стане .

# 54
  • София
  • Мнения: 978
Боб- това е храната фаворит за мъжът ми.  Mr. Green
и на моят, както и миш-маш

# 55
  • Мнения: 68
а иначе какво мислите за мъжете които не правят разлика между хубава и лоша храна (за мен специално има и лошо зготвена храна), те могат ли да имат любима храна?

# 56
  • Мнения: 5 001
Боб с наденица,грах с пиле,пържени кюфтета и май всички заленчуци,които растат на кокал  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 10:44 от TheNMaster

# 57
  • Мнения: 284
Месо!Не иска да  яде постно Crossing Arms!Че и децата са като него.

# 58
  • София
  • Мнения: 979
Всякакви риби обича, салата от зеле и моркови за гарнитура, яйца във всякакви разновидности и торта Гараш  Peace Не отказва и пилешки филенца  Laughing

# 59
  • Мнения: 233
Моя харесва всичко в което има мръвка.

# 60
  • Мнения: 5 183
мусака, спагети, зелеви сарми, чушки пълнени с кайма

# 61
  • София
  • Мнения: 495
Пържоли, във всички разновидности Simple Smile Пица, пържени картофи, бисквитена торта.

# 62
  • Мнения: 3 641
Пържоли или друго ястие,но пак с месо Виждам,че месните гозби са любими на доста от половинките ни Simple Smile Паниран кашкавал и палачинки

# 63
  • Мнения: 2 110
Освен прословутите месни гозби, моя мъж обича и боб, с наденица естествено.

# 64
  • Мнения: 730
Обича всичко, което е приготвено вкусно, даже и да не е месо, но все пак любими са му:

- пържени картофи- може да ги яде по всяко време
- агнешко- пълнено, или само печено
- дроб- сърма
- риба
- маслини- без тях не сяда на масата
- боб
- телешко варено, както и всякакви чорби
- зелена салата

# 65
  • Мнения: 7
 Laughing  Всичко месно и морско - само да не е люто!  Naughty  и сладичко обича...А постното е за салата...  Crossing Arms

# 66
  • Мнения: 958
На първо място шкембе, пача, бахури и гадости, които аз не понасям.
На второ място телешко варено.
И разни кремчета, карамел, др йоткер и подобни.
Крилцата на кфс да не забравя Simple Smile

# 67
  • Мнения: 84
Обожава пържени картофки,на 2 място - кЮфтета в сос. Laughing

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 529
В това отношение въобще не е претенциозен Heart Eyes
Но, в момента, му е любимо сушито Rolling Eyes
Преди 2 години това ни беше любимото мезенце за бяло вино Mr. Green
Но, забременях и нещата се промениха коренно - такова нещо не можех в мислите дори да си представя да кусам, камо ли да му приготвя и да съм в същия апартамент, докато го яде  Joy
Мислех, че като родя - ще ми мине, и ще го ощастливя Whistling Не става Sick

# 69
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Кисело зеле със свинско, агнешко  с картофи, пиле на грил. Хубавото е , че тези любими ястия си ги приготвя сам и не дава никой да му се бърка, когато ги готви.

# 70
  • Мнения: 6 713
Всякаква мажджа с месо! Laughing

# 71
  • Мнения: 712
И моят мъж, като повечето, е масар Simple Smile Но много обича и морска риба. А от моите неща най-харесва печенотто пиле с картофи - приготвям го както го прави баба ми, многократно го поливам със соса докато се пече и става разкошно, с невероятна хрупкава коричка!

# 72
  • София
  • Мнения: 478
На моята половинка любимото му ядене е постен боб. Много го обича. 

# 73
  • Мнения: 3 622
Най много предпочита свинско месо - кебап с ориз, свинска кавърма, свински пържоли
Обожава и сладкиши - кремове, кексове, торти, но домашни

# 74
  • Мнения: 1 437
месо- независимо как е приготвено Laughing

# 75
  • Мнения: 2 803
Всичко обича, особено сладкиши.

# 76
  • Мнения: 46
Моя пък не е голям почитател на месото Rolling EyesОбича много мусака от патладжани,зеленчукови супи,пълнени чушки и ежедневно в менюто му присъства шопска салата и риба

# 77
  • Мнения: 940
Мариновани свински гърди на барбекю, кюфтета по чирпански, пържени картофи...Никога не отказва сладко.

# 78
  • Мнения: 1 175
чушки с доматен сос,също пълнени чушки с яйце и сирене и миш-маш Peace

# 79
  • Мнения: 87
E, месото, разбира се - във всичките му форми.
От манджите много обича мусака, ама тя моята мусака е много хубава:)))
Обича много и сладкиши -бисквитена торта с карамел.
А баницата ми я обожава. Изяжда цяла тава на една закуска и пита за още Rolling Eyes
Аз много обичам да му готвя и все му правя нещо завързано и все гледам да е с месо, че иначе унива:
))) Това разните постни ястия ги мисли за гарнитура.
Ето сега аз постя, той обаче не може.

# 80
  • Мнения: 120
 Моят  не обича месо -и като гледам е много рядко изклучение. Laughing
 Обича всичко постно- зеле,боб,патладжани,миш-маш,всякакви салати,всичко тестено и сладичко.Много рядко"озверява "  newsm48 и го обхваща див глад за месо.Обикновено може да погьлне наведньж един буркан от моите знаменити сладка и мармалади.

# 81
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Всичко,което включва месо.

# 82
# 83
  • Мнения: 930
всичко щом има месо Mr. Green

# 84
  • Мнения: 930
и имам доста цедено кисело мляко Blush, сигурно около 500 грама
искам да попитам какво друго мога да направя с него, освен катък - ако изобщо ще стане
и салата снежанка

# 85
  • Мнения: 110
Моят мъж обича хубавата храна, готви и той самият, но ето любимите храни:

- сладкиши - както тестени, така и крем-карамел;
- домашно приготвен сладолед;
- шакшука = миш-маш;
- тажин = подобно на гювеч - със зеленчуци, пилешко или риба;
- морски дарове;
- чийзкейк;
- бисквитена торта;
- плодови шейкове;
- пълнени пиперки;
- хайвер;
- бяло българско сирене, особено в сиренки... 

# 86
  • Мнения: 63
Моят умира за бисквитена торта и шоколадови истории.Обича месо във всяко ядене,обича много и миш-маш и Пиле в болярски сос (от тук е рецептата)

# 87
  • Мнения: 3 219
и имам доста цедено кисело мляко Blush, сигурно около 500 грама
искам да попитам какво друго мога да направя с него, освен катък - ако изобщо ще стане
и салата снежанка

Това май не е за тази тема ?

# 88
  • Мнения: 1 155
Гювеч, пълнени чушки и супа топчета Grinning

# 89
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Любимите му ястия са пълнени чушки с кайма и ориз, гювеч със свинско месо и ориз със зеленчуци.
Обожава домашно приготвените сладкиши, торти, рула, баници и питки.

# 90
  • Мнения: 511
Всичко с месо, много месо. Ако зависи от него само мешана скара ще яде. Mr. Green

# 91
  • Мнения: 761
Моя е същия, както казва той "всичко, което расте на кокъл"...  superuu

# 92
  • Мнения: 117
Има едни любими пилешки пържолки на фурна с майонеза и гъби задушени и запечени с кашкавал...мммм

# 93
  • Мнения: 1 394
За манджа-... newsm78 не е много по манджите,но обича пиле с ориз,патица по китайски,шкембе чорба,боб
А виж за другите неща-може да яде мръвки-сутрин ,обед ,вечер /ако може и чеверменца през ден-няма да откаже/,сьомга обича,суши...абе общо взето,не си пада много по манджите,по скоро обича да опитва кухните на другите народи и му харесват по-завъртяните неща.Колкото повече и разнообразни продукти има в една рецепта,толкова е по-голям шансът и да влезе в менюто му....

# 94
  • Мнения: 228
Всякакви супи и манджи/всичко което се яде с лъжица/ .Месо задължително.

# 95
  • Мнения: 6 390
пълнени чушки
сърми
и всякакви скари  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 144
Мъжо както всички мъже обича най-много месце.......... и салатата обича да му е месна, а между другото яде и манджи и супички особено като се прибира от път след 2 седмици на сухотии всичко му е вкусно

# 97
  • Мнения: 320
Любимо ястие - няма
Яде - всичко
Не обича - спанак с яйца на фурна, пиле с грах, свинско със зелен боб, но ги яде когато съм ги сготвила  Laughing
За него няма вкусно ястие - винаги казва "ми яде се"  Crazy,  дори да е божествено и ми идва да го #2gunfire

# 98
Ястия с ориз, най-вече пиле с ориз

# 99
  • София
  • Мнения: 8 113
Както повечето мъже очевидно всичко с месо Laughing
и супа топчета, направо умира за нея

# 100
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Както повечето отговори тук- пържоли, ребра, дреболии, кюфтета. Не знам дали му се събира и килограм плодове на месец. Добре, че от салатките си докарва малко витамини.

# 101
  • Мнения: 36
Като на повечето мъже - месо, каквото и да е

# 102
  • Мнения: 459
Любимата манджа на моя мъж е каша с печен пипер.... и пържолки, естествено  Peace

# 103
  • Мнения: 1 650
Любимото на моя мъж е телешко шпиковано, а десерт- тирамису.  chef

# 104
  • Мнения: 364
Любимото на моя мъж е  гювеч, и лозови сърмички, а десерт сладолед. Wink

# 105
  • Мнения: 2 153
Моя е същия, както казва той "всичко, което расте на кокъл"...  superuu

Същото го казва и моят.... Peace

# 106
  • Мнения: 61
   Любимите ястия на мъжа ми са традиционна българска кухня.Така както са готвили баба му,майка му...по класически рецепти.Аз си падам малко авантюристка в кухнята,но за негов късмет готвя всичко .  chef

# 107
  • Мнения: 2 011
Най-обича да му изпека една вратна свинска пържола на фурната,да "пръжна" едни картофки и с една шопска салатка...стой и му гледай кефа  Laughing  А иначе много обича да експериментирам в кухнята(аз също),та честичко го изненадвам приятно,но винаги трябва да има месо или риба Постното го признава само за гарнитура  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 2 803
Моя е същия, както казва той "всичко, което расте на кокъл"...  superuu

Същото го казва и моят.... Peace

И моя............. Joy

# 109
  • София
  • Мнения: 3 271
Моят мъж умира за боб с пушени ребра и всякакъв вид супи .
И задължително да има месо, иначе се води гарнитура Mr. Green

# 110
  • Мнения: 346
Уф и моето прасе налита най-много на мръвка,аз не съм фен.И все с някакви нишестета ми цапа тенджерите в последно време.

# 111
  • Мнения: 759
МъжО ми обича да яде всииичко!!! Прави си почивки т.е. аз му ги правя- един ден с месо, друг без месо и така... То не бяха салати, китайски, италиански рецепти, тортички, кремчета... Абсолютно всичко яде! Хубавото е, че и той си готви. Но като се замисля, не си пада много по рибата, не за друго, ами го мързи да си чисти костите Wink Но пък аз не се оплаквам, защото не е мухнат като мен, пък и цени храната, не се тъпче просто ей така Wink

# 112
  • Мнения: 2 926
Не е претенциозен.
Най-вече обаче хапва мусака, постен боб и баница с праз.

# 113
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Вкъщи имам двама мъже с почти еднакви вкусове - пържолки, кюфтенца, пици, спагети...

# 114
  • Мнения: 4 292
Мъжът ми за съжаление, е луд по колбасите. Умира за разни кренвирши,  луканки и суджуци.. В готвеното задължително трябва да има месо, любимата му манджа е кисело зеле със свинско.

# 115
  • Мнения: 126
   дА ВИ КАЖА , С МОЯ НЯМАМ ПРОБЛЕМИ С ЯДЕНЕТО , ВСИЧКО СИ ХАПВА , ДОРИ И САМО ДА Е ПОСТНО НА МАСАТА , НЕ ТЪРСИ МРЪВКА , А ЗА ВЕЧЕРЯ МОЖЕ И НА САЛАТКА ДА СМЕ САМО , ЕХ И КРАЙ НЕЯ И АПЕРАТИВЧЕ ДА ИМА , НО НЕ СМЕ ПРЕТИНЦИОЗНИ , НО ИМАМ ЕДНО СИНЧЕ , ТО НЕ ЯДЕ КАКВО ДА Е.

# 116
  • Мнения: 3 459
Мусака. Peace
Иначе и кюфтета много ги уважава.  Mr. Green
Много обича сирене и кашкавал пане, а аз не мога да ги трая.

# 117
  • Мнения: 80
мусака, миш-маш, пълнени чушки с кайма и ориз, ориз със зеленчуци

# 118
  • Мнения: 157
мусака, миш-маш, пълнени чушки с кайма и ориз, ориз със зеленчуци
това плюс кренвирши по всякакъв начин, свински пържолки и пилешка кавърма

# 119
  • Мнения: 3
Всичко което е с месо моя мъж го обича,не че и постни манджи не уважава като например картофи на фурна ,яйца(всякакви) ! Но най-много обича пържолки свински и пилешки![/color] Joy smile3521

# 120
  • Мнения: 245
Най-обича свинско, не зависимо как е приготвено.

# 121
  • Мнения: 1 740
Не е претенциозен.
Най-вече обаче обича мусака

# 122
  • Мнения: 234
пълнени чушки..........и всичко с месо

# 123
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
не е претенциозен но да не е мазно

# 124
  • Мнения: 2 617
Всякакви зеленчуци (дори понякога, като има месо, се мръщи, че съм развалила манджата Laughing - не че не яде, но не е голям почитател, и в никакъв случай да не е мазно). И сладкиши - умира си за сладко.

# 125
  • Мнения: 3 641
Всякакви зеленчуци (дори понякога, като има месо, се мръщи, че съм развалила манджата Laughing - не че не яде, но не е голям почитател, и в никакъв случай да не е мазно). И сладкиши - умира си за сладко.
Мило, завиждам ти Mr. Green В нас се мръщи ,ако няма месце Laughing

# 126
  • Мнения: 325
Най-обича свинско със зеле, иначе е  "добро прасе"  Mr. Green

# 127
  • Мнения: 1 650
Всякакви зеленчуци (дори понякога, като има месо, се мръщи, че съм развалила манджата Laughing - не че не яде, но не е голям почитател, и в никакъв случай да не е мазно). И сладкиши - умира си за сладко.
Е, браво на мъжа ти! Писна ми от месоядни. Joy  chef

# 128
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Тривиално, но най-обича свинско със зеле, следват ребърцата на скара и гювеч

# 129
  • Варна
  • Мнения: 52
Здравейте момичета.   bouquet

Чета отдавна сайта, но за първи път се престрашавам да пиша.
Темата ме развълнува много, защото аз имам големи проблеми с моят мъж.
И ще ви изброя какво не яде, а вие си помислете какво ми е.

Та не яде - гювеч, пълнени пиперки, грах, зелен боб /дори да са с месо/, пиле с ориз, пиперки под никаква форма /пресните му хрупат, а приготвените прекалено меки/, картофи /освен ако не са пържени/, никаква паста, зелен лук и ябълки /също хрупат/, както и препечен хляб. Ииииииии още много неща, които пропускам в момента.

Яде само печено месо - свинско, пилешко и агнешко. И яйца.

А аз обожавам постни манджи. Нооооооо, не готвя. Защото и децата са като него  Sick

# 130
  • софия
  • Мнения: 2 140
Моят е добро прасенце,всичко обича. eat

# 131
  • Мнения: 626
Най-много обича Пиле фрикасе. Иначе не може да устои на всички сладкиши и тем подобни.

# 132
  • Мнения: 1 437
месо - няма значение как е приготвено

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Всичко на скара, сам си го пече  Mr. Green

# 134
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
мдааа.... и ние сме на месища - пържоли, суджуци .... другото не е важно... и много газирано .... не отива на добре , ама чували някой...

# 135
  • София
  • Мнения: 4 294
Обича и предпочита готвено, пред сухи месища  Mr. Green
Любими - пиле с ориз, свинско със зеле, капама, панирани чушки, картофени кюфтета, зелена салата с много репи, маслини и варени яйца, пържени филийки, боб на фурна или на чорба(само да не е зелен  Wink ) и още много неща  Laughing

# 136
  • София
  • Мнения: 5 605
Ох в това отношение моя мъж е направо супер - най-много обича пържени яйца, които си пържи сам, че аз не съм можела да му ги направя или домати с хляб и сирене и някаква луканка. 

# 137
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Като поизчетох постингите гледам, че месарите са повече от любителите на постното. Моят мъж предпочита постните манджи и както той казва - "по-обикновените", а те се готвя по-сложно. Но пък е много лесен - с един таратор, нещо сладко и особено бисквитена торта можеш да го спечелиш незабавно. Може да живее на бисквитена торта, детето и то я обожава.

# 138
  • варна
  • Мнения: 1 830
Пиле с ориз Laughing

# 139
  • Бургас/София
  • Мнения: 410
Пържолка с пържени картофки

Общи условия

Активация на акаунт